Įkraunama...
Įkraunama...

Alikantė

QUOTE(Shana @ 2014 03 03, 14:37)

Mano patarimas butu jums nepatingekit ir perskaitykit ankstesnes temas

Aciu 4u.gif Labai laukiau is Jusu info mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Shana @ 2014 03 03, 14:37)
Taip taip, ir siandien pas mus +19 tongue.gif



super thumbup.gif

Shana, gal jus rekomenduosit, koki jauku miesteli nuo Alicantes link Almerijos, kur butu galima prie juros apsistoti viesbuty su HB?
Atsakyti
QUOTE(pantera83 @ 2014 03 03, 20:54)
super thumbup.gif

Shana, gal jus rekomenduosit, koki jauku miesteli nuo Alicantes link Almerijos, kur butu galima prie juros apsistoti viesbuty su HB?

O dar kokie poreikiai? Labiau ramuma, ar arcia didesnio miesto ar dar kazkas?
As matai apie viesbucius nelabai zinau, nes kazkaip mazai tenka susidurti, bet viesbuciu gi mase...
Nuo Alc i "virsu" irgi zona nuostabi, man pastaruoju metu teko daugiau ten judeti, nes turejau klientu kurie ziurejo pirki Calpe, Altea, tai islandziojau, pati dar labiau isymylejau.
Calpeje pvz viesbuciu daug, pliazas super, miestelis labai malonus...
Atsakyti
QUOTE(Shana @ 2014 03 03, 22:16)
O dar kokie poreikiai? Labiau ramuma, ar arcia didesnio miesto ar dar kazkas?
As matai apie viesbucius nelabai zinau, nes kazkaip mazai tenka susidurti, bet viesbuciu gi mase...
Nuo Alc i "virsu" irgi zona nuostabi, man pastaruoju metu teko daugiau ten judeti, nes turejau klientu kurie ziurejo pirki Calpe, Altea, tai islandziojau, pati dar labiau isymylejau.
Calpeje pvz viesbuciu daug, pliazas super, miestelis labai malonus...


na, kad butu takas palei pakrante pasivaikscioti, vaikams zaidimu aiksteliu, smagu kad turetu senamiesti, siauru gatveliu, ne vien tik viesbuciai, kad butu ir supermarketu.. nenorim didelio miesto, pvz. Benidorm, o tiesiog jaukaus miestelio be didelio surmulio, baru, klubu.. nuo Alicantes i virsu siek tiek keliavom, buvom ir Altea (patiko), bet dabar galvojam, gal butu idomu pasivazinet ir kitoj pusej, jei ten nera labai skurdi gamta, nes mus butent gamta ir zavi.. gal jus galit palygint viena ir kita puse? nes, pvz., maroko gamta (na, isskyrus dykuma), kalnai manes nezavi, tai idomu ar link Almerijos nebus panasiai blush2.gif
tiesa, kaip geguzes vid. vanduo, ar jau galima maudytis? wink.gif

Labai aciu uz info 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(pantera83 @ 2014 03 03, 23:03)
na, kad butu takas palei pakrante pasivaikscioti, vaikams zaidimu aiksteliu, smagu kad turetu senamiesti, siauru gatveliu, ne vien tik viesbuciai, kad butu ir supermarketu.. nenorim didelio miesto, pvz. Benidorm, o tiesiog jaukaus miestelio be didelio surmulio, baru, klubu.. nuo Alicantes i virsu siek tiek keliavom, buvom ir Altea (patiko), bet dabar galvojam, gal butu idomu pasivazinet ir kitoj pusej, jei ten nera labai skurdi gamta, nes mus butent gamta ir zavi.. gal jus galit palygint viena ir kita puse? nes, pvz., maroko gamta (na, isskyrus dykuma), kalnai manes nezavi, tai idomu ar link Almerijos nebus panasiai blush2.gif
tiesa, kaip geguzes vid. vanduo, ar jau galima maudytis? wink.gif

Labai aciu uz info 4u.gif

Galiu pabandyti.
Jei zavi gamta tai Almerijos nerekomenduociau, net jau Murcios regiono. Isvis idomiai, bet vaziuojant zemiau nuo Torreviejos kazkuriuo momentu atrodo kad nukerta ir vyrauja gelsvai/pilksvai/oranzines spalvos, zalumos truksta ziauriai. Praeita savaite vaziavau i Murcia ir vel tuo nusistebejau. O Almerija is viso, taigi ten yra dalis teritorijos kuri yra dykuma oficiali, vienintele Europoje. Mano ispudis buvo kad ten auga akmenys ir kaktusai. Tas pats mini holywoodas yra kas - kazkada pastatytas miestelis kur filmavo westernus, nes atrode grynai Meksika be jokio poreikio kazka keisti peizaze, prisiminkit senuosius Clinto Eastwoodo filmus ir pamatysit vaizda - indenai tarp kalnu su vienu kitu kaktusu biggrin.gif Na ir nesibaigiantys kilometrai siltnamiu... As neskau kad neidomu, pati vaziavau ne karta, bet zmogui kuris klausia apie gamta to truks, man truko.
O Nuo Alicantes i virsu galta zymiai gyvesne, idomesne, zaluma. Tik jau nuo Denijos i virsu sakyciau miesteliai biski su paprastesniu servisu, gal ne tiek pritaikyti turizmui. arciau prie Valencios jau vel yra, bet tas tarpas nuo Denijos iki Valencijos mano asmenine nuomone turistiskai kiek zemesnio lygio (apie aptarnavima sneku).
Tikiuosi kazkiek padejau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Shana @ 2014 03 04, 00:27)
Galiu pabandyti.
Jei zavi gamta tai Almerijos nerekomenduociau, net jau Murcios regiono. Isvis idomiai, bet vaziuojant zemiau nuo Torreviejos kazkuriuo momentu atrodo kad nukerta ir vyrauja gelsvai/pilksvai/oranzines spalvos, zalumos truksta ziauriai. Praeita savaite vaziavau i Murcia ir vel tuo nusistebejau. O Almerija is viso, taigi ten yra dalis teritorijos kuri yra dykuma oficiali, vienintele Europoje. Mano ispudis buvo kad ten auga akmenys ir kaktusai. Tas pats mini holywoodas yra kas - kazkada pastatytas miestelis kur filmavo westernus, nes atrode grynai Meksika be jokio poreikio kazka keisti peizaze, prisiminkit senuosius Clinto Eastwoodo filmus ir pamatysit vaizda - indenai tarp kalnu su vienu kitu kaktusu biggrin.gif Na ir nesibaigiantys kilometrai siltnamiu...  As neskau kad neidomu, pati vaziavau ne karta, bet zmogui kuris klausia apie gamta to truks, man truko.
O Nuo Alicantes i virsu galta zymiai gyvesne, idomesne, zaluma. Tik jau nuo Denijos i virsu sakyciau miesteliai biski su paprastesniu servisu, gal ne tiek pritaikyti turizmui. arciau prie Valencios jau vel yra, bet tas tarpas nuo Denijos iki Valencijos mano asmenine nuomone turistiskai kiek zemesnio lygio (apie aptarnavima sneku).
Tikiuosi kazkiek padejau 4u.gif


tikrai aciu 4u.gif supratau, kad, jei ir idomu ten butu pavazinet diena kita, bet 2 sav. atostogaut, tai tikrai ne schmoll.gif aplinka, kuri ne itin patinka, juk gali neigiamai paveikti atostogas ax.gif

o ka dar patartumet aplink alicante pamatyt? buvom guadalest, Xativa, Cortes de Pallas, Cueva de Canalobre, elxe, altea, santa pola, el campello miesteliuose (pastarajame gyvenome), Parc Natural de les Salines ir, aisku, Alicanteje smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pantera83: 04 kovo 2014 - 09:27
Mes apsistojome salia Denijos esanciama Las Marines, manau su mazais vaikais bus neblogai. Labai noriu pamatyti Guadalest ir Altea, kazkoks man pasakiskas pavadinimas to miestuko. O visa kita kiek sugebesim su kudykiais apvaziuoti.
Atsakyti
Kas poilsiavot prie Alikantės pvz Calpėj (ar toliau link Denijos), gal žinot ar nuomoja kokias baidares, kad paplaukioti pakrantėmis? Motorinės priemonės (kateriai, jachtos) nedomina, nes nei viens teisių neturim.
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti