Įkraunama...
Įkraunama...

Aistra ir valdžia (Pasion y poder)

Man ir Frankas grazesnis nei Davidas. Man Davido stilius labai nekoks su tais megztukais ir marskinukais amziais po apacia...Ir sukuosena nelabai, nes kiek ziurejau internete foto jis zymiai realybeje man geriau atrodo.
Atsakyti
sakyčiau, jau Konsuelos pilvas turėtų matytis g.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(muminukas @ 2016 05 18, 17:00)
sakyčiau, jau Konsuelos pilvas turėtų matytis g.gif biggrin.gif

Gal ir turetu, bet ji kaip vaiksto vis nuogu pilvu taip vaksto ant kablu didziuliu. Dar uzraso nebuvo "Po keliu menesiu" Tai gal dar laikas eina letai, dienomis biggrin.gif

Arturas fui pasirode. Jau Aladijus geresnis. Viska daro del turtu, ir apkeretas Chulijos. doh.gif Gerai, kad Nina nedurna ir ji papurtys biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(kristynka* @ 2016 05 18, 17:55)
Gal ir turetu, bet ji kaip vaiksto vis nuogu pilvu taip vaksto ant kablu didziuliu. Dar uzraso nebuvo "Po keliu menesiu" Tai gal dar laikas eina letai, dienomis biggrin.gif





Pusvalandžiais biggrin.gif
Atsakyti
Nieko 80 serijoj praeis pusė metų ir iškart kitoj pagimdys lotuliukas.gif
Atsakyti
Dar kas ziuro si seriala ?
Konsuelos gimdymas - cirkas biggrin.gif kazkaip nesitikejau tokios nesamones biggrin.gif

Eladijus ir toliau meluoji, nors ir myli CHulija.
Su kuo liks Chulija serialo pabaigoj ?

Arturas del savo "meiles" net vaikams neleidzia buti kartu, kazkaip pries toks buvo uz vaikus, o dar saves ziuro
Atsakyti
kurioje serijoje (kurią dieną) Konsulea gimdė? reikia pažiūrėti smile.gif

Spėk, su kuo liks smile.gif
Papildyta:
oi, kai diedukas (Artūras) bučiuoja marčios pilvą kažkaip man keistai...
Atsakyti
QUOTE(muminukas @ 2016 06 08, 17:21)
kurioje serijoje (kurią dieną) Konsulea gimdė? reikia pažiūrėti smile.gif

Spėk, su kuo liks smile.gif
Papildyta:
oi, kai diedukas (Artūras) bučiuoja marčios pilvą kažkaip man keistai...

Gal sia savaite gimde, neseniai visai.

A nu... jau perziurejau paskutine seriaja neistverus. Nebeturejo is ko rinktis ji, tai grizo pas tapati.
Baisiai ten Arturoa seimai.... Frankas blogas, bet galvojau atsikvoses kazkada, bet ne...

Idomi pabaiga, ir toliau seksiu kiekviena serija biggrin.gif
Atsakyti
nu, susiradau gimdymą smile.gif
Papildyta:
koks įdomus Eladijaus kaklaraiščio mazgas.
Atsakyti
Sveikos smile.gif ir as ziurove sio serialo. Bet man nesueina galai: del Monserst mirties. Toje serijoje ji reke: neee tik ne tu, tuuu?? (Mazdaug tokio stiliaus). Pamaciusi kas iejo ji baisiai issigando to zmogaus. Nu galvojau bus Eladijau pasiuntinys. Eriko prisiminimuose nieko panasaus nebuvo. Jis iejo i namus lyg niekur nieko. Kitas dalykas: Po 6men Konsuela jau gimde, kai tuo tarpu Marintija tik 3men laukiasi biggrin.gif patikslinkit mane kur suklydau, gal ka ne taip nuziurejau ir nugirdau
Atsakyti
QUOTE(akari @ 2016 06 09, 16:31)
Sveikos smile.gif ir as ziurove sio serialo. Bet man nesueina galai: del Monserst mirties. Toje serijoje ji reke: neee tik ne tu, tuuu?? (Mazdaug tokio stiliaus). Pamaciusi kas iejo ji baisiai issigando to zmogaus. Nu galvojau bus  Eladijau pasiuntinys. Eriko prisiminimuose nieko panasaus nebuvo. Jis iejo i namus lyg niekur nieko. Kitas dalykas: Po 6men Konsuela jau gimde, kai tuo tarpu Marintija tik 3men laukiasi  biggrin.gif  patikslinkit mane kur suklydau, gal ka ne taip nuziurejau ir nugirdau



Teisybė ir logika slypi kažkur anapus biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(akari @ 2016 06 09, 16:31)
Sveikos smile.gif ir as ziurove sio serialo. Bet man nesueina galai: del Monserst mirties. Toje serijoje ji reke: neee tik ne tu, tuuu?? (Mazdaug tokio stiliaus). Pamaciusi kas iejo ji baisiai issigando to zmogaus. Nu galvojau bus  Eladijau pasiuntinys. Eriko prisiminimuose nieko panasaus nebuvo. Jis iejo i namus lyg niekur nieko. Kitas dalykas: Po 6men Konsuela jau gimde, kai tuo tarpu Marintija tik 3men laukiasi  biggrin.gif  patikslinkit mane kur suklydau, gal ka ne taip nuziurejau ir nugirdau

Nesitikejo tokiu ismaniu ziurioviu biggrin.gif

Jau del vaiko kriksto tevu tai juokas ima biggrin.gif
Atsakyti