Įkraunama...
Įkraunama...

Šakių kraštas

Va kiek mūsų daug. Nu gal gi užeis kuri nors temon smile.gif .

Vaivos juosta
knopke*
lape snape*
Ingo10
Viltis*
diasaja
JackJack
DEM
Arktos
Marmaledas
balta_lelija
gwidita
vijur
Žvaigždėja
spurga_X
vivivi
immm
mamiux
dovesa
myte
Saulės ašara
arden
yga
**kiškutė**

Atsakyti
bigsmile.gif Tema atsirado.

Sveikos 4u.gif
Lendam y dienos sviesa. 4u.gif Kaip bütü smagu,kad visos vel susibegtü y sm. wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Ingo10 @ 2015 01 13, 21:31)
bigsmile.gif Tema atsirado.

Sveikos 4u.gif
Lendam y dienos sviesa. 4u.gif Kaip bütü smagu,kad visos vel susibegtü y sm. wub.gif


O, sveikos sugrįžusios 4u.gif
Atsakyti
Sveikos gyvos 4u.gif Jungiuosi ir aš 4u.gif
Dėkui temos kūrėjai 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Sveikos,jei priimsit ir aš pas jus įlysiu 4u.gif kaip visada trumpam užbegu ax.gif mirksiukas.gif tad gal šį kartą užsibūsiu,ir dažniau šioje svetainėje ,nes ieškau kuo daugiau info apie statybas(tiksliau pamatų įruošimą bei dėžutės pastatymą)butent pas mus Šakiuose,kas tai daro ir panašiai(šmonių radau bet atsiliepimų nulis apie jas,kita kartą būną 100kart geriau padaro koks meistrelis ar keli.Tai gal kuri iš jūsų su tuo susidūrėt?būt įdomu išgirsti nuomones apie juos kas įrenginėjo(įmonės ar tiesiog apie tai nusimanatys darbininkai).Atrodo mūsų krašte statybų daug,bet kas pasidalintų patirtim deja tokių nėra verysad.gif
Atsakyti
4u.gif
Sveikutės smile.gif Vaivute Juostute ax.gif dėkui,kad nepamiršti ir randi laiko thumbup.gif
Aš kaži kaip į senatvę kepėstuodama nelabai spėju visur apsilankyt blush2.gif O su Jumis tai čia iki sąmonės netekimo gali nusiplepėt drinks_cheers.gif Bet pasistengsiu vis įlįsti bigsmile.gif
Atsakyti
Kylam 4u.gif biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos, gal kas žino ka nors , kas noretu eiti pasivaikšcioti su dviem arkliukais? Likom šįmet be ganyklos, tad esu priversta kasdien kur nors keliaut, kad prajudint arklius. Vienai su dviem biški sunkoka, tad jei ka domintu - laukiu :}
Atsakyti
Kokios apsileide mes smile.gif Sveikos smile.gif Tema radau gyva, bet nelabai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(JackJack @ 2016 07 29, 08:45)
Kokios apsileide mes smile.gif Sveikos smile.gif Tema radau gyva, bet nelabai smile.gif

Metai laiko kaip visos tylejimo yzadus ydavusios. biggrin.gif

Ir ziuriu reik kaip ka ir sveikinti. wub.gif Dziaugiuosiu uz jus. Maciau per Jonines Luksiuose, tokia pagrazejusia, pastambejusia. wub.gif

Sveikos 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Ingo101 @ 2016 07 29, 16:11)
Metai laiko kaip visos tylejimo yzadus ydavusios. biggrin.gif

Ir ziuriu reik kaip ka ir sveikinti. wub.gif  Dziaugiuosiu uz jus. Maciau per Jonines Luksiuose, tokia pagrazejusia, pastambejusia.  wub.gif

Sveikos 4u.gif

Nu va, kazkas mato ir neprieina smile.gif As maciau tik VJ, prasuoliavo su savo grazuolem pro sona smile.gif Sveikinimus priimu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(JackJack @ 2016 07 29, 16:59)
Nu va, kazkas mato ir neprieina smile.gif As maciau tik VJ, prasuoliavo su savo grazuolem pro sona smile.gif Sveikinimus priimu  biggrin.gif

Nu tai kad prabegai su drauge pro sona, tai ka jau cia kalbinsiu. ax.gif VJ ir maciau su ilgu sijonu begancia.Kazkuria ir dar maciau is toli,bet neatsimenu niko. blush2.gif
As su tevais stovejau tokioj vietoj,kur visi praejo pro saly.Tai uzteko pro saly einanciais giminem ar tevü pazystamais pasilabint. O ir buvau pusiau gyva. Buvom pries 2val. gryze.Persimeciau rübus ir islekiau su tevais pasizmonet.Senai jau buvo,kad per Jonines buvau gryzus.Visada Oninem gryzdavau.
Atsakyti