Įkraunama...
Įkraunama...

27-oji ONKO kertelė

QUOTE(GREK @ 2010 05 27, 17:46)


O pas mane naujienu irgi nemazai. Vis dar ieskom metastaziu pas mane, bet kepenys svarios, limfmazgiu pakitusiu taip pat nera.
Gavau neigaluma ir as - dabar esu neigali mama su neigaliu vaiku  Panikavau, kad dabar darba prarasiu, pasirodo be reikalo, siandien mano direktore mane nuramino ir sake lauks manes kiek reikes, kol pabaigsiu savo gydyma  Isivaizduojat, zmogus pasiruoses laukt metus laiko, kol pasveiksiu, negalejau patiket savo ausim, apsiblioviau kabinete, kad dar tokiu geru zmoniu yra pasauly. 

Rytoj mano didziosios gimtadienis, dieve, jau 12 metu, o rodos tik vakar pirma karta paemiau savo mergyte ant ranku. Jau bliaunu, nu kokia skysta pasidariau... Taigi turiu maloniu rupesteliu, tik kad sveikata nepavestu, kazko vis galva keistai susvaigsta.


GREK sveikinu su visa pukšte švenčių, juk viskas kas nutiko gero ir su sveikata, darbu ir dar gimtadienis, tai šventė verta milijono fejerverkų.
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Samta0204 @ 2010 05 28, 00:45)

Gabija, Jus visikai teisi, laikais sustuoti ir labiau save myleti rolleyes.gif bet nesigauna schmoll.gif  bandau save lepinti, teveliai labai man padeda kiek gali pabuna su vaikuciais, bet negaliu pakeisti savo islepinto, vienturcio vyro doh.gif Kaip jis sako,' As juk dirbu, man reikia pailseti', labai vargselis pavargsta vadovauti doh.gif  doh.gif  doh.gif Aukle yra galymybe pasamdyti, vyras pats siulo, bet kol susitvarkau pati, nesinori svetimo zmogaus isileisti unsure.gif Nes gal per daug reikalauju is saves, tuo noriu ir is kitu doh.gif  Turiu namu tvarkytoja, kuri kas 2 savaite ateina, bet ir po jos tenka nemazai dadaryti doh.gif  O dar ir namo isisrenginejimas, kaip ir raset iki operacijos bandau viska suspeti isrinkti rolleyes.gif  Dar ir vaikai vel susirgo doh.gif  Bet cia musu  moteru dalia viska paciom tempti ax.gif


Reiškia nieko nenori keisti.Užsiciklinusi siekti tobulybės , kad nebūtų nei dulkelės, kad vazelė po tvarkytojos per centimetrą ne ten pasistūmė.Labai gerai , kad gali pasitelkti pagalbininkų, tegul jie ir daro tuos darbus, bet nesugebi tuo pasinaudoti.Šiandien blogiau, ryt geriau sutvarkys- koks skirtumas?
Kas svarbiau sveikata ar ne ten padėtas daiktas?
Ir tai nėra moterų dalia dalia viską tempti.Tai mes pačios velkam vežimą ir dar patenkintos , kad esam tokios reikšmingos.
Jau rašiau, kad sergi ne sloga.Skaičiau , kad meditacija, malda, nusiraminimas prailgina gyvenimą net sunkiais atvejais 5 metais.Ar turi tam laiko?
Ar išeini viena pasivaikščioti, pabūti ramybėje? Be vaikų ganymo.
Mano marti ir dukra samdosi aukles kelioms valandoms ir nieko vaikams nenutiko.Nepatiks viena auklė , rasi kitą.
Tavo užduotis ne siekti tobulybės virtuvėje, o gydytis.
IR kam dabar tas balius ? Tikrai nesijausi laiminga jį suruošusi, nes neturėsi jėgų bendrauti ir šypsotis teks per prievartą.
Nori pasveikti ir matyti užaugusius vaikus spręsk kas tau svarbiau : mylėti save ir keistis ar kažkur nukritusi dulkelė.
Atsiprašau, jei ne taip supratau padėtį.Tai mano nuomonė ne vien tau, bet ir toms , kurios išsitraukusios lašelinę lekia į darbą .Aš jau susideginau save, todėl noriu , kad kitoms taip nebūtų.
Papildyta:
QUOTE(Oduvančikas @ 2010 05 28, 08:43)
4u.gif Labu Saulėlydi....ojojojoi kokia aš blondinė doh.gif Gi norėjau vyrui kokią staigmeną gimtadieniui padaryt...o pinigų tai savo neturiu...tai sakau užsidirbsiu, ir ką nors padovanosiu....nu ir ėjau pas ūkininką akmenų rinkt keletą dienų,,,, doh.gif pinigų jau turiu, bet vos pakrutu,,,gerai , kad viskas gerai baigėsi...bet gavau bart ir iš vyro,nes jam būnant darbe išvažiuodavau,,,va ir siurprizas,,,,jaučiuosi labaaaaai pavargusi, viską skauda, bet manau praeis:geda2: tai prašau manes doh.gif  labai nebebart....niu gi man jau mėnuo po operacijos praėjo,,,


Kai dievas nori nubausti atima protą... doh.gif
nepyk , bet kitaip nieko negaliu pasakyti. schmoll.gif
Atsakyti
doh.gif žinau,,,be proto aš blush2.gif ale praeis, daugiau taip nebedarysiu 4u.gif
Atsakyti
Grek, oro_buckis.gif

QUOTE(Oduvančikas @ 2010 05 28, 10:10)
doh.gif žinau,,,be proto aš blush2.gif

Mieloji, argi nesuvokiate, kad sveika ir besišypsanti esate pati geriau, pati mieliausia dovana savo žmogui? smile.gif Neužsimirškite!
Atsakyti
QUOTE(Samta0204 @ 2010 05 28, 00:45)
As irgi po truputui ruosiuos sunaus gimtadieniu, nes jauciu tiesiai po operacijos teks svesti doh.gif  ir vel apie 50 zmoniu doh.gif


vaikui tik ketveri metukai doh.gif ar tikrai reikia baliaus 50 zmoniu? g.gif as ir sveika budama vaikams tokiu baliu nekeliau ir dabar nekeliu. uzaugs, uzsidirbs - gales baliavot kaip nori.

QUOTE(Samta0204 @ 2010 05 28, 00:45)
Bet cia musu  moteru dalia viska paciom tempti ax.gif

ne jokia cia ne dalia - tai konkretaus zmogaus konkretus pasirinkimas. cia visiskai pritariu GABIJAI.

pilnai suvokiu nora daryti viska "kaip visada" ir dar daugiau. na bet nera viskas kaip visada, nera ir niekada nebebus. Samta, tu reikalinga savo vaikams gyva ir sveika - ne baliu jiems reikia ir idealios tvarkos, o sveikos mamos... tausok save.
Atsakyti
Nu ir as negaliu neparasyti...Samta ,truksta zodziu,balius 50 zmoniu??? Kam???As praeitais metais per mazosios gimtadieni,2 metuku turejau buti Kaune-svitintis,bet kraujas buvo blogas ir atidejo menesiui.Buvo kuklus gimtadienis,tik mociutes ir vyresnioji,buvo tortas,zvakutes...ir buvau as,MAMA,cia mano dukrytei buvo geriausia dovana.Nepyk,bet tau tikrai reikia sokoterapijos,tu galvok dabar apie save,apie gydyma,apie pasveikima,jeigu tu aplamai nori GYVENTI...o ne apie namo irengima ir apie baliu.Galu gale duok vyrui paskaityti si foruma

Oduvancikas ,nu tu ir duodi,tikiuosi cia tau gera pamoka bus 4u.gif

GREK dukryte su gimtadieniu!!!


user posted image
Atsakyti
Na tikrai pritariu gabijai ir kitomis kurios bara barbes devyndarbes.

Samta jokia cia ne moteru dalia. Jus pati tik taip sakote, nes tada jauciates labai svarbi, neva be jusu niekas kitas to nepadarys ir t.t. Tokiu nepamainomu pilnos kapines (atsiprasau, kad taip grubiai, bet kitaip net nezinau kaip issireiksti). Ir kas, kad nebus viena ar kita vakara vyrui paduota vakarienes, ar neisskalbti rubai. ogi manau nieko... na gal paburbes ir viskas mirksiukas.gif o Jums reikia pailseti. Ir koks dar balius su 50 zmoniu....

Apie Oduvancika is viso neturiu net ka pasakyt.... akmenu patampyt uzsimane doh.gif ot tai vyrui dovana persitempusi zmona. pati noretumet dovanu gauti pervargusi vyra? kuris padovanotu, kad ir brangiausius kailinius, bet poto guletu savaite nepajudedamas, nes stengesi del jusu kailiniu. Manau butu mieliau gauti, kad ir is lauku nuskinta gele, o didziausia dovana butu demesys ir buvimas kartu

Tad biskiuka gal pradekit myleti save wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Oduvančikas @ 2010 05 28, 10:10)
doh.gif žinau,,,be proto aš blush2.gif ale praeis, daugiau taip nebedarysiu 4u.gif


Šaunuolė Odunačikas, vat kaip reikia savo vyrus mylėti, pavyzdys visoms moteriškėms. thumbup.gif lotuliukas.gif
Nu bet ir persistengti negalima, visų pirma reikia mylėt save, esi sau pati brangenybė ir kitam brangesnė esi. Tikrai tikrai

bis.gif bis.gif
Atsakyti
QUOTE(Samta0204 @ 2010 05 28, 00:45)
As irgi po truputui ruosiuos sunaus gimtadieniu, nes jauciu tiesiai po operacijos teks svesti doh.gif  ir vel apie 50 zmoniu doh.gif
,

blink.gif čia iš tos serijos " Paksaitės - Stumbrienės vaikų gimtadieniai"

visko per daug, viskas dėl suaugusių, ir viskas dėl piaro blink.gif


Atsakyti
QUOTE(Art. @ 2010 05 28, 12:22)
Šaunuolė Odunačikas, vat kaip reikia savo vyrus mylėti, pavyzdys visoms moteriškėms.  thumbup.gif  lotuliukas.gif
bis.gif  bis.gif


Manau ,tai parašyta perkeltine prasme ir mano jumoro jausmas tvarkoje. g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo .GABIJA.: 28 gegužės 2010 - 13:31
QUOTE(Oduvančikas @ 2010 05 28, 10:10)
doh.gif žinau,,,be proto aš blush2.gif ale praeis, daugiau taip nebedarysiu 4u.gif


4u.gif Na tai ziurekit,kad taip nebedarytumet.Tikiu,kad pasimokysit is tokiu klaidu!Bet vat Samta tai matyt nepasimokys niekada. doh.gif Truksta zodziu! doh.gif Kazkoks pamisimas doh.gif
Ai,tiek to,prirasiau daug,bet istryniau- savo nuomone pasiliksiu sau.Tik tiek pasakysiu:
Samta,dejuoji beprasmiskai!Kaip sakant-pati kalta esi!Jei jau turit pinigu-tai ir naudokis,kad gali pagalbininkus nusisamdyt,o ne dejuok.Niekas taves su botagu nevercia ruost vaiko gimtadienius su 50zmoniu ir t.t.


Papildyta:
GREK dukryte su gimtadieniu!
Atsakyti
Teisingai, kad pabarat mus su Oduvanciku, gal rimtai dar nesuprantam ligos rimtumo, o gal ir nenoriu suprasti, noriu greiciau issygydeti ir uzmirsti apie sia liga, ir kad niekados nebesugriztu doh.gif Manau dauguma taip tikejotes ligos pradzioje blush2.gif Jusus paklausiau ir siandina po herceptino leidimo, niekur nebevaziavau, o grizau namo pailseti mirksiukas.gif
Del vaiko gimtadienio, tai as su mielu noru kur nors uzsakyciau suruosta gimtadieni, ar vaiku kambary ar boulinge, bet uosvis visa pavasari ruosia sodyboj teritorija anuko gimtadieniui. Ir jeigu as uzsiminsiu, kad nebus gimtadienio busiu priesas nr. 1. Vyrui, pasakiau, kad gal geriau boulinge prie namu svienciam, atsake, kad jo tevas neatleis doh.gif Del zmoniu kiekio, tai kad visi draugai po 2 vaikus jau turi, taip ir susidaro 1 seima 4 asmenis + musu artimieji doh.gif Ir negaliu kuo nors nepakviesti, nes visi kartu bendraujam,vaikai labai draugauja, arba visus arba ne vieno doh.gif Bet jauciu man gimtadieniui isvis noro nebus po operacijos, bet vaikas jau puse metu apie ji sneka g.gif

Suzinojau gera naujiena, kad tamoksifeno nerekes is viso gerti man, hormonai neigiami thumbup.gif Jau plaukuciai auga, i vasaro pabaiga jau su nauja sukuosena pasiruodysiu gal blush2.gif

Papildyta:
QUOTE(Liutukeee @ 2010 05 28, 17:42)
4u.gif Na tai ziurekit,kad taip nebedarytumet.Tikiu,kad pasimokysit is tokiu klaidu!Bet vat Samta tai matyt nepasimokys niekada. doh.gif Truksta zodziu! doh.gif Kazkoks pamisimas  doh.gif
Ai,tiek to,prirasiau daug,bet istryniau- savo nuomone pasiliksiu sau.Tik tiek pasakysiu:
Samta,dejuoji beprasmiskai!Kaip sakant-pati kalta esi!Jei jau turit pinigu-tai ir naudokis,kad gali pagalbininkus nusisamdyt,o ne dejuok.Niekas taves su botagu nevercia ruost vaiko gimtadienius su 50zmoniu ir t.t.
Papildyta:
GREK dukryte su gimtadieniu!

unsure.gif nebedejuosiu unsure.gif paparasciausiai vakare, kai issenku cia issileju rolleyes.gif
Kaip mano gera drauge sako, ispradziu pasamdysi namu tvarkytoja, paskui aukle, o paskui ir vyrui meiluze doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Samta0204: 28 gegužės 2010 - 17:17