Įkraunama...
Įkraunama...

Perkame Anglijos parduotuvese ir aukcionuose

QUOTE(Danni @ 2015 04 08, 11:30)
O tai dar nuo kortos kursas priklauso? Tai kokia pigiausia tada gaunas? Man šiandien SEB Visa 1,43 nuskaičiavo

Nesavavališkai smile.gif
Bent VISA kreditinės turi tokį bajerį, kaip 3% komisinis nuo sumos (pasieiškokit, tikrai yra arba sutartyje arba internete prie kortelės įkainių), tai buvo priežastis man jos atsikratyti.
Dar ir priklauso kaip konvertuoja, ar kaip pirkimą/pardavimą svarų, ar ima oficialų kursą (bet jau šito nebesiaiškinau), pasiėmiau mastercardą ir ramu (ten kitokia politika, ir nuskaito tos dienos oficialiu kursu).

Papildyta:
QUOTE(Pakalnute_klp @ 2015 04 08, 00:58)
Svaro kursa siandien nuskaiciavo 1.45... siaubas

O 1,45 tai čia gal paypal kursu, nes toks didokokas skirtumas (man nuskaite 1,376 kažkur)
Atsakyti
QUOTE(natina @ 2015 04 08, 11:48)
visa turi konvertavimo mokesti (is svaru i eurus). mastercard berods ne g.gif


g.gif kaip idomiai g.gif

Va, pvz vakar Prancuzijoje mokejau Visa kortele (UK kortele), ir kursas 1.34 g.gif blink.gif
Vyras naudojo Mastercard, idomumo delei paziurejau, kursas 1.3368 g.gif
Papildyta:
QUOTE(Laimuska @ 2015 04 08, 11:53)
Nesavavališkai smile.gif
Bent VISA kreditinės turi tokį bajerį, kaip 3% komisinis nuo sumos (pasieiškokit, tikrai yra arba sutartyje arba  internete prie kortelės įkainių), tai buvo priežastis man jos atsikratyti.
Dar ir priklauso kaip konvertuoja, ar kaip pirkimą/pardavimą svarų, ar ima oficialų kursą (bet jau šito nebesiaiškinau), pasiėmiau mastercardą ir ramu (ten kitokia politika, ir nuskaito tos dienos oficialiu kursu).

Papildyta:

O 1,45 tai čia gal paypal kursu, nes toks didokokas skirtumas (man nuskaite 1,376 kažkur)


3% nieko sau, didoka unsure.gif unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Laimuska @ 2015 04 08, 11:53)
Nesavavališkai smile.gif
Bent VISA kreditinės turi tokį bajerį, kaip 3% komisinis nuo sumos (pasieiškokit, tikrai yra arba sutartyje arba  internete prie kortelės įkainių), tai buvo priežastis man jos atsikratyti.
Dar ir priklauso kaip konvertuoja, ar kaip pirkimą/pardavimą svarų, ar ima oficialų kursą (bet jau šito nebesiaiškinau), pasiėmiau mastercardą ir ramu (ten kitokia politika, ir nuskaito tos dienos oficialiu kursu).

Papildyta:

O 1,45 tai čia gal paypal kursu, nes toks didokokas skirtumas (man nuskaite 1,376 kažkur)


Man būtent PayPal šiandien nuskaitė 1,43eur. Tai gal tada čia ne nuo kortos priklauso, o būtent nuo PayPal? Ir jeigu aš Visa pasikeisčiau į Mastercard tai būtų tas pats?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Danni: 08 balandžio 2015 - 11:21
QUOTE(Laimuska @ 2015 04 08, 11:53)
Nesavavališkai smile.gif
Bent VISA kreditinės turi tokį bajerį, kaip 3% komisinis nuo sumos (pasieiškokit, tikrai yra arba sutartyje arba  internete prie kortelės įkainių), tai buvo priežastis man jos atsikratyti.
Dar ir priklauso kaip konvertuoja, ar kaip pirkimą/pardavimą svarų, ar ima oficialų kursą (bet jau šito nebesiaiškinau), pasiėmiau mastercardą ir ramu (ten kitokia politika, ir nuskaito tos dienos oficialiu kursu).

Papildyta:

O 1,45 tai čia gal paypal kursu, nes toks didokokas skirtumas (man nuskaite 1,376 kažkur)

man si menesi keicia korta is visos i mastercard, sake ten nera tu mokesciu kaip visa. Ir tai daro jau automatiskai bankas- visa noredama gauti tureciau spec. prasyma rasyt. Kaip aiskino seb, nemazai klientu tiesiog atsisakinejo visa del tu mokesciu g.gif
Atsakyti
Lina, kada bus atnaujinta sistema? Ar šiandien pakuojat naują siuntą?
Atsakyti
QUOTE(Limcamca @ 2015 04 08, 11:54)
g.gif kaip idomiai  g.gif

Va, pvz vakar Prancuzijoje mokejau Visa kortele (UK kortele), ir kursas 1.34  g.gif  blink.gif
Vyras naudojo Mastercard, idomumo delei paziurejau, kursas 1.3368  g.gif
Papildyta:
3% nieko sau, didoka  unsure.gif  unsure.gif

tai gal 0,3% jau nepamenu, nes VISA pamečiau prieš 3 metus smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Danni @ 2015 04 08, 12:19)
Man būtent PayPal šiandien nuskaitė 1,43eur. Tai gal tada čia ne nuo kortos priklauso, o būtent nuo PayPal? Ir jeigu aš Visa pasikeisčiau į Mastercard tai būtų tas pats?

Tai pakeiskit, kad nuskaitinėtų ne paypal, o kortelės kursu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Laimuska @ 2015 04 08, 13:57)
tai gal 0,3% jau nepamenu, nes VISA pamečiau prieš 3 metus smile.gif
Papildyta:

Tai pakeiskit, kad nuskaitinėtų ne paypal, o kortelės kursu smile.gif


Ačiū, pabandysiu kitąkart, pažiūrėsiu koks bus skirtumas
Atsakyti
QUOTE(Limcamca @ 2015 04 08, 11:32)

Oficialus kursas yra 1.37 eu, tai cia gaunasi bankai savavaliskai paskaiciuoja daugiau  g.gif


Man tiek panasiai ir nuskaiciavo, 1,379 pvz vakar, atsiskaitinejuau su Visa kortele New Look parduotuveje. Ir niekada nepastebejau, kad butu didesnis nei iprastai, ar mokant kitomis kortelemis, kursas.
Atsakyti
Alytus siunta gavo . Ačiu labai, Linai. 4u.gif
Ai, tik noriu pasakyt, kad viskas, atlupineta, deze, maišas, ne mano irgi prapleštas. Nezinau, kaip kitos mergjnos, bet pas mane nieko netrūksta. schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(japoniuke1 @ 2015 04 08, 14:18)
Alytus siunta gavo . Ačiu labai, Linai. 4u.gif
  Ai, tik noriu pasakyt, kad viskas, atlupineta, deze, maišas, ne mano irgi prapleštas. Nezinau, kaip kitos mergjnos, bet pas mane nieko netrūksta.  schmoll.gif


g.gif turiu foto, kokios siuntos buvo perduotos. Viskas tvarkinga, supakuota. Ar galite atsiusti foto i emaila? Nes, tada gaunasi, kad venipak vietinis vairuotojas atidare, suplese?
Atsakyti

Registruojames kitos savaites siuntai:

Kaunas (Šilainiai)
1. radminta
2. Mazutee24
3. Sadi (arba galit dėt atskirą siuntą)
4.Happy

Kaunas, Vilijampolė (Raudondvario pl.) (galima pridėti neprisikooperavusių, jei pagrindinis taškas pilnas)
1. groovy

Atsakyti
Na va, pabandžiau nurodyt kortelės kursu, tai nuskaitė 1,392eur. Ot višta, būčiau anksčiau sutaupius biški. Ir žinojau gi šitą, bet buvau visai pamiršus doh.gif
Atsakyti