Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų

[quote=roka,2015 04 17, 17:01]
Įdomu, kaip vilnietėms sekasi mamų mugė šiemet? tongue.gif Mums kolkas kūdai, tolokai trenktis, matyt ne kiekvienas nuvažiuoja. Ir prekių kaskart vis daugėja, pirkėjui sunku besurast kažką, daug lieka nenupirkta manyčiau.
is mano pazistamu niekas nevaziuoja, dar iki litexpo buvo tas pats, bet ten nors ir pora km toliau, bet jau per toli:D
Atsakyti
QUOTE(Mazutee24 @ 2015 04 17, 18:58)
F&F matyt neturi normalios sistemos, kuri seka likučius. Ir ypač kai būna nuolaidos ar išpardavimai, būna dažnai (bent man dažnokai pasitaiko), kad ima ir atšaukia dalį arba man buvo net visą atšaukę užsakymą. Nieko čia baisaus  4u.gif



Dėkui Mazutee.
Atsakyti
As vakar buvau mamu mugeje. Pirma karta. Arba ieskot nemoku, asba viska ispirko iki manes:)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo valyte_7: 17 balandžio 2015 - 18:13
issiunciau mergaites jums laiskucius su apmokejimu del vokisko Bioleder-ir butu gerai, kad siandien pervestumete, nes rytoj noriu is everything5pounds daryti mirksiukas.gif p.s. jeigu nespejote parasyti del balsamo, tai dar galite rasyti-pasirodo turesiu atliekamu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Kimora @ 2015 04 17, 15:18)
O dėkliukas yra?

Ne, dėkliukas yra tik prie poliarizuotų mirksiukas.gif
Atsakyti
o po kiek šituos pirkot?
galvoju ar dar rasiu nebrangiai ar pavėlavau
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Duti @ 2015 04 17, 18:24)
o po kiek šituos pirkot?
galvoju ar dar rasiu nebrangiai ar pavėlavau
user posted image

Kai as pirkau is amazon.de, tai kainavo 28.5eur. smile.gif Tik spalva mergaitiska.
Atsakyti
QUOTE(darlia25 @ 2015 04 17, 19:15)
issiunciau mergaites jums laiskucius su apmokejimu del vokisko Bioleder-ir butu gerai, kad siandien pervestumete, nes rytoj noriu is everything5pounds daryti  mirksiukas.gif p.s. jeigu nespejote parasyti del balsamo, tai dar galite rasyti-pasirodo turesiu atliekamu  mirksiukas.gif

DONE 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(darlia25 @ 2015 04 17, 19:15)
issiunciau mergaites jums laiskucius su apmokejimu del vokisko Bioleder-ir butu gerai, kad siandien pervestumete, nes rytoj noriu is everything5pounds daryti  mirksiukas.gif p.s. jeigu nespejote parasyti del balsamo, tai dar galite rasyti-pasirodo turesiu atliekamu  mirksiukas.gif

MAN 2 VNT mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(darlia25 @ 2015 04 17, 19:15)
issiunciau mergaites jums laiskucius su apmokejimu del vokisko Bioleder-ir butu gerai, kad siandien pervestumete, nes rytoj noriu is everything5pounds daryti  mirksiukas.gif p.s. jeigu nespejote parasyti del balsamo, tai dar galite rasyti-pasirodo turesiu atliekamu  mirksiukas.gif

O JIS TIK ODAI ? Raso baldams....Odiniams, ta prasme, ar medziui ? blush2.gif
Atsakyti
Ecco zieminukai iki 25 dydzio 33.37eur.
http://www.amazon.de...70EEKH6EQPHXZMK

Richteriai nebloga kaina. smile.gif
http://www.amazon.de...T8VB156KWNRHP5Z
Atsakyti
QUOTE(Duti @ 2015 04 17, 19:24)
o po kiek šituos pirkot?
galvoju ar dar rasiu nebrangiai ar pavėlavau
user posted image

25 svarai kazkur ax.gif
Atsakyti
QUOTE(valyte_7 @ 2015 04 17, 19:12)
As vakar buvau mamu mugeje. Pirma karta. Arba ieskot nemoku, asba viska ispirko iki manes:)


Ne tu viena smile.gif as nebevaziuoju jau, kainos uzkeltos, jeigu kaina normali tai daiktas jau tragiskos bukles.
Atsakyti