Įkraunama...
Įkraunama...

Eurovizija 2016 (10) Finalas 05.14

QUOTE(Ūla @ 2016 05 13, 13:19)
Ta jūsų "mielas savas" būtų vakar susipakavus savo gulbes į lagaminą ir, apsipylus juodom ašarom, išvykus namo.

Švedai savo senieną palaiko, tik tas ir gelbsti kol kas smile.gif Bet abejoju, kad finale tai padės, kai balsuos jau visos šalys.
Atsakyti
QUOTE(Anakure @ 2016 05 13, 14:25)
Švedai savo senieną palaiko, tik tas ir gelbsti kol kas smile.gif Bet abejoju, kad finale tai padės, kai balsuos jau visos šalys.

emigrantai pirmiausia labai pakels, nes Donis nedaro nieko šlykštaus, jokiems gėjams nesilyzina, tai balsuos manau kiekvienas smile.gif
Atsakyti
Laba diena. Apsireiskiu po metu vel sitoj temoj. biggrin.gif Vakar neziurejau tiesiogines transliacijos, bet tikejau Donato daina nuo pradziu. Manau, si karta yra realiu sansu laimeti. thumbup.gif

P.S. O laimetoja kiekvienais metais pataikau. biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo micefee: 13 gegužės 2016 - 13:35
QUOTE(Monteverte @ 2016 05 13, 13:28)
emigrantai pirmiausia labai pakels, nes Donis nedaro nieko šlykštaus, jokiems gėjams nesilyzina, tai balsuos manau kiekvienas smile.gif

Už jį nebalsuos tie, kas nemėgsta neteisingumo.
Atsakyti
QUOTE(Anakure @ 2016 05 13, 14:34)
Už jį nebalsuos tie, kas nemėgsta neteisingumo.

Lietuvių trumpa atmintis, užgeria ir viską pamiršta biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(micefee @ 2016 05 13, 13:30)
Manau, si karta yra realiu sansu laimeti.  thumbup.gif

lotuliukas.gif Antrą vietą nuo galo, nes gale greičiausiai bus gruzinai.

Kai turėsime galutines vietas, ir galėsime palyginti, kuris pusfinalis buvo stipriausias.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Anakure: 13 gegužės 2016 - 13:38
QUOTE(Monteverte @ 2016 05 13, 09:03)
pavyko, tik filmavimas žiauriai baisus. Viskas tarsi išlaksto, išsikreipia vaizdai, daina tarsi keičiai ir tas salto išlenda. Jei objektyviai, tai visiškai ne kas ir jei tai darytų ne Lietuva, o kaimynai, tai visi pašieptų, garantuoju. Bet kaip Lietuvia, kuri nesurenka niekaip ant efektų, tai gal tai ir išsigelbėjimas taip dėmesį atkreipti, nes nuogi užpakaliai jau sunkiai praeina. Estas, baltarusis nepraėjo gi smile.gif

Man tiek filmavimas, tiek scenos apipavidalinimas labai patiko. Neperkrauta, efektinga.
QUOTE(ramyra @ 2016 05 13, 09:42)
Dabar kaip pažiūrėjau kritiškiau, tai man norėjosi labiau išskirti tą šuolį, galėjo sulėtintą vaizdą parodyti. Bet visumoj man patiko. Pats Donatas gerai jautėsi, šypsojosi, teigiama energija.

Nepamirskit, kad pasirodymo metu statistai turejo nepastebimai inesti ir isnesti batuta, tai viso suolio nuo A iki Z neimanoma parodyti.
Atsakyti
Statymuose Montis už vengrą aukščiau stovi
http://www.oddscheck...rovision/winner
http://eurovisionwor...odds=eurovision
Atsakyti
Man irgi viskas su operatorių darbu super. Kaip ir sakot, neperkrauta, bet efektinga. Ypač gera vieta 2:18 https://www.youtube....h?v=EdOEKBhMN-U super sužaista su šviesomis po kojomis.
Atsakyti
Aš nepastebėjau nei Donato šuolio, nei kaip australė nuo bačkos nulipa, kažkaip viskas užslaptinta smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Anakure @ 2016 05 13, 14:34)
Už jį nebalsuos tie, kas nemėgsta neteisingumo.

QUOTE(Monteverte @ 2016 05 13, 14:35)
Lietuvių trumpa atmintis, užgeria ir viską pamiršta biggrin.gif


alia kaip smagu jums dviese wub.gif
lotuliukas.gif
Atsakyti
Ingėnai, nesakau, kad autralė blogai pasirodė. Daina man patinka, tik video klipe dar labiau mistiška viskas. O scenoje jau "šventiška" biggrin.gif O pati atlikėja taip pat miela, išlaikyta, laukimo salelėje jos vyras kartu sėdėjo, vilkėjo maikutę su palaikymo užrašu. Kaip nuoširdžiai džiaugėsi biggrin.gif

Man labai patiko, kad Donatas per spaudos konferenciją išsireiškė "kad čia susirinkę visi gerai padirbėjo, nusipelno sveikinimų ir plojimų". Labai malonus gestas ir šiaip parodo kas per žmogaus. Per interviu visad jaučiama jo pasaulėžiūra.
Atsakyti