Įkraunama...
Įkraunama...

Kviečiame pirkti JAV parduotuvėse!

QUOTE(Lyn @ 2015 04 19, 08:55)
Kur pirkti pigliau julbo akinukus patiems maziausiams? O gal turit parduot?

Sierroj budavo
Atsakyti
Mergaites gal kuri pirkot tokia pukinuke UNIQLO ULTRA LIGHT DOWN COMPACT JACKET, kaip rankoviu ilgis 4u.gif

https://m.uniqlo.com...9.html?color=69
Atsakyti
QUOTE(ingridakremeriene @ 2015 04 19, 08:28)
Mergaites gal kuri pirkot tokia pukinuke UNIQLO ULTRA LIGHT DOWN COMPACT JACKET, kaip rankoviu ilgis 4u.gif

https://m.uniqlo.com...9.html?color=69

perkau mamai tokia striukė, rankovės sstandartinio ilgio, pato striukė mažinta 4u.gif , kokybė nereali wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Lyn @ 2015 04 19, 07:55)
Kur pirkti pigliau julbo akinukus patiems maziausiams? O gal turit parduot?

Aš galiu parduoti, turiu Julbo Looping1 raudonos spalvos su pilkais šoniukais, mano neliečiamybė neleido juos uždėti bigsmile.gif
Atsakyti
panos ,padekit su dydziu converse
39d koki imti usa?
Atsakyti
prisijunkite prie www.joesnewbalanceoutlet.com,yra nuolaida $15 nuo $100 ir prie www.jcrew.com 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(JMD @ 2015 04 19, 09:13)
Sierroj budavo


dabar nera
QUOTE(zakiene @ 2015 04 19, 12:36)
Aš galiu parduoti, turiu Julbo Looping1 raudonos spalvos su pilkais šoniukais, mano neliečiamybė neleido juos uždėti bigsmile.gif



rasau az
Atsakyti
SAKSFIFTHAVENUE

user posted image
Atsakyti
Laba diena,

ar galit pakomentuoti Uniqlo dydžius: šiaip nešioju S, 36, 2 dydžius. Ar unoqlo irgi imti įprastus ar didesnius?
Pvz. kaip ši suknelė:
suknelė

Ar šios kelnės:
kelnės
Atsakyti
Ateinu padekoti komandai uz prekes 4u.gif 4u.gif viskas tiko ir patiko wub.gif wub.gif didelis DEKUI uz viska mirksiukas.gif 4u.gif
Atsakyti
Ar nebus siandien 04-10 iv.miestu dezuciu?
Atsakyti
QUOTE(Evameda1 @ 2015 04 19, 15:33)
Ateinu padekoti komandai uz prekes 4u.gif  4u.gif viskas tiko ir patiko wub.gif  wub.gif didelis DEKUI uz viska mirksiukas.gif  4u.gif

Aciu Jums 4u.gif



laukiu LANDSEND su nuolaida $100 nuo $250

ir Green Tea dezodorantu
Atsakyti