Įkraunama...
Įkraunama...

Grynakraujai

Man tai Klausas labai patinka jau nuo TVD svaigau, o dabar išvis... :wub
Atsakyti
Man įdomu, kada Heilei su Elijum "daeis", kad nuo hibrido įkandimo gali išgydyti Heilės kraujas smile.gif Nes jei į hibridą jos kraujas gali paversti, vadinasi gali ir išgydyti (kaip ir Klauso)...Ar temps iki paskutinės minutės, kol kuriam nors tokia geneali idėja šaus biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Rebutia @ 2013 11 21, 23:33)
Man įdomu, kada Heilei su Elijum "daeis", kad nuo hibrido įkandimo gali išgydyti Heilės kraujas smile.gif Nes jei į hibridą jos kraujas gali paversti, vadinasi gali ir išgydyti (kaip ir Klauso)...Ar temps iki paskutinės minutės, kol kuriam nors tokia geneali idėja šaus biggrin.gif


itariu kad tems iki paskutines sekundes biggrin.gif ir bus laiminga pabaiga biggrin.gif
nors sis serialas labai man patinka. patinka tiek klausas, tiek rebeka tiek elijus. pasvaiksiu ir as biggrin.gif toks vyriskas ir pasitempes. toks, nezinau net kaip apibudinti smile.gif
Atsakyti
Koks geras šitas serialas ir garso takelis! smile.gif Vis geresnės serijos ir siužetas toks įtraukiantis ir Klausas..
Atsakyti
Kokią ilgą pertrauką jie padarė blink.gif dar mėnesį 10-os serijos teks laukti.
Sausio 14tą d. ji pasirodys doh.gif
Atsakyti
Kazkaip diskutuojanciu nebera naujaisias metais, negi nebeziurit biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(DG* @ 2014 02 15, 17:58)
Kazkaip diskutuojanciu nebera naujaisias metais, negi nebeziurit  biggrin.gif

ziurim ziurim. Norss man kazko sis serialas so so. Ir Klausas labiau man patiko VD. Tik Elijus siem seriale labai jau wub.gif
Atsakyti
sveikos. Kada dabar rodys? ar ketvirtadienį naują rodė? gal kas turit, žinot, naujų serijų išėjimo datas?
Atsakyti
Originalų info smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Jolleee @ 2014 04 08, 16:19)


ačiū 4u.gif
Atsakyti
Kuo toliau, tuo įdomiau:))
Atsakyti
QUOTE(kkamon @ 2014 04 28, 21:54)
Kuo toliau, tuo įdomiau:))

Aš jau visa pirma sezona rusišku vertimu peržiūrėjau,filmas tiesiog nerealus thumbup.gif .laukiu nesulaukiu kada atsiras tesinys rolleyes.gif
Atsakyti