Įkraunama...
Įkraunama...

Pretty little liars 4 sezonas

filmai.in jau yra nauja serija su lt titrais 4u.gif biggrin.gif
Atsakyti
Kovo 26 dieną „ABC Family“ kanalas, kuris kuruoja šio serialo gamybą ir transliaciją, paskelbė, kad serialas turės penktą sezoną (taip anksti apie naują sezoną dar nebuvo paskelbta).
Atsakyti
serijos on line yra filmux.net ir monstras.lt, parsisiuntimui linkomanija.net arba torrent.lt
Atsakyti
jau pirma serija yra ax.gif paziurejau tai labai patiko premjera sezono bigsmile.gif
Atsakyti
pirma serija thumbup.gif 4u.gif atsirado daugiau itariamuju ir paaiskejo a team sudetis:)
Atsakyti
O man atrodo, kad niekas ten nepaaiskeja, tik dar labiau susipainioja biggrin.gif Idomi buvo ne bent Toby prisiminimo apie Ali scena.
Atsakyti
Kur jus radote pirmaja serija? Filmai.in yra tik izangine g.gif
Ziuriu yra linkomanijoje bet noretusi palaukti lt titru ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo FoxLady: 12 birželio 2013 - 18:18
QUOTE(FoxLady @ 2013 06 12, 18:13)
Kur jus radote pirmaja serija? Filmai.in yra tik izangine g.gif
Ziuriu yra linkomanijoje bet noretusi palaukti lt titru ax.gif

Pirma serija yra eng. filmux.net
Atsakyti
visos serijos yra ehe.lt uzkabino ir mane tas serialas biggrin.gif
Atsakyti
Pirma sezono serija nereali bigsmile.gif Panašu, kad Mona jungiasi prie ketveriukės..
user posted image
user posted image
Atsakyti
Hanos mama per daug akivaizdziai persama kaip policininko zudike - nemanau, kad ji tai padare, gal siaip pvz tuo pat metu ketino su juo susitikti ir taip ikliuvo i ivykiu sukuri. Man nepatiko ir kad Aria pabuciavo Jake - vis dar noriu ja matyti su Ezra. O vat Ezra itartinas vis labiau, kodel jis nenori, kad Spencer aprasytu Ali zmogzudyste?
Atsakyti
Kažkaip antra serija nuvylė, jei ne Monos užpuolimas tai iš vis ne kažką būtų, tikiuosi neišsikvėps serialas
Atsakyti