Įkraunama...
Įkraunama...

Naujos pažintys :)

sveikos ,mielosios.zodziu esu vienisa seseriu metu mergytes mama is alytaus:)pastaruoju metu mano gyvenime buvo daug skaudziu falyku,kurie paskatino permainas,todel noreciau susirast nauju draugiu,su kuriomis galeciau ir paplepet,ir kavos isgert,ir pasportuot....o gal ir pasilinksmint.....smile.gif
Atsakyti
mielai susipazinciau bet deja esu is kauno... unsure.gif
Atsakyti
mielai ir as.nes auginu ir pati dvi dukras,bet as is dar toliau.as is raseiniu verysad.gif
Atsakyti
smagu butu susipazinti, irgi auginu 6metuku dukryte, tik beda esu is gana toli. is klaipedos
Atsakyti
ir aš mielai susipažinčiau, tik kad iš Vilniaus esu.
Tuoj visa LT čia susirinks smile.gif
Atsakyti
kodelgi nesusipazinusi,as va kai turejau gera drauge mes su ja kava gerdavom per skype isijungdavom kameras taip pasidarydavom abi kavos ji vienam mieste o as gyvenau kitame taip bendraudavome kiekviena ryta paskui nuvaziudavom i svecius ,tiksliau ji dazniau pas mane atvaziuodavo ,ir cia galima susibendrauti 4u.gif
Atsakyti
O aš iš Kauno, Kalniečių.
Gera idėja su skype, gaila, kad kameros neturiu, tik susirašinėt galėčiau smile.gif. Aš dar ne mama, bet vaikštau su 18sav "balionėliu". Vis dar dirbu.
Panašios padėties draugių neturiu ax.gif , o paskutiniu laiku taip norisi su kažkuo pabendrauti, tiek virtualiai, tiek realiai

4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo nojura: 10 lapkričio 2010 - 15:27
QUOTE(nojura @ 2010 11 10, 16:26)
O aš iš Kauno, Kalniečių.
Gera idėja su skype, gaila, kad kameros neturiu, tik susirašinėt galėčiau smile.gif. Aš dar ne mama, bet vaikštau su 18sav "balionėliu". Vis dar dirbu.
Panašios padėties draugių neturiu  ax.gif , o paskutiniu laiku taip norisi su kažkuo pabendrauti, tiek virtualiai, tiek realiai

4u.gif



man irgi patiko mintis su skype, bet deja ir aš neturiu kameros smile.gif turiu 2-jų metukų sūnų. Visą dieną vieni, vyro savaitėm nematau, nors ir gyvenam kartu doh.gif
tai va čia ieškau bendraminčių ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aciai: 10 lapkričio 2010 - 16:10
QUOTE(aciai @ 2010 11 10, 17:10)
Visą dieną vieni, vyro savaitėm nematau, nors ir gyvenam kartu doh.gif
tai va čia ieškau bendraminčių  ax.gif


Tai kad aš ir kartais nematau smile.gif Dieną dirbu, tai aišku, kad nesimatom. Vakare jis dažnai sportuot ar šiaip kur pas draugus išvaro, tai vėl viena sėdžiu doh.gif Kai grįžta, jau miegu arba pakeliui į lovą būnu. Na, savaitgaliais tai kitas reikalas, bet jis toks aktyvistas pas mane, o aš šiuo metu tooooooookia lėta "meškutė" pasidariau lotuliukas.gif Nebespėju iš paskos... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(nojura @ 2010 11 11, 14:04)
Tai kad aš ir kartais nematau smile.gif Dieną dirbu, tai aišku, kad nesimatom. Vakare jis dažnai sportuot ar šiaip kur pas draugus išvaro, tai vėl viena sėdžiu  doh.gif Kai grįžta, jau miegu arba pakeliui į lovą būnu. Na, savaitgaliais tai kitas reikalas, bet jis toks aktyvistas pas mane, o aš šiuo metu tooooooookia lėta "meškutė" pasidariau  lotuliukas.gif Nebespėju iš paskos...  ax.gif



o mes ir savaitgaliais ne visada susimatom, jis vis dirba. O kai kažkur jis nori, tai mes su vaiku tingim lotuliukas.gif
oj kokie čia likimai panašūs smile.gif
Atsakyti
aš taip pat mielai susipažinčiau su mamytėmis iš Klp. šiuo metu auginu 2 dukrytes. gal atsiras norinčių paplepėt ir kavos kada susitikus išgert smile.gif
Atsakyti
Ir as susipazinciau su mamytem is Klaipedos, man 24. Rasykit i AZ smile.gif
Atsakyti