Įkraunama...
Įkraunama...

Paypal-9

merginos, prašau pagalbos. kapstausi help'uose ir nesuprantu, visdėlto nemokamas įmetimas į PP balansą visiems ar tik JAV. man reikia pervesti į užsienį 400e, man ta pusė, kuriai vedu, priskaičiavo 28e komisinių (už tai, kad permes iš PP į savo kortą). bandau susigaudyti, ar gerai man paskaičiavo ir ar man dar bus kokių komisinių? ar pervedant į balansą ar įmetant gavėjui? ačiū atsakiusioms 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ToBeOrange @ 2015 04 10, 09:19)
merginos, prašau pagalbos. kapstausi help'uose ir nesuprantu, visdėlto nemokamas įmetimas į PP balansą visiems ar tik JAV. man reikia pervesti į užsienį 400e, man ta pusė, kuriai vedu, priskaičiavo 28e komisinių (už tai, kad permes iš PP į savo kortą). bandau susigaudyti, ar gerai man paskaičiavo ir ar man dar bus kokių komisinių? ar pervedant į balansą ar įmetant gavėjui? ačiū atsakiusioms 4u.gif

Jums mokejimas nieko nekainuoja, gaunanciajam paypal nuskaiciuoja mokescius. Manau, gavejas ta ir turejo omeny. O pinigu permetimas is paypal balanso i saskaita kainuoja 2EUR.
Atsakyti
ačiū už tokį greitą atsakymą, linamog
QUOTE(linamog @ 2015 04 10, 08:30)
Jums mokejimas nieko nekainuoja

bet kad nekainuotų, reikia permesti į balansą? ar galiu kaip visada, mokėti iš kortelės ir nekainuos?
ačiū dar kartą
Atsakyti
QUOTE(ToBeOrange @ 2015 04 10, 09:40)
ačiū už tokį greitą atsakymą, linamog
bet kad nekainuotų, reikia permesti į balansą? ar galiu kaip visada, mokėti iš kortelės ir nekainuos?
ačiū dar kartą

Bijau pameluoti, pati nebandziau. Bet vykdant mokejima, jums turetu būti surasyti visi mokesciai (jei ju bus), pries spaudziant galutini mygtuka.
Beje, neseniai pirkau is ebay prekes, kuriu kainos buvo svarais, leido moketi is paypal balanso, kuriame buvo eurai, nereikejo konvertuotis, patys prakonvertavo.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo linamog: 10 balandžio 2015 - 08:49
QUOTE(flexy @ 2015 04 09, 22:33)
Cia tas pats kas paklausti-kodel banko saskaitoje turite pinigu biggrin.gif

Cha cha ir kas per atsakymai čia kiek klausiu atsakymų nesulaukiau. Dar aš gaudausi paypale, domiuosi, bet yra kur išvis nežino kas tas paypalas.
Jai nerūpėtų neklausčiau koks skirtumas turėti paypale pinigų juk visi pinigai gali būti kortelėje ar yra koks kurso ar konvertavimo skirtumas, ar jokio? Jai jokio kam tada ten kilnoti tuos pinigus?
Papildyta:
QUOTE(Skaiciuoju @ 2015 04 01, 11:29)
Gal kas greitai žino ir gali atsakyti? labai reikia
Atsidariau sąskaitą savo banke svarais persikėliau pinigėlius, mano kortelė prie paypal pririšta kreditinė su euro sąskaitą numeris toks pat abiejų dabar, ar perkant per paypalą svarais žinos kad man nuimti nuo svarų sąskaitos, o ne eurų? Ar reikia kažką pažymėti, nes kortelė ta pati tik 2 sąskaitos eurų ir svarų, paypale pririšta ta kortelė. Noriu pirkti svarais tai vat iškilo klausimas.

KARTOJU KLAUSIMĄ GAL KAS ATSAKYS
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Skaiciuoju: 10 balandžio 2015 - 12:05
QUOTE(Skaiciuoju @ 2015 04 10, 13:06)
Jai nerūpėtų neklausčiau koks skirtumas turėti paypale pinigų juk visi pinigai gali būti kortelėje ar yra koks kurso ar konvertavimo skirtumas, ar jokio? Jai jokio kam tada ten kilnoti tuos pinigus?


Nu as tai tikrai nekilnoju i paypal pinigus, bet tikrai nesiruosiu pasakoti is kur jie ten biggrin.gif O siaip viena is priezasciu jau rasiau mirksiukas.gif
Atsakyti
Grazinau prekes siuntejui ir nurodziau savo kreditines korteles nr., kad į šią saskaita grazintu pinigus... Kortele registruota Paypal , is jos ir buvo moketa uz prekes...
Dabar siuntejas praso Paypal saskaitos nr.
Tai koki dar nr. jam nurodyt reikia ? g.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(norala @ 2015 04 10, 22:24)
Grazinau prekes siuntejui ir nurodziau savo kreditines korteles nr., kad į šią saskaita grazintu pinigus... Kortele registruota Paypal , is jos ir buvo moketa uz prekes...
Dabar siuntejas praso Paypal saskaitos nr.
Tai koki dar nr. jam nurodyt reikia ? g.gif  ax.gif

Jus turit jam el.pasta nurodyti, kuriuo registruotas jusu paypal.
Atsakyti
QUOTE(linamog @ 2015 04 11, 09:30)
Jus turit jam el.pasta nurodyti, kuriuo registruotas jusu paypal.



dekui uz pagalba, susitvarkiau smile.gif 4u.gif
Atsakyti
mergaites-koks mokestis bus jei nori man pervesti is kito miesto Lietuvoje 16 euru?
Atsakyti
Merginos, paypal susietas su SEB Mylimiausia Mastercard. Ar teisingai supratau, kad iš paypal sąskaitos persivest į kortelę negalėsiu?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Šiurpė: 01 gegužės 2015 - 20:59
QUOTE(Šiurpė @ 2015 05 01, 21:53)
Merginos, paypal susietas su SEB Mylimiausia Mastercard. Ar teisingai supratau, kad iš paypal sąskaitos persivest į kortelę negalėsiu?

Teisingai. Reikalinga Visa.
Atsakyti