Įkraunama...
Įkraunama...

Gražūs vyrai

paskutiniai..vaikai ax.gif na gerai jau, jaunuoliai biggrin.gif bet tokie visai nevyriski
Atsakyti
Jaunuciai, bet Dylan O'Brien man labai fainuolis wub.gif
Atsakyti
Egzotika ax.gif
Radamel Falcao
user posted image user posted image user posted image user posted image
Žmonikė sakyčiau prastesnė ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2015 03 06, 14:22)
Egzotika ax.gif
Radamel Falcao

Na, tikrai visai nieko. thumbup.gif wub.gif
Atsakyti
isties labai grazus vyras smile.gif
http://stilius.lryta...ltinu-saves.htm
Atsakyti
Travis Fimmel wub.gif
ypac seriale "Vikingai"
user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Eden@ @ 2015 03 07, 22:42)
Travis Fimmel  wub.gif

OMG OMG karsta.gif karsta.gif
Vaidas Baumila tai nelabai schmoll.gif Per daug moteriškų bruožų man jis, labai išsičiustijęs pastaruoju metu schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(GammaOrionis @ 2015 03 08, 09:43)
OMG OMG karsta.gif  karsta.gif
Vaidas Baumila tai nelabai  schmoll.gif Per daug moteriškų bruožų man jis, labai išsičiustijęs pastaruoju metu  schmoll.gif

Pritariu. Man jis išvis atstumiantis. schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Burkina @ 2014 03 05, 15:24)
Man labai patinko jo, kaip blogiuko, vaidmenys. Ten jis toooks superinis smile.gif



Silijanas merfsis labai jau moteriskas,plastikinis,kaliause nemalonus senas diedas. kai ji pamatau net pagaugai nueina blink.gif verysad.gif lens.gif kazkoks purvinas jis atrodo...nzn siupus tipas.

user posted image

bet va labai grazus sitas wub.gif
user posted image
Papildyta:
Musu lietuvos egis paziurejus grazus vyras:) thumbup.gif atrodo jaunesnis nei is tiesu yra:)

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Hypnotic Poison: 18 gegužės 2015 - 19:59
Man mano draugas pats gražiausias, kaip ir dera ne visai lietuviui, bet nedėsiu nuotraukos, kad nerytumėte akimis svetimo grožio biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Nura @ 2015 05 18, 21:46)
Man mano draugas pats gražiausias, kaip ir dera ne visai lietuviui, bet nedėsiu nuotraukos, kad nerytumėte akimis svetimo grožio biggrin.gif


teisingas poziuris:))) drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif man irgi mano dabartinis draugas man pats graziausias wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Hypnotic Poison @ 2015 05 18, 20:55)
teisingas poziuris:))) drinks_cheers.gif  drinks_cheers.gif  man irgi mano dabartinis draugas man pats graziausias wub.gif

Mylimas žmogus visada gražiausias 4u.gif 4u.gif
Atsakyti