Įkraunama...
Įkraunama...

Riešutėliai

Labas merginos... prisiminaiu vaikysteje valgomus riesutukus su idaru. tokoije sunkioje keptuveje dar mama kepdavo, tai va neseniai ir as nusipirkau. Labai noreciau suzinoti, gal kas dar turit neblogu receptuku. o as darau taip:
2 baltymus suplakti.
puse stiklines cukraus istrinti su tryniais it trupuciu sodos, druskos.
100g sviesto ir tiek pat margarino istirpinti ir sumaisyti su 3 st miltu.
Nu va pasidarei tesla ir dedi i keptuve.
o idara darau su kondensuotu pienu, jis turi but rudas, sako kad yra pirkt, siaip senaiu, ta piena su visa skarbone virdavau apie 2 val.

Gal dar kas nors pasidalins receptukais ax.gif ax.gif ax.gif
Atsakyti
Labai prašau skelbiant temas, pavadinimą rašyti lietuviškomis raidėmis. Ačiū
Atsakyti
QUOTE(jurgutiene @ 2005 12 29, 21:02)
Labas merginos... prisiminaiu vaikysteje valgomus riesutukus su idaru. tokoije sunkioje keptuveje dar mama kepdavo, tai va neseniai ir as nusipirkau. Labai noreciau suzinoti, gal kas dar turit neblogu receptuku. o as darau taip:
2 baltymus suplakti.
puse stiklines cukraus istrinti su tryniais it trupuciu sodos, druskos.
100g sviesto ir tiek pat margarino istirpinti ir sumaisyti su 3 st miltu.
Nu va pasidarei tesla ir dedi i keptuve.
o idara darau su kondensuotu pienu, jis turi but rudas, sako kad yra pirkt, siaip senaiu, ta piena su visa skarbone virdavau apie 2 val.

Gal dar kas nors pasidalins receptukais ax.gif  ax.gif  ax.gif



Aš irgi labai noriu tokios keptuves bigsmile.gif bigsmile.gif bigsmile.gif kur pirkai?
Atsakyti
QUOTE(skorpiosa @ 2005 12 30, 00:59)
Aš irgi labai noriu tokios keptuves bigsmile.gif  bigsmile.gif  bigsmile.gif  kur pirkai?


Is Sm skelbimu lentos!!! bigsmile.gif bigsmile.gif
Atsakyti
Sveikos, jei dar kam įdomu - šitų keptuvių yra tiek gariūnuose-tiek ir Kalvarijų turgavietėje. Gariūnuose galima rasti po 35 litus, o Kalvarijose parduotuvėje kainuoja apie 45
Atsakyti
Paaiškinkite, man,nesuprantančiai, kokia ta keptuvė? kaip ji atrodo?
Atsakyti
Pas mamą mačiau kažkur mėtėsi atskiros riešutėlių formelės, tokie kaip kevalai graikiškų riešutų. Čia irgi šitam tinka? Kaip ten jose kept?
Atsakyti
QUOTE(*sirse* @ 2007 02 09, 17:42)
Pas mamą mačiau kažkur mėtėsi atskiros riešutėlių formelės, tokie kaip kevalai graikiškų riešutų. Čia irgi šitam tinka? Kaip ten jose kept?



Va, man irgi toks klausimas iškilo - aš tokias formeles turiu, bet nei recepto, nei idėjų kaip jas panaudoti g.gif
Atsakyti
QUOTE(Anafora @ 2008 10 28, 22:07)
Va, man irgi toks klausimas iškilo - aš tokias formeles turiu, bet nei recepto, nei idėjų kaip jas panaudoti  g.gif


Pati tai nei formelių turiu, nei niekad kepus riešutėlių esu, bet mačiau kur yra labai gražių. Duosiu kelias tau nuorodas, aišku, jei skaitai rusiškai (šiaip tai ten visa riešutėlių tema, pas rusaites lotuliukas.gif ):

Riešutėliai
Riešutėliai1 ir riešutėliai2
Riešutėliai3 (ten lapo apačioje pažiūrėk yra irgi parodyta keletas formelių)

Šiame psl. (maždaug ties viduriu to psl. žr. Išos postą) yra labai detaliai aprašyta kaip naudotis riešutine biggrin.gif
(na, jei rusiškai visai nė bum bum tai, parašyk, kas labiausiai krito akin, išversiu smile.gif

Lauksim su fotkėm, kai prikepsi ax.gif
Atsakyti
Noriu tokiu formeliu sad.gif is kur gauti ? gal kas kur mate pirkti ?
Kaip graikiski riesutukai , labai tiktu KALEDOM newyear.gif
Atsakyti
QUOTE(cipciukas @ 2008 10 28, 23:46)
Noriu tokiu formeliu sad.gif is kur gauti ? gal kas kur mate pirkti ?
Kaip graikiski riesutukai , labai tiktu KALEDOM newyear.gif


Nu va, nors ko nors jūsų superarevitoj nėra lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif Aš juokauju, aišku lotuliukas.gif Iš tikro tiktų Kalėdom, man tai tas trečias variantas įdomiai atrodo ant tokių lapų formos torto, šiaip išradinga ta autorė. Cipciuk, kai jūs taip domitės tai galit pasivartyt va čia yra Išos receptai ir kepiniai labai šaunūs (jau nevienoj temoj aš ją "pareklamuoju" blush2.gif ir riestainiukus pagal ją kepiau blush2.gif ) tarp kitko ji irgi iš Lietuvos ax.gif
O kur formelių gaut nė nenumanau g.gif
Atsakyti
QUOTE(RiMami @ 2008 10 28, 23:55)

Lauksim su fotkėm, kai prikepsi ax.gif


Oi dėkui labai bigsmile.gif Skaitau, suprantu, tai teks tikrai dabar kepti biggrin.gif
Kai tik kepsiu - idėsiu mirksiukas.gif

QUOTE(cipciukas @ 2008 10 29, 00:46)
Noriu tokiu formeliu sad.gif is kur gauti ? gal kas kur mate pirkti ?
Kaip graikiski riesutukai , labai tiktu KALEDOM newyear.gif


Man mama atidavė - rado užmestas pas save nuo seno, bet pirkti tokių nesu mačiusi g.gif
O Kalėdom tikrai gera idėja thumbup.gif
Atsakyti