Įkraunama...
Įkraunama...

Mamos is Akmenes krasto (2-a tema)

QUOTE(-Juodre- @ 2014 07 30, 11:35)
Mano damai įdomu su visais vaikais  smile.gif  Oi... Ilga ir paini istorija  biggrin.gif


oi kaip idomu, papasakok nors trumpai bigsmile.gif
beje, reiks tada kada suplanuot ir nueit i zadimu aikstele su mazaisiais.. smile.gif
Atsakyti
Sveikutes smile.gif gal kuri galetu parasyti kaip nuvaziuoti iki Menčiuose arba Alkiškiuose esancio tvenkio maudyklos... ax.gif Buciau labai dekinga!!!
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo norvegija: 31 liepos 2014 - 21:29
tyla.... smile.gif
nagi, mamukai, kur jus, auuu? biggrin.gif

turiu klauima, kas veda savo pipirus i N.Akmenes darzeli atzalyna ar buratina, kokie jusu atsiliepimai ar noriai eina jusu vaikiukai? labai labai tikiuosi, kad atsiras mamyte norinti pasidalinti savo patirtim. aciu
Atsakyti
QUOTE(norvegija @ 2014 09 29, 20:38)
tyla....  smile.gif
nagi, mamukai, kur jus, auuu?  biggrin.gif

turiu klauima, kas veda savo pipirus i N.Akmenes darzeli atzalyna ar buratina, kokie jusu atsiliepimai ar noriai eina jusu vaikiukai? labai labai tikiuosi, kad atsiras mamyte norinti pasidalinti savo patirtim. aciu


Lankome Buratiną, esu labai juo patenkinta. Dukrytė lanko noriai ir su meile. Personalas nuostabus, nuoširdi ir gera direktorė.
Atsakyti
QUOTE(-Juodre- @ 2014 09 30, 10:37)
Lankome Buratiną, esu labai juo patenkinta. Dukrytė lanko noriai ir su meile. Personalas nuostabus, nuoširdi ir gera direktorė.


ACIU, sakykit, kiek jusu dukrytei metuku, kelintus metus jau lanko?
Atsakyti
Sveika,
Mes šį rudenį pradėjome lankyti Buratiną, grupę Boružėlę. Esu taip pat labai patenkinta auklėtojmis, o ir grupė labai gražiai atrodo, viskas atnaujinta, vaikučiams įdomūs žaislai. Auklėtojos labai gražiai žaidžia su vaikučiais, užsiima su jais: piešimas, lipdymas iš modelino, vaikučiai sportuoja, dainuoja. Dukrai 2,9 metai. Apie 2 sav. dukra lankė darželį nemokamai, kol priprato, atvesdavau po pusryčių ir paimdavau prieš pietus. Jei Jūsų vaikas visai mažiukas, tikriausiai galima lankyti nemokamą grupę keliom valandom (bet reikia patikslinti, gal aš ir neteisi...). Galite nueiti į darželį ir apsižvalgyti smile.gif .

QUOTE(norvegija @ 2014 09 29, 21:38)
tyla....  smile.gif
nagi, mamukai, kur jus, auuu?  biggrin.gif

turiu klauima, kas veda savo pipirus i N.Akmenes darzeli atzalyna ar buratina, kokie jusu atsiliepimai ar noriai eina jusu vaikiukai? labai labai tikiuosi, kad atsiras mamyte norinti pasidalinti savo patirtim. aciu

Atsakyti
Laba diena , norejau paklausti kada vyksta turgus akmeneje mes esam is siauliu nzn ar verta vaziuoti pameginti prekiauti ,prekiaujame irankiais namams, masinoms,ar vietu buna kazin kokios kainos ir ar turgus atviras ar patalpoje
Atsakyti
Ketvirtadieniais ir sekmadieniais 4u.gif
Atsakyti
Labas , 4u.gif , gal yra mamyčių norinčių susitikti kartais , esu iš akmenės rajono, turiu 2,8m ir 1 m vaikučius
Atsakyti
Labas gal yra bendraamziu is Naujosios Akmenes butu smagu susitikti susipazinti smile.gif mums 2 metukai
Atsakyti