Įkraunama...
Įkraunama...

Kviečiame pirkti JAV parduotuvėse!

QUOTE(klaudi @ 2015 04 02, 00:13)
Labas rytas, ar 04.03 skaicukai baigti? 4u.gif


dar ne, iki pat savaites pabaigos siusiu paskaiciavimus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(rudaplauke @ 2015 04 02, 07:37)
dar ne, iki pat savaites pabaigos siusiu paskaiciavimus 4u.gif


ok, tai dar lauksime skaiciuku smile.gif
Atsakyti
Labas rytas,
gal kas norėtų šių odinių batukų? Labai gražūs, tačiau man per blauzdą netelpa. 8 dydis.
user posted image
Yoox
Atsakyti
ISPARDUODU per mergaites pirktus rubelius - nebeturiu, kur laikyti doh.gif Viskas nauja, su etiketemis. Viskas po 10 euru thumb_yello.gif Panevezys, galiu siusti mirksiukas.gif

Kilt heritage lengva (plona - pavasarine) striukele, pirkta Yoox. Dydis S, realiai ne tokia ryski. Rankove nuo pazasties apie 44 cm, tarp pazastu apie 46 cm; visas ilgis apie 59 cm.
user posted image user posted image

realios foto (bet spalva irgi nesigavo teisinga..Cia labai blanki atrodo, realiai ji tokia gyva spalvele, bet ne "rekianti")
user posted image user posted image

AE dzinsiukai, dydis regular 0, spalva classic rinse (tvarkingos tamsiai melynos spalvos, be jokiu pagarinimu). Vidine siule apie 78 cm, visas ilgis apie 98 cm. Nugaroje liemuo aukstesnis.

Mano spalva tamsesne siek tiek
user posted image
http://www.ae.com/we...d=0432_8301_852

Uniqlo barchatines kelnytes, dvi spalvos - juoda ir taaamsiai melyna (Navy), abieju dydis 24. Visas ilgis apie 102 cm, vidine siule apie 82 cm.
user posted image
http://www.uniqlo.co...nts-138765.html
Atsakyti
labas rytas smile.gif
Tai yooxe galima pasitikėt ką rašo apie aulo plotį,atitinka daugumoje g.gif ?
Atsakyti
Ir šie per blauzdą siauri man. Dydis US7. Oda superinė, viduje kailiukas plonas, rankų darbo. Nerealiai atrodo kokybiški ir labai gražūs.
user posted image
Yoox
Atsakyti
QUOTE(rapoja @ 2015 04 02, 10:06)
labas rytas  smile.gif
Tai yooxe galima pasitikėt ką rašo apie aulo plotį,atitinka daugumoje  g.gif ?


Sveika smile.gif
mano atveju, aulas buvo siek tiek platesnis, nei aprasyme, bet nezymiai...
Papildyta:
negaliu suprasti, Velykos jau ant nosies, o RL jokio papildomo kodo neduoda, kazin kodel g.gif
Atsakyti
QUOTE(Evameda1 @ 2015 04 02, 09:20)
Sveika smile.gif
mano atveju, aulas buvo siek tiek platesnis, nei aprasyme, bet nezymiai...
Papildyta:
negaliu suprasti, Velykos jau ant nosies, o RL jokio papildomo kodo neduoda, kazin kodel g.gif

bet čia jau turbūt kokio 1 cm tikslumu ,tai nieko irnesakyk.gif man kažkaip +- irgi atitiko drinks_cheers.gif
man negaila,bet ar tau daaaar neužtenka g.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(rapoja @ 2015 04 02, 10:29)
bet čia jau turbūt kokio 1 cm tikslumu ,tai nieko irnesakyk.gif  man kažkaip +- irgi atitiko  drinks_cheers.gif
man negaila,bet ar tau daaaar neužtenka  g.gif  lotuliukas.gif

tik vienos dar prekes reikia ir bus gana biggrin.gif man labiausiai nervas ima, kai yra tik 1vnt ir butent mano dydzio doh.gif o jei rimtai, jau labai senai ta preke seku, taip sakant - ne momentine uzgaida, tik kaina netinka kol kas cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Evameda1 @ 2015 04 02, 09:37)
tik vienos dar prekes reikia ir bus gana biggrin.gif man labiausiai nervas ima, kai yra tik 1vnt ir butent mano dydzio doh.gif o jei rimtai, jau labai senai ta preke seku, taip sakant - ne momentine uzgaida, tik kaina netinka kol kas cool.gif

tada REIKIA drinks_cheers.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(rapoja @ 2015 04 02, 11:12)
tada REIKIA  drinks_cheers.gif  biggrin.gif

ir as jau linkstu prie tos nuomones smile.gif be to turiu nuojauta, kad jei ir imes koki koda, tai netaikys tam, kam man reikia...
Atsakyti
Evameda, gal gavai tas Premiata basutes odinukas, juodas 4u.gif 4u.gif ?

Pakomentuok kaip galesi mirksiukas.gif

apie sitas kalbu 4u.gif

http://www.yoox.com/...p...4UA&sizeId=
Atsakyti