Įkraunama...
Įkraunama...

Perkame Anglijos parduotuvese ir aukcionuose

Sveiki, ar kas Vilniuje gavo sia savaite zinute is Venipak?
Atsakyti
QUOTE(ree @ 2015 04 16, 20:43)
Sveiki, ar kas Vilniuje gavo sia savaite zinute is Venipak?

Taip, gavau.
Atsakyti
Lina, gal galetumet man atsakyt del siuntinuko 4u.gif
O gal kas is gavusiu pasisakys, pas ka Audrones siuntinukas 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Audry: 17 balandžio 2015 - 10:09
QUOTE(ree @ 2015 04 16, 20:43)
Sveiki, ar kas Vilniuje gavo sia savaite zinute is Venipak?

As ne is Vilniaus , bet negavau sms. Kazkaip jau neramu. Visada budavo !aug greiciau. Kazkur pastrigo siuntinukai g.gif Svarbu, kad butu g.gif
Atsakyti
O ateinanti treciadieni isvaziuos nekoperuotos siuntis g.gif turejo mano sendiena atvaziuot siuntinukas. Noreciau kad issiustumet, galite pas mane prideti siuntinuku;)
Atsakyti
Jei norite, galime issiusti. Jei galite priimti kooperacija, dar smagiau thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Limcamca @ 2015 04 17, 16:55)
Jei norite, galime issiusti. Jei galite priimti kooperacija, dar smagiau  thumbup.gif  thumbup.gif

Galite deti kooperacija drinks_cheers.gif thumbup.gif
Atsakyti
Gal kuri pades? Sistemoje matau, kad siuntinys gautas 04.04., svoris 0.00, siuntinys UK sandelyje, saskaita 0.00. Siuntu nekaupiu iki 2kg., is tukio atsakymo nuo 3dienio nesulaukiu.
Pagal gavimo data sprendziu siuntinukas turetu but kazkur LT, bet nera saskaitos...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Furby's: 18 balandžio 2015 - 12:26
QUOTE(Furby's @ 2015 04 18, 13:24)
Gal kuri pades? Sistemoje matau, kad siuntinys gautas 04.04., svoris 0.00, siuntinys UK sandelyje, saskaita 0.00. Siuntu nekaupiu iki 2kg., is tukio atsakymo nuo 3dienio nesulaukiu.
Pagal gavimo data sprendziu siuntinukas turetu but kazkur LT, bet nera saskaitos...


Jusu nikas pas mus neregistruotas, tad komentuoti situacijos be vardo, pavardes negaliu, nes nezinau apie ka kalba eina.
I emailus tikrai visus atsako. 4u.gif
O, bendra info, kad siuntos situacija rodoma sistemoje. Ir, saskaita buna suformuojama po siuntos isvykimo, ne pries.
Atsakyti
Sveiki. Šiandien išsiunčiau du laiškus su labai svarbiu prašymu dėl siuntimo, bet negavau automatinio patvirtinimo apie laiško gavimą.
Ar gavote mano laiškus? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Razina @ 2015 04 19, 16:41)
Sveiki. Šiandien išsiunčiau du laiškus su labai svarbiu prašymu dėl siuntimo, bet negavau automatinio patvirtinimo apie laiško gavimą.
Ar gavote mano laiškus?  g.gif


Lina neatsakys ko gero, nes savaitgalius leidzia su savo vaikuciais wub.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Kriiste @ 2015 04 19, 15:42)
Lina neatsakys ko gero, nes savaitgalius leidzia su savo vaikuciais wub.gif  mirksiukas.gif


Nesitikiu atsakymo šiandien, tik tikiuosi, kad Lina pamatys šį klausimą ir pažiūrės, ar gavo mano laišką dėl kitos savaitės siuntimo. Nes šįkart labai, labai svarbu. Dėkui, Kriiste, kad sureagavote 4u.gif
Atsakyti