Įkraunama...
Įkraunama...

Pretty little liars 4 sezonas

QUOTE(abiga @ 2016 03 23, 20:49)
Man tai jau noretus, kad per vasara uzbaigtu, o cia laukt metus. Tu dvyniu jau per daug  biggrin.gif
Vis dar tikiuos, kad Ezra susieis su Aria galutinai, dar stebina, kad Spencer su Calebu yra.

Ką tik pažiūrėjau paskutinę seriją g.gif
Kalebas jau norėjo bučiuotis su Hana (bet jiems sutrukdė Ezra su Aria), tai gali būti, kad jie vėl susieis. Taip pat tikiuos, kad Spencer grįš pas Tobį, Aria vėl susikukuos su Ezra, ir vėl visi bus laimingi smile.gif Bet paskutiniame epizode matėme, kad Haną velka į bažnyčios bokštą, bet gal serialo kūrėjai neleis mirti vienai iš pagrindinių veikėjų...
Dėl daktarėlio mano nuojauta pasitvirtino, kad jis kažką rezga smile.gif
O dėl motinos dvynės, tai nesitikėjau...
Atsakyti
QUOTE(Eighteen @ 2016 04 01, 11:39)
Ką tik pažiūrėjau paskutinę seriją  g.gif
Kalebas jau norėjo bučiuotis su Hana (bet jiems sutrukdė Ezra su Aria), tai gali būti, kad jie vėl susieis. Taip pat tikiuos, kad Spencer grįš pas Tobį, Aria vėl susikukuos su Ezra, ir vėl visi bus laimingi smile.gif Bet paskutiniame epizode matėme, kad Haną velka į bažnyčios bokštą, bet gal serialo kūrėjai neleis mirti vienai iš pagrindinių veikėjų...
Dėl daktarėlio mano nuojauta pasitvirtino, kad jis kažką rezga smile.gif
O dėl motinos dvynės, tai nesitikėjau...

Motinos dvynės teoriją žinojau ir ja tikėjau. Tik va visokie daktarėlių įmetimai į serialą ir pavertimai blogais nesąmonių nesąmonė. Vis dar laikausi to, kad Wren'as yra pagrindinis A.
Atsakyti
Vasaros serijų treileris:
http://www.seventeen...-summer-season/
Atsakyti
Jau prasidejo 7 sezonas:) serijos dar nemaciau. pastebejau kad ant serialo virselio nera hanos. kaip manot ji mirs siam sezone?
Atsakyti
QUOTE(Hypnotic Poison @ 2016 06 22, 12:59)
Jau prasidejo 7 sezonas:) serijos dar nemaciau. pastebejau kad ant serialo virselio nera hanos. kaip manot ji mirs siam sezone?

Ne ax.gif
Atsakyti
kaip manot kas nuzude sarlote?
Atsakyti
Man tai šitas sezonas kažkoks juokingas ir absurdiškas biggrin.gif Vos prisiverčiu seriją pažiūrėt, žiūriu tik, kad užbaigt serialą iki galo doh.gif
Atsakyti
Alison mamos dvyne atsirado, gal ji nuzude biggrin.gif Sunku nessuispainiot tarp veikeju ir rysiu tarp ju.
Atsakyti
QUOTE(abiga @ 2016 06 30, 21:14)
Alison mamos dvyne atsirado, gal ji nuzude  biggrin.gif Sunku nessuispainiot tarp veikeju ir rysiu tarp ju.



manau ji negalejo nuzudyt savo pacios dukros
Atsakyti
Labai megau šį seriala bet dabar visai apleidau, reikės vel pradeti žiureti jaučiu esu sezona praleidusi, pasimečiau su serijomis kurias mačiau doh.gif apie ta dolls house pamenu kai jos buvo uždarytos, kažin koks tai sezonas ? g.gif
Atsakyti
My Webpage

sita rode per tv ar nerode?
Atsakyti
QUOTE(Hypnotic Poison @ 2016 07 08, 15:28)
My Webpage

sita rode per tv ar nerode?


Man lyg nematyta, o nesu praleidus nei vienos serijos. Bet gal tiesiog užsimiršta nesvarbūs epizodai...
Atsakyti