Įkraunama...
Įkraunama...

Apsukrios kambarinės

13 serija buvo nenuspejama. Ypac nustebino zudikas bigsmile.gif
Atsakyti
Tikrai taip, pabaiga buvo nenuspėjama ir, kad žudikas bus būtent jis tikrai nesitikėjau biggrin.gif Labai noriu dar vieno sezono smile.gif Įdomu kaip baigsis Zoilai, ką išgelbės, ją ar vaikutį; ir negi Adrianas žus unsure.gif o kur dar Spenco atminties praradimas. Žodžiu labai laukiu pratęsimo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(cindy @ 2015 08 26, 23:43)
Tikrai taip, pabaiga buvo nenuspėjama ir, kad žudikas bus būtent jis tikrai nesitikėjau biggrin.gif Labai noriu dar vieno sezono smile.gif Įdomu kaip baigsis Zoilai, ką išgelbės, ją ar vaikutį; ir negi Adrianas žus unsure.gif o kur dar Spenco atminties praradimas. Žodžiu labai laukiu pratęsimo smile.gif

Nenoreciau, kad Adrian zutu, jis toks lyg ir neigiamas, bet juokingas, ypac zavus jo santykiai su zmona. As manau, kad gelbes Zoila, juk nenores netekti drauges.
Atsakyti
QUOTE(abiga @ 2015 08 27, 07:50)
Nenoreciau, kad Adrian zutu, jis toks lyg ir neigiamas, bet juokingas, ypac zavus jo santykiai su zmona. As manau, kad  gelbes Zoila, juk nenores netekti drauges.

manau ir Zoila ir Adrianas liks gyvi
na nebent aktoriai palieka seriala
antraip kam juos zudyt g.gif
Adrianas ne neigiamas laugh.gif
Atsakyti
Adrianas ne neigiamas, bet toks suktas ir kiek pokvailis biggrin.gif Man irgi smagus jų duetas su žmona smile.gif
Atsakyti
Visada gelbeja mama, o ne leliu blush2.gif Nors tai ir toooks skaudus klausimas, geriau jo net nebutu... Geriau nebutu tokiu situaciju, bet..

Na va, o tas negriukas Marisoles ir neturejo jokios 'paskirties'. As dar apie ji masciau, kad gal jis tas meiluzis, bet nebutu buve to wow, nes specialiai su juo bande klaidinti.

Man Maiklo gaila verysad.gif

Ziuresim, kas bus toliau bigsmile.gif
Atsakyti
labai gaila zoilos, tikiuosi tiek ja tiek vaikuti isgelbes.. verysad.gif sukele intriga bet manau viska pasuks geru kampu ir viskas baigsis gerai wub.gif zudikas ir mane labai nustebino, buvau tiesiogine ta zodzio prasme soke doh.gif
Atsakyti
Viską baigiau žiūrėt, visai nieko serialas bigsmile.gif
Atsakyti
Gal kas žino, kada 4 sezonas?
Atsakyti
QUOTE(Fille @ 2016 04 07, 18:45)
Gal kas žino, kada 4 sezonas?

Birzelio 6, palyginus greitai 4u.gif
Atsakyti
Na uz geru 2 savaičių startuos naujas sezonas. 4 sezone pamatysime kelis pazistamus veidus cool.gif

Po teisybei, reikes paziureti paskutine 3 sezono serija, nes jau uzmirsau kuo baiges...
Atsakyti
QUOTE(Simbulis @ 2016 05 18, 15:19)
Na uz geru 2 savaičių startuos naujas sezonas. 4 sezone pamatysime kelis pazistamus veidus  cool.gif

Po teisybei, reikes paziureti paskutine 3 sezono serija, nes jau uzmirsau kuo baiges...

Susimaisysim ar Desperate Housewives ar Devious Maids ziurim lotuliukas.gif

As irgi pradejau galvo0ti ir nelabai pamenu ka ten paskutineje serijoje rode. Paziurejus i aktoriu sarasa kiek seriju vaidina, supranti, ka isgelbes ka ne. IR nujauciu ka is pagrindiniu veikeju gali nuzudyti, bet kazkaip neitiketina, kad pagrindi nuzudytu!!! OMG! Tikrai.. bet reikejo man nosi kisti, dabar visa idomuma susigadinau..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo starke: 01 birželio 2016 - 15:37