Įkraunama...
Įkraunama...

grimm

QUOTE(siguliukas17 @ 2012 02 05, 11:52)
Ziuriu nelabai kas Grimm ziuri mastau.gif labai patiko naujausia serija ir tuo paciu slykstu, kam naudojami zmoniu organai  unsure.gif

as ziurejau tiek kiek titru yra unsure.gif
Atsakyti
vis neturiu laiko paskutinės serijos pažiūrėti doh.gif
Atsakyti
Nu ka paskutine serija siandien buvo 'Grimm' biggrin.gif ziuriu kad as cia vienintele ju gerbeja ir buvau lotuliukas.gif
Atsakyti
Negi niekas nauju seriju nebeziuri? jau net 3 naujos yra smile.gif
Atsakyti
Žiūrim žiūrim smile.gif Ir mėgaujamės smile.gif
Atsakyti
Ziurim, aisku ziurim smile.gif

Gaila, kad ta mama visgi sukta kazkokia pasirode, nufirfino monetas ir nusimuilino schmoll.gif

Idomu ar Dzulieta prisimins Nika g.gif ir dar ar nebus taip, kad ji dabar ta "princa" isimyles... Ir dar man klausimas del Niko porininko - kodel jis mato viska.. negi irgi kazkoks bus .. ar jis paprastas zmogus.. vienzo - laukiu nauju seriju bigsmile.gif
Atsakyti
va del to porininko man irgi idomu, kodel jis mato? idomu kada toji blondine pasirodys, ir kokie jos tikslai buvo taip pasielgti su grimm mergina. 4u.gif
Atsakyti
ilgai gavojau ar ziuret si seriala. vakar sumasciau. kad pameginsiu na ir uzkabino jis mane. itraukiantis, idomus, netiketas. vakarui pats tas smile.gif
idomu kiek sezonu bus...
Atsakyti
Idomu, kada pratesimas bus? Tokia ilga pertrauka... unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(*kineziuke* @ 2013 01 17, 11:26)
Idomu, kada pratesimas bus? Tokia ilga pertrauka...  unsure.gif


kovo 8d. (http://stvplus.com/show/75/Grimm#episodes).
Atsakyti
Sveikos,

žiūriu, nutilę čia. Jungiuosi ir aš, jau dvi savaitės kaip Grimm gerbėja esu biggrin.gif Užkabino žiauriai ax.gif Žiūriu antro sezono pradžią bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Fungu: 22 sausio 2013 - 01:00
As tai nekantriai laukiu tesinio.. ilgoka pertrauka.. O serialas man super! thumbup.gif
Atsakyti