Įkraunama...
Įkraunama...

Padėkit atrasti

Ieškau filmo, kaip pagrobėjai pagrobė vaiką už išpirką, o po to atidavė atgal ir dar primokėjo, kad pasiimtų berods, nes vaikas jiems krėtė šunybes. Tai komedija, gana sena. Neprisimenu pavadinimo.
Atsakyti
QUOTE(Kezija @ 2016 04 23, 13:44)
Ieškau filmo, kaip pagrobėjai pagrobė vaiką už išpirką, o po to atidavė atgal ir dar primokėjo, kad pasiimtų berods, nes vaikas jiems krėtė šunybes. Tai komedija, gana sena. Neprisimenu pavadinimo.


Baby's day out? Bet ten apie kūdikį biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Isila @ 2016 04 25, 12:00)
Baby's day out? Bet ten apie kūdikį biggrin.gif



Dėkui, gaila, bet ne šitas. Ten vaikas didesnis, kokių 5-7 metų, ir du plėšikai, jį pasigrobę dėl turtingų tėvų išpirkos, nepamenu dabar, ar spalvotas net- filmas senas.

Taip pat įdomu būtų pasižiūrėti labai seniai matytą per tv filmą apie sutuoktinių porą, kuri laisvai gyveno lytinį gyvenimą ir vienas nuo kito to neslėpė, atvirai pasakojosi savo nuotykius vienas kitam ir galiausiai vyro nervai neatlaikė to. Psichologinis filmas.
Atsakyti
Sveiki. Noreciau surasti labai labai seniai matyta filma, kuri maciau lyg per Lietuvos televizija. Man rodos, kad cia prancuzu ar tai italu filmas...Gal labiau nesa lig prancuzu statymo. Negaliu atpasakot siuzeto, jau nepamenu...Bet labai istrigo tokia scena, Vasara... tokia elegantiska grazi moteris, aukstai sukeltu kuodu (man gryna prancuze) isejo pasivaiksciot su suneliu 3-4m. Ir bevaikstant ja uzkalbino sutiktas jaunas,grazus vyriskis (galbut zigolo?)...Jis jai dave intymu pasiulyma... Ji sutiko, pries tai nuvedus savo vaika priziuret auklei, paskui gryzo pasiimt ji kaip niekur nieko...Prisimenu tik tokias panasias nuotrupas. Dabar mastau - o gal ji pati buvo prostitute ar kazkas pan...? Kazkodel tas filmas man labai istrigo, laikas nuo laiko vis prisimenu ji, labai noreciau paziuret ji dar karta. Visada buvau isitikinus, kad tas f..vadinasi Prancuze, bet pasirodo ne....Visaip jo ieskojau, niekur neradau. Buciau labai dekinga, jei man padetumet 4u.gif
Atsakyti

Une femme francaise. Gal sis?
Atsakyti
QUOTE(Aronia @ 2016 11 15, 19:55)
Une femme francaise. Gal sis?

Taip, tikrai sitas!:bigsmile: Is trumpu ikeltu epizodu supratau. Aciu Jums labai 4u.gif Tikrai nesitikejau, kad kazkas ji atkas... Bet idomu, kur galeciau paziureti visa filma...
Atsakyti
QUOTE(Silageeele5 @ 2016 11 16, 00:00)
Taip, tikrai sitas!:bigsmile: Is trumpu ikeltu epizodu supratau. Aciu Jums labai 4u.gif Tikrai nesitikejau, kad kazkas ji atkas... Bet idomu, kur galeciau paziureti visa filma...

https://my-hit.org/film/14911/
Atsakyti
QUOTE(radera @ 2016 11 18, 13:53)

bigsmile.gif Aciu Jums labai labai 4u.gif
Atsakyti

Kažkada seniai esu mačius filmą, kurio niekaip nerandu ir jau pradedu galvot, kad esu jį susapnavus ;-) Bet atsimenu, kad vyras ir moteris po avarijos gyveno danguje ir moteriai atėjo eilė grįžti į žemę. Vyras nenorėjo jos išleist ir jam irgi leido grįžt į žemę su sąlgyga, kad ją suras. Ir rodė, kaip ji gimė šeimoje, kurioje vaikas buvo laukiamas, o jis šeimoje, kur nelaukiamas. Kaip ten klostėsi toliau nepamenu. Atsimenu dar, kad Dievas šiame filme rūkė. Žinau, kad jie lyg susitinka pabaigoj...

Atsakyti
Merginos, gal žinot linksmų juokingų filmų apie mokytojus ir mokinius kaip šita jeraralašo serija My Webpagehttps://www.youtube.com/watch?v=zgUevFTLhW0 biggrin.gif Labai norisi su sūnum pasijuokti kartu. Mums geriau lietuviškai arba angliškai.
Papildyta:
QUOTE(Donalita @ 2017 04 27, 11:25)
Merginos, gal žinot linksmų juokingų filmų apie mokytojus ir mokinius kaip šita jeraralašo serija My Webpagehttps://www.youtube.com/watch?v=zgUevFTLhW0  biggrin.gif Labai norisi su sūnum pasijuokti kartu. Mums geriau lietuviškai arba angliškai.


My Webpage
Atsakyti
Kaip vadinasi daina anonse kuri skamba xfaktoriaus
Atsakyti

Geriausi filmukai vaikams yra senoji animacija. Mažai smurto ir moko vaikučius vertybių, gražaus elgesio.  :rolleyes:​ 

Atsakyti