Įkraunama...
Įkraunama...

Mamytės iš Kauno

Sveikos, mamytės. Norėčiau rasti Kauniečių, kurios liūdi ir nori susirasti draugiją pasivaikščiojimams, pasiplepėjimams ir panašiems dalykams. smile.gif
Nebijokite prisijungti, nesikandžioju smile.gif 4u.gif
Būtų smagu, jei ir vaikiukai būtų panašaus amžiaus. Man pačiai yra 20 metų, gyvenu gričiupyje. Yra netoli draugystės parkas, panemunės šilas. Tai jei kur netoli esat, parašykit 4u.gif
Atsakyti
Sveikute, esam is kauno ir gyvename prie sauletekio smile.gif butu smagu pasivaikscioti su vaikuciais, kad nereiketu vienom stumdyti vezimelio smile.gif 4u.gif Man 23 metai, o mergytei 10 menesiu smile.gif
Atsakyti
Ei, tu man per TD rašei, bet taip ir nesusitarėm susitikti smile.gif
Atsakyti
Ieškau kompanijos Dainavos arba Kalniečių parkelyje, stumdyti vežimukus smile.gif Mano kūdikėliui 2 savaitės wub.gif Parašykite AŽ, susitarsim 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo laurriukas: 01 spalio 2012 - 10:17
QUOTE(laurriukas @ 2012 10 01, 11:17)
Ieškau kompanijos Dainavos arba Kalniečių parkelyje, stumdyti vežimukus smile.gif Mano kūdikėliui 2 savaitės  wub.gif  Parašykite AŽ, susitarsim  4u.gif

Sveikos, mes is sanciu. Mergicai jau 11men, jei geras oras ir mes kartu pasivaiksciotume
Atsakyti
padedu paplatinti skelbima 4u.gif
2012.11.25, apie 18:30 val Kaune, Šilainiuose, Baltų prospekte prie 33 namo dingo mažas jorkšyro terjeras. Tamsus, ilgais plaukais, nugara nuskusta trumpai, su baltu languotu kaspinėliu ir supinta kasyte. Šuniukas sergantis, jam kasdien reikalinga rimta pagalba! Radusiems skambinti +37065145904, +37069084013, +37065831778. DOSNIAI ATSILYGINSIME
user posted image
Atsakyti
4u.gif sveikos, siulau susitikia toki idomesni,
šį šeštadienį vyks turgelis mamoms Šilainių Santaros mokyklos salėje. Baltų g. 51. http://www.santara.kaunas.lm.lt/ pradžia toms kurios norės pardavinėti 9.30val, o kas pirkti ir dalyvauti- nuo 10val. Turgelis vyks porą valandų.
Detali informacija: pardavinėti ruošiančioms mamytėms reikės susimokėti 10lt mokestį(salės nuomos mokesčiui padengti). registruoja nuo dabar šiuo numeriu : 864559903 . SMS rašyti reiktų vardą pavardę, ir Jums bus rezervuotas staliukas. Jei rezervuosit, ir poto negalėsit-būtinai praneškit.

Labai kviečiame dalyvauti, bus staigmenų, tikimės keletos pristatymų, ir labai gerą nuotaiką.Bus proga mainyti, parduoti daiktus ar pačioms įsigyti vaikučiams prekių. Žadėjo dalyvauti kelios internetinės parduotuvės su sąlyga, jog prekiaus mums pigiau.Turgelis nėra paremtas komerciniais tikslais, tiesiog Šiainiuose daro mamos pačios pirmą sykį, ir galbūt patogumo dėlei nepaskutinį blush2.gif 4u.gif

Iki malonaus šeštadienį.
kilus klausimų-rašykit į az. mielai atsakysim:)
Atsakyti
Sveikos mergaites. Jei kam reikia kompanijos vilijampoleje stumdant vezimuka, tai prasom, mes prisijungsim ax.gif vaikuciui 1m 6men.
Atsakyti
Sveikutes mamytes Manau kiekvienai mamytei stinga laiko sau, noriu jums pasiulyti depiliacija vasku ir manikiura. Siuo metu mokausi "Feminoj bonoj" Kosmetikes-visazistes profesijai igyti, Tad veliau galesiu pasiulyti ivairiu proceduru. Siuo metu siulau sias dvi, kadangi esu islaikiusi egzaminus ir isklausius sias paskaitas. Pati auginu dukryte,namuose turiu zaislu, tad jei neturite kur palikti savo vaikuciu, galite atsivesti kartu Gyvenu prie Azuolyno parko, zoologijos sodo. Jei susidomejot rasykite asmenine zinute del registracijos, ar info apie kainas .
Atsakyti
Sveikos,

Aš irgi esu mamytė iš Kauno, ir turiu dvi mergytes (2 ir 4 metų).
Tačiau norėjau pasiūlyti, jums įprastus mamų susitkimus paversti kažkuo naudingu smile.gif
Pati aktyviai rankdarbiauju ir birželio 30 dieną organizuoju lininių žaislų siuvimo mokymus. O kodėl nepasidarius teminio mamų susitikimo ir nuveikus dar kažką naudingo smile.gif Pakalbinkit drauges ir smagiai ir naudingai laiką praleiskime kartu smile.gif


user posted image
[/quote]
Atsakyti
Sveikos silainiu mamytes,
Auginu vieneriu metuku mazyle ir jau pabodo vienai stumdyt vezimeli, taip noretusi pabendraut, Pasidalinti patirtimi, tiesiog smagiai pasisnekuciuot, taigi mamytes, kurios ieskot kompanijos atsiliepkit, as gyvenu prie atnaujintos silainiu Maximos.
Atsakyti
Labutis!!! 4u.gif Esu mamyte is Aleksoto, Turiu sunu 4 metuku ir dukryte 2 men smile.gif Gal kokia mamyte noretu susipazinti,nes liudna vienai cia kazkaip smile.gif
Atsakyti