Įkraunama...
Įkraunama...

Turkiški serialai V Tema

QUOTE(Visgi @ 2016 05 22, 09:53)
Whagati, o kurios tu dabar MedCezir įgarsintos serijos lauki?


66 lyg...ar 65... na paziurejau antro sezono 22 serijas is kinozalo
Atsakyti
jau reklamavo per LNK naują turkų serialą "turtuolė vargšė" ar vertas dėmesio merginos? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(egliu @ 2016 05 30, 16:13)
jau reklamavo per LNK naują turkų serialą "turtuolė vargšė" ar vertas dėmesio merginos?  smile.gif


http://www.imdb.com/...1/?ref_=ttmi_tt
Atsakyti
QUOTE(egliu @ 2016 05 30, 15:13)
jau reklamavo per LNK naują turkų serialą "turtuolė vargšė" ar vertas dėmesio merginos?
QUOTE(egliu @ 2016 05 30, 17:12)
Man iš pradžių nepatiko Adini Feriha Koydum, o paskui palengva kažkuo įtraukė.
Tik jis toks truputi su liūdnu atspalviu, lėtesnio tempo.
Apie vargšę, neturtingą merginą kuri dedasi pasiturinti,
slepia savo tikrąją kilmę, ir vis labiau klimpsta į savo melo liūną.
Žinoma, čia labiau pabrėžiamos ir tos senesnės, griežtesnės tradicijos, papročiai.
Kuo labiau neturtingesnė šeima, tuo labiau jų (tradicijų, papročių) laikomasi,
nes garbė ir orumas yra tai, ką jie labiausiai brangina, nes tik tai jie ir teturi.
Atsakyti
[quote=Visgi,2016 05 30, 18:34]
[/quote]Man iš pradžių nepatiko Adini Feriha Koydum, o paskui palengva kažkuo įtraukė.
Tik jis toks truputi su liūdnu atspalviu, lėtesnio tempo.
Apie vargšę, neturtingą merginą kuri dedasi pasiturinti,
slepia savo tikrąją kilmę, ir vis labiau klimpsta į savo melo liūną.
Žinoma, čia labiau pabrėžiamos ir tos senesnės, griežtesnės tradicijos, papročiai.
Kuo labiau neturtingesnė šeima, tuo labiau jų (tradicijų, papročių) laikomasi,
nes garbė ir orumas yra tai, ką jie labiausiai brangina, nes tik tai jie ir teturi.
[/quote]

ačiū, truputį aiškiau smile.gif
Atsakyti
http://m.ok.ru/dk?st...tkn=4020#js-dlg

Šis neblogas, bet dar tik pradžia. Pirmos serijos užkabino thumbup.gif, kaip bus toliau klausimas g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Letta26: 09 birželio 2016 - 10:28
QUOTE(Letta26 @ 2016 06 09, 10:26)
http://m.ok.ru/dk?st...tkn=4020#js-dlg

Šis neblogas, bet dar tik pradžia. Pirmos serijos užkabino  thumbup.gif, kaip bus toliau klausimas  g.gif

Man atrodo, kad jis ilgai neisgyvens, labai jau reitingai zemi.
Atsakyti
QUOTE(Milagra @ 2016 06 09, 11:09)
Man atrodo, kad jis ilgai neisgyvens, labai jau reitingai zemi.

aha, lyg praslinko vk info, jog serialas daro finala...
Atsakyti
Nagi, merginos, rekomenduokit seriala smile.gif Badas siuo metu, atrodo, jog idomiausi praziureti. Nebesinori depresiju ir kriminalu dideliu, bet taip pat ir nelabai ziuretusi vien komedijinis. Bandziau kelis vakarus ziureti Hayatimin Ask, tai ten tokia komedija, jog darosi jau tragedija doh.gif Norisi lengvo, vasarisko, su meile seile ir graziais aktoriais.
Atsakyti
QUOTE(Fjella @ 2016 06 16, 00:06)
Nagi, merginos, rekomenduokit seriala smile.gif Badas siuo metu, atrodo, jog idomiausi praziureti. Nebesinori depresiju ir kriminalu dideliu, bet taip pat ir nelabai ziuretusi vien komedijinis. Bandziau kelis vakarus ziureti Hayatimin Ask, tai ten tokia komedija, jog darosi jau tragedija  doh.gif Norisi lengvo, vasarisko, su meile seile ir graziais aktoriais.

Labai geras serialas ADANALI yra ir meiles ir kriminalo ir jumoro
Atsakyti
QUOTE(Fjella @ 2016 06 15, 23:06)
Nagi, merginos, rekomenduokit seriala smile.gif Badas siuo metu, atrodo, jog idomiausi praziureti. Nebesinori depresiju ir kriminalu dideliu, bet taip pat ir nelabai ziuretusi vien komedijinis. Bandziau kelis vakarus ziureti Hayatimin Ask, tai ten tokia komedija, jog darosi jau tragedija  doh.gif Norisi lengvo, vasarisko, su meile seile ir graziais aktoriais.

Nežinau ar matėte, bet labai vasariškas, lengvas, trumpas ( net per trumpas😆) įdomus, gažūs pagrindiniai aktoriai , serialas «Запах Клубники | Çilek Kokusu ». Norėčiau ir aš kažką dar panašaus pažiūrėti 😉
Atsakyti
QUOTE(Indrijan @ 2016 06 16, 15:47)
Nežinau ar matėte, bet labai vasariškas, lengvas, trumpas ( net per trumpas😆) įdomus, gažūs pagrindiniai aktoriai , serialas «Запах Клубники | Çilek Kokusu »
Pritariu. Man šis taip pat patiko. Labai toks lengvas, fainas, nuotaikingas.
Atsakyti