Įkraunama...
Įkraunama...

Amazon

Sveikos žavios, gražios, stilingos mamytės 4u.gif
Turbut ne viena naršydama interneto platybėse ir ieškodama gražiausių, ispūdingiausių, pigiausių ir visokių kitokių -iausių dalykėlių aplankėte amazon.com puslapiuką. Užėjau ir aš čia ir nebegaliu išeiti blush2.gif Čia galima rasti viską ko ieškote ir už itin patrauklią kainą. Kai kurios prekės, parduodamos ir kitose e-parduotuvėse kainuoja net keliasdešimt kartu brangiau..
Gal pasidalinsite su manimi savo patirtimi užsakinėjant prekes iš šio puslapiuko ir svarbiausia-gal atsiras galinčiu užsakinėti iš čia? biggrin.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Egle.L @ 2007 07 17, 17:44)
Sveikos žavios, gražios, stilingos mamytės  4u.gif
Turbut ne viena naršydama interneto platybėse ir ieškodama gražiausių, ispūdingiausių, pigiausių ir visokių kitokių  -iausių dalykėlių aplankėte amazon.com puslapiuką. Užėjau ir aš čia ir nebegaliu išeiti  blush2.gif  Čia galima rasti viską ko ieškote ir už itin patrauklią kainą. Kai kurios prekės, parduodamos ir kitose e-parduotuvėse kainuoja net keliasdešimt kartu brangiau..
Gal pasidalinsite su manimi savo patirtimi užsakinėjant prekes iš šio puslapiuko ir svarbiausia-gal atsiras galinčiu užsakinėti iš čia?  biggrin.gif  4u.gif  4u.gif



tikrai neblogas puslapiyukas, gal kas ir apsiims is cia uzsakineti. 4u.gif
Atsakyti
Vaje,kokiu graziu suknuciu radau savo dukrytes krikstynom.Gal tikrai kas padetu uzsisakyt ax.gif
Atsakyti
tikrai neblogu rubeliu yra.ir labai noreciau is jo uzsisakyti...bet idomu ar atsiras kas nors,kas galetu 4u.gif
Atsakyti
Užsisakinėjau per draugę iš JAV - noriu atkreipti dėmesį, kad amazon.com yra parduodami skirtingų tiekėjų daiktai, ir kiekvienas jų užsideda savo siuntimo išlaidas, taip kad užsisakant reikia stengtis, kad būtų to paties tiekėjo. Tiek info smile.gif Dėl užsakymų niekuo negaliu padėt, jau ir pati persikrausčiau arčiau Europos 4u.gif
Atsakyti
as taip pat prisijungciau, jei kas nors siustusi 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Apvalute @ 2007 08 19, 00:17)
as taip pat prisijungciau, jei kas nors siustusi 4u.gif


Kate 25 uzsakineja is amazon, as jau siandien nusiunciau uzsakyma smile.gif
Atsakyti
QUOTE(lauryna @ 2007 08 19, 12:30)
Kate 25 uzsakineja is amazon, as jau siandien nusiunciau uzsakyma smile.gif


bet ten antkainis didelis ir anksciau jai rasiau, tai sake, jog kosmetikos neuzsakineja...
Atsakyti
QUOTE(lauryna @ 2007 08 19, 10:30)
Kate 25 uzsakineja is amazon, as jau siandien nusiunciau uzsakyma smile.gif



o ką užsakinėjai?

Būtų gerai jei kas nors apsiimtų iš ten užsakyti, nes yra fainų dalykų vaikams.
Atsakyti
QUOTE(Chloe @ 2007 08 20, 18:22)
o ką užsakinėjai?

Būtų gerai jei kas nors apsiimtų iš ten užsakyti, nes yra fainų dalykų vaikams.


Manau Kate uzsakytu, jei uzsakymas butu uz didesne suma. Is ten man ji uzsake 2 kartus
Atsakyti
sveikutes, sakykit, ar kuriai teko siustis kosmetika is sito puslapiuko? nes mane kai kas domina, bet i LT kaip ir nesiuncia....tai va sito ir nesupratau g.gif
Atsakyti
Į Lietuvą jie tik knygas, CD ir DVD pristato.
Atsakyti