Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų

QUOTE(Whatever? @ 2015 04 18, 22:21)
ir as galvoju apie e5p. nesu nieko pirkus, kaip ten su kokybe ? aisku, naivu tiketis labai gero daikto uz tokia kaina, bet ar panasu bent i hm kokybes prasme?.... kas pirkote gal galite pasidalinti patirtimi ?

esu pirkus, bet nezinau, nebuvau nei vienu rubu 100 proc patenkinta, vienas basutes pora sav.panesiojau, atsoko padas, vienas kelnes pirkau, tai man su 160 cm, jos buvo per trumpos doh.gif kelis megztukus turiu, tai irgi tokie nei vau nei fui, suknele pernai pirkau, tai modelis atitiko parduotuves foto, bet spalvos ir rastas visai ne tas,ai tunika tokia buvau pagriebus, tai tikrai nebloga, niekada nesitikedavau gauti kazka nerealaus , bet visi rubai nesiojami, jei nei i darba , tai po namus tikrai biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Whatever? @ 2015 04 18, 22:21)
ir as galvoju apie e5p. nesu nieko pirkus, kaip ten su kokybe ? aisku, naivu tiketis labai gero daikto uz tokia kaina, bet ar panasu bent i hm kokybes prasme?.... kas pirkote gal galite pasidalinti patirtimi ?

i hm? juokaujat biggrin.gif nezinau, man tai cia nesulyginami dalykai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Whatever? @ 2015 04 18, 21:21)
ir as galvoju apie e5p. nesu nieko pirkus, kaip ten su kokybe ? aisku, naivu tiketis labai gero daikto uz tokia kaina, bet ar panasu bent i hm kokybes prasme?.... kas pirkote gal galite pasidalinti patirtimi ?


Ten skirtingų firmų rūbai, tai irgi neįmanoma konkrečiai pasakyti... Aš esu gavus Orsay džinsus, dar kažkokių žinomų firmų rūbelių, tai tikrai viskas gerai buvo 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo priklausomybe: 18 balandžio 2015 - 21:29
QUOTE(priklausomybe @ 2015 04 18, 21:23)
Labai sunku tikrai pasakyt, nes mano vaikų lyg nieko pasirodė (dar nenešiojo), o sesė mergaitei ėmė šiuos, tai tragiški, nes dukrytė pavaikščiojo pusvalandį po namus, tai praktiškai pusė blizgučių nubyrėjo ir šiaip pačiupinėjus grynai kaip popieriniai.



Man sitie irgi nerimti pasirode batukai

Tu geriau kedukus parodyk, tuos lengvus, patiko man jie

Tik maniskiui jau is vaikisku nebetinka verysad.gif

http://www.shoes-wor...183884&lang=eng
sitie patiko, galetu savininke placiau papasakot, jei uzmatys zinute mirksiukas.gif
as tik apziurejau
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lina0612: 18 balandžio 2015 - 22:02
QUOTE(Whatever? @ 2015 04 18, 22:21)
ir as galvoju apie e5p. nesu nieko pirkus, kaip ten su kokybe ? aisku, naivu tiketis labai gero daikto uz tokia kaina, bet ar panasu bent i hm kokybes prasme?.... kas pirkote gal galite pasidalinti patirtimi ?

labai įvairiai ax.gif
Turiu vasarinę medvilninę suknelę, puikiai nešiojasi, turiu batelius, vieni jau atlaikę bus du sezonus ir dar atlaikys, kiti vos vasarą atlaikę, esu gavus palaidinę, kuri ir dabar supakuota guli spintoj nenešiojama, labai jau įvairiai ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lili*: 18 balandžio 2015 - 22:07
o idomumo delei, gal ka vyrams pirkot is E5P?vat ka dar pastebejau tai daznai ten sintetiniai rubeliai, bent jau is to ka as turiu .
Atsakyti
QUOTE(Whatever? @ 2015 04 18, 22:21)
ir as galvoju apie e5p. nesu nieko pirkus, kaip ten su kokybe ? aisku, naivu tiketis labai gero daikto uz tokia kaina, bet ar panasu bent i hm kokybes prasme?.... kas pirkote gal galite pasidalinti patirtimi ?

Na ivairiai aisku buna bet pvz pirkau batus- wedge tipo- kelis sezonus nesioju. Marskiniai labai patiko. Kelnes dabar pirkau tipo leggings geletus tai super:))
Paskutini karta pirkau megztini su kapisonu ilga Nerealus=]
Labai patiko ir kelnes- high waisted - geruciai smile.gif
O sesuo pirko batus tai po savaites plyso, tases irgi nepatiko bet tik kelias pirkom.
Atsakyti
QUOTE(Whatever? @ 2015 04 18, 22:21)
ir as galvoju apie e5p. nesu nieko pirkus, kaip ten su kokybe ? aisku, naivu tiketis labai gero daikto uz tokia kaina, bet ar panasu bent i hm kokybes prasme?.... kas pirkote gal galite pasidalinti patirtimi ?

kokybe bent jau mano pirktu rubu dazniausiai super. Suknutes speju pagauti viskozines , ar su medvilne viskoze maisytas, dar tokia Rayon nebloga sudetis, ziemai buvau su trupuciu vilnos pagavusi ; megstukus kelis pirkau maisytos sudeties ( truputi vilnos, truputi moheros, truputi sintetikos ir siaip labai gerai nesiojasi) buvau ir asos suknele gavusi, vyrui is HM pakliuvo megstukas bet, aisku daugelis ten sintetiniai buna, ypac jei atmosphere firmos, bet kitu firmu buna visokiu. Vyrui ypac dzinsai tiko-tvirti , kokybiski-praktiskai levis nenusileidzia. Pati beveik vilnoni puspaltuka spejau paciupti. . rankines taip-dauguma nelabai kokybiskos, bet jei speji pagauti naujienas-tai tokios buna nerealios, neatskirsi nuo grynos odos rankiniu ir tvirtos ir neplysta-jau ismokau atskirti beveik kas bus gero kai ikels, nes bent karta per savaite parenku uzsakyma is karto po naujienu ir tikrai nera vien kinietiskas "s" kaip kazkas anksciau temoje buvo isireiske-neva absoliuciai viskas nekokybiska. Vaikiski irgi neblogi dzemperiukai buvo. Avalyne arba man sekasi ir uztaikau- kad ne viena sezona galima nesioti-aisku is 10 poru 1 pasitaike nekokybiska, bet kai payginu kad is Danijos perkami batai seniau man net sezono neatlaikydavo, nors ir ne simta ar du kainuodavo, tai sie tikrai verti pirkti ir nepanikuoti ka per metus sau ir dukrai galiu pirkti avalyne neisleisdama simtais. o dar jei ir vidpadis papuola odinis-tai is vis nenusidevi batai. o dydziai tai taip-daznai reikia imti vienu didesni jei kokios suknutes ar sijonai -batai jei buna parasyta standart-tai atitinka dydziai beveik visada. nezinau ar padejo kam, bet jau cia prirasiau nes filme reklama buvo lotuliukas.gif beje, ir viriski batai visai nieko, bet jau kai MB priprato prie riekeriu, tai sake siuos jaucia ant kojos kaip ir crocsus, bet vistiek viena pora pasilikom, nes tokie buvo kaip prie kostiumo ar svarko - dailiai pagaminti
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo darlia25: 19 balandžio 2015 - 00:28
ar prisijungtu kas prie mano https://www.shoes-world.de krepsiuko shipui pasidalinti Kaune? jau noreciau iki pietu uzsakyti
Atsakyti
Gal Vilniuje kažkas iš Bonprix.de renka užsakymą? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Užsispyrėlė @ 2015 04 18, 17:03)
jei kas dar neįsigijo rekomenduoju, tik gaila, kad liko tik 12 dydis
http://lessthan10pou...hc_location=ufi
user posted image

Turiu tokią 12 dydžio. Man ne tą dydį atsiuntė. Jei kas norit - prašom. Kaina 8,20 eur.
Tikrai labai faina thumbup.gif
Vilnius.
Atsakyti
QUOTE(Rutule @ 2015 04 19, 09:44)
Turiu tokią 12 dydžio. Man ne tą dydį atsiuntė. Jei kas norit - prašom. Kaina 8,20 eur.
Tikrai labai faina  thumbup.gif
Vilnius.


Kuriam Vilniaus rajone?
Atsakyti
QUOTE(katydid @ 2015 04 19, 11:15)
Kuriam Vilniaus rajone?

Fabijoniškės, prie Big.

Išmatavimai:
Krūtinė 48 x 2, ilgis 86-88 cm, nes ties šonais trumpesnė.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rutule: 19 balandžio 2015 - 10:39