Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų

jei būtų norinčių pirkčiau iš http://lessthan10pounds.com
paieškoje įrašius EX BRANDED išmeta firminius rūbus, kurie dažniausiai ateina be etiketės
siuntimas paskutinį kart gavosi po 0.57sv už prekę
d.kvasnia@gmail.com
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Užsispyrėlė: 17 balandžio 2015 - 16:27
QUOTE(Loram @ 2015 04 17, 16:57)
aš procese, bet dabar turiu problemų - tai trupučiuką sustojo reikalai..

Čia ne kaip priekaištas, o tiesiog kaip pasiūlymas 4u.gif Ačiū Jums už darbą 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Įdomu, kaip vilnietėms sekasi mamų mugė šiemet? tongue.gif Mums kolkas kūdai, tolokai trenktis, matyt ne kiekvienas nuvažiuoja. Ir prekių kaskart vis daugėja, pirkėjui sunku besurast kažką, daug lieka nenupirkta manyčiau.
Atsakyti
Roka, ar kas issisprende su ecco ? rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(roka @ 2015 04 17, 18:01)
Įdomu, kaip vilnietėms sekasi mamų mugė šiemet?  tongue.gif Mums kolkas kūdai, tolokai trenktis, matyt ne kiekvienas nuvažiuoja. Ir prekių kaskart vis daugėja, pirkėjui sunku besurast kažką, daug lieka nenupirkta manyčiau.

Tikrai taip. As tokia tikrai toki kelia nesitrenkciau. As suprantu, kad ten patogu statyti auto, pigios patalpos ir dideli plotai. Bet as tingine ir megstu patoguma biggrin.gif as i parduotuve uz 200 m neretai vaziuoju auto doh.gif

Kazkas man sake, kad savaitgaliais cupe vyksta kazkas panasaus... Gali but? Gal girdejot?
Atsakyti
QUOTE(Faustina2000 @ 2015 04 17, 17:09)
Roka, ar kas issisprende su ecco ?  rolleyes.gif

Na nieko naujo - ecco parduotuvė parašė, kad nepriimam komercinių pirkinių ir tiek. Kodėl jiems susišvietė, kad mano pirkinys komercinis, neįsivaizduoju (4 poros). Galėjau dar bandyti pirkti PA adresu, bet neberizikavau. Kadangi visą krepšio sumą man dviem savaitėm ecco pakabino, nebenorėjau kad dar vieną sumą man pakabintu.

QUOTE(JMD @ 2015 04 17, 17:10)
Kazkas man sake, kad savaitgaliais cupe vyksta kazkas panasaus... Gali but? Gal girdejot?

Negirdėjau, kaip įdomu g.gif
Atsakyti
Renku Klaipėdoje cocooncenter.
Atsakyti
Gal žinot kokį Sensodyne analogą iš Cocooncenter?
Atsakyti
Laba diena, mamytės dažnai perkančios iš internetinių parduotuvių, noriu Jūsų paklausti, ar kam nors pasitaikė, kad iš F&F atšauktų atsakymą. Gautas toks laiškas:

Unfortunately, due to the unavailability of the below
product/s, we have had to cancel the item/s from your order. We
apologise for any inconvenience caused and we'd like to assure you
that we haven't charged you for the cancelled item/s. Items cancelled
from order 24401230.


Jokio kito paaiškinimo kodėl taip atsitiko. Ar pinigai bus grąžinti?

Dėkoju už atsakymą. labai nerimauju, nes suma buvo tikrai nemaža, siuntinys turejo būti pristatytas į Anglijoje išsinuomotą adresą.
Atsakyti
QUOTE(oplia5 @ 2015 04 17, 17:42)
Laba diena, mamytės dažnai perkančios iš internetinių parduotuvių, noriu Jūsų paklausti, ar kam nors pasitaikė, kad iš F&F atšauktų atsakymą. Gautas toks laiškas:

Unfortunately, due to the unavailability of the below
product/s, we have had to cancel the item/s from your order. We
apologise for any inconvenience caused and we'd like to assure you
that we haven't charged you for the cancelled item/s
. Items cancelled
from order 24401230.
Jokio kito paaiškinimo kodėl taip atsitiko. Ar pinigai bus grąžinti?

Dėkoju už atsakymą. labai nerimauju, nes suma buvo tikrai nemaža, siuntinys turejo būti pristatytas į Anglijoje išsinuomotą adresą.


tai rašo, kad nebus nuskaičiuota už atšauktas prekes. O atšauktos todėl, kad jų tiesiog neturėjo. Gal ne visą užsakymą atšaukė, o dalį tik.. palyginkit su savo užsakymu ir išvardintomis atšauktomis prekėmis.
Atsakyti
QUOTE(Carlin @ 2015 04 17, 18:46)
tai rašo, kad nebus nuskaičiuota už atšauktas prekes. O atšauktos todėl, kad jų tiesiog neturėjo. Gal ne visą užsakymą atšaukė, o dalį tik.. palyginkit su savo užsakymu ir išvardintomis atšauktomis prekėmis.



ne visa, as pati neuzsakinejau, bet tikiuosi drauge atnaujino krepseli, paprastai ismet apastabas, kad prekiu nebera....

Dekui Carlin.
Atsakyti
QUOTE(oplia5 @ 2015 04 17, 18:52)
ne visa, as pati neuzsakinejau, bet tikiuosi drauge atnaujino krepseli, paprastai ismet apastabas, kad prekiu nebera....

Dekui Carlin.

F&F matyt neturi normalios sistemos, kuri seka likučius. Ir ypač kai būna nuolaidos ar išpardavimai, būna dažnai (bent man dažnokai pasitaiko), kad ima ir atšaukia dalį arba man buvo net visą atšaukę užsakymą. Nieko čia baisaus 4u.gif
Atsakyti