Įkraunama...
Įkraunama...

Elitinės, Trakai, prie Trakų, už Trakų,šalia Trakų

Labas, merginos smile.gif
Pavasaris tęsiasi smile.gif aprimo čia viskas kaip visada tokiu metu smile.gif
Pas mus kaip ir naujo nelabai kas. Vyrą išsiuntėm dviems mėnesiams, tai dabar karaliaujam dviese pupos smile.gif Tel.mirė, tai dabar naudojuos senučiuko aparato atsiprašius. Vežčiau į garantinį, bet kad sutartis Sanios vardu, o aš gaunuos trečiasis asmuo, tai iš manęs nepriims.

Ar jau ruošiatės Velykoms? Aš jau beveik padariau visus didelius kinderius, į kuriuos krausiu saldaines ir margučius mažiesiems smile.gif O krikštadukrai dovanosiu mažą Kinder kiaušinį, tik vietoj žaisliuko pinigus įdėsiu smile.gif negaliu atsispirti pagundai pamatyt, kaip ji įsižeis tik kiaušinį gavus biggrin.gif Gaila, kad vaikai niolikiniai tokie materialistai smile.gif

Atsakyti
QUOTE(Brashkiene:) @ 2015 03 31, 13:59)
Labas, merginos smile.gif
Pavasaris tęsiasi smile.gif aprimo čia viskas kaip visada tokiu metu smile.gif

Tel.mirė, tai dabar naudojuos senučiuko aparato atsiprašius. Vežčiau į garantinį, bet kad sutartis Sanios vardu, o aš gaunuos trečiasis asmuo, tai iš manęs nepriims.

Ar jau ruošiatės Velykoms? Aš jau beveik padariau visus didelius kinderius, į kuriuos krausiu saldaines ir margučius mažiesiems smile.gif O krikštadukrai dovanosiu mažą Kinder kiaušinį, tik vietoj žaisliuko pinigus įdėsiu smile.gif negaliu atsispirti pagundai pamatyt, kaip ji įsižeis tik kiaušinį gavus biggrin.gif Gaila, kad vaikai niolikiniai tokie materialistai smile.gif


blogai aš, man tas laikas, niekda neoatiko tie mainimai...o dar tas letus - mirtis, man dangus griūva

o tu pasiteirauk, mano telefoną į garantinį vyras kelis kartus vežė, svarbu dokumentus įsigijimo turėt.

o kaip tu tuos kinderius padarei?
aš tai dabar kraupstu, pagalvoju, kad kaip visad vaikai gaus kinderiu, šmetys tuos šokoladus ir į žaisliukus tik 2min pažiūrėję pames po lovomis...mes iš principo neperkam vaikams dovanų per Velykas, bet jai kur važiuojam, žinom bus vaiku paėmam kaža iš tų šventinių saldainių- nieko gero
ruoštis, tai nelabai ruošiuos, kaip čia prisiruoši lauke nepasivarkysi nebent namie, nors va velykų žolę daiginų ir svogūnų lukštus margučiam taupau

Atsakyti
QUOTE(Dalyte:) @ 2015 03 31, 13:43)
o tu pasiteirauk, mano telefoną į garantinį vyras kelis kartus vežė, svarbu dokumentus įsigijimo turėt.

o kaip tu tuos kinderius padarei?
aš tai dabar kraupstu, pagalvoju, kad kaip visad vaikai gaus kinderiu, šmetys tuos šokoladus ir į žaisliukus tik 2min pažiūrėję pames po lovomis...mes iš principo neperkam vaikams dovanų per Velykas, bet jai kur važiuojam, žinom bus vaiku paėmam kaža iš tų šventinių saldainių- nieko gero
ruoštis, tai nelabai ruošiuos, kaip čia prisiruoši lauke nepasivarkysi nebent namie, nors va velykų žolę daiginų ir svogūnų lukštus margučiam taupau

Tai jau išsiunčiau užklausą, ats.laukiu smile.gif

Ant baliono pripūsto klijavau popierinį rankšluotį, mirkytą lipalo ir pva klijų makale smile.gif pakabinau, išdžiuvo, perpjoviau ir į vidų dėsiu saldaines smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Brashkiene:) @ 2015 03 31, 14:56)
Tai jau išsiunčiau užklausą, ats.laukiu smile.gif

Ant baliono pripūsto klijavau popierinį rankšluotį, mirkytą lipalo ir pva klijų makale smile.gif pakabinau, išdžiuvo, perpjoviau ir į vidų dėsiu saldaines smile.gif


kurybiškumas skleidžiasi kaip ant mielių smile.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Dalyte:) @ 2015 03 31, 13:59)
kurybiškumas skleidžiasi kaip ant mielių smile.gif  thumbup.gif

Čia daugiau taupymas biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Brashkiene:) @ 2015 03 31, 15:01)
Čia daugiau taupymas biggrin.gif


tai patvirtino taisyklė, kad stoka skatina kūrybiškumą smile.gif

kaip kiuašinius dažysit? gal ką idomaus Velykoms gaminsite?
Atsakyti
QUOTE(Dalyte:) @ 2015 03 31, 14:13)
kaip kiuašinius dažysit? gal ką idomaus Velykoms gaminsite?

Kiaušinių nemarginsiu, gaminsiu tik cezario salotas, važiuosim pas Tėvus, ten suneštinis visas balius, o mes kai tokios valgytojos, tai iš mūsų nieko ir neprašė biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Brashkiene:) @ 2015 03 31, 21:52)
Kiaušinių nemarginsiu, gaminsiu tik cezario salotas, važiuosim pas Tėvus, ten suneštinis visas balius, o mes kai tokios valgytojos, tai iš mūsų nieko ir neprašė biggrin.gif



oi valgytojos, oi dietininkės jus biggrin.gif

tu savo cezario salotas su mandru padažu, naminiu darai? man tai niekaip nedaeina, kaip tas padažas iš žalio kiaušinio gaminasi. aš pernai Velykoms šias salotas draiua, bet padažas pirktinis buvo
Atsakyti
Sveiki, Trakuose ieškome auklės 2 metų berniukui pilnai darbo dienai (nuo rugpjūčio mėn.). Brolis 3,5 metų lanko darželį, jį reikės prižiūrėti ligos atveju, kai nelankys darželio. Domina visi variantai. Jei ką pažistate ar galite rekomenduoti - drasiai rašykite, geriau į AŽ smile.gif
Atsakyti
Laba visoms.

Gal kas gali rekomenduoti architekta/e Trakuose ? smile.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo uzsiemusi: 17 gegužės 2016 - 07:38
auuuuuu, kaip cia ramu biggrin.gif
Atsakyti

Nereali tyla :D

Atsakyti