Įkraunama...
Įkraunama...

Sanatorija "Palangos Gintaras"

QUOTE(Abra ir Kadabra @ 2013 05 22, 09:20)
aciu uz fotoreportaza  4u.gif  bet paziurejau zemelapyje, kad toloka tikrai, cia gal su masina butu patogiau, mes deja be masinos busim

zinok nera jau taip toli ax.gif pvz mes iki juros einam 15min (dariaus ir gireno gatve), tai dar pridek kokias 20min iki zaidimu aiksteles. pasivaikstant koja uz kojos net nepastebesit kaip nueisit thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(bucka @ 2013 05 24, 20:48)
zinok nera jau taip toli  ax.gif  pvz mes iki juros einam 15min (dariaus ir gireno gatve), tai dar pridek kokias 20min iki zaidimu aiksteles. pasivaikstant koja uz kojos net nepastebesit kaip nueisit  thumbup.gif

mes iki juros irgi einam Dariaus Gireno gatve, bandysim ir iki aiksteles nueit kuria diena
Atsakyti
Sveikos merginos smile.gif

mes jau kraunames daiktus ir ryt lekiam pas jus smile.gif)
sakykit, kaip orai? ar paltus pasiimti? doh.gif
Atsakyti
mes irgi ryt lekiam thumbup.gif rubu visokiu pasiimsim
Atsakyti
kraustomes cia,nes anoj temukej bara blush2.gif ale gali nebevest geru oru,mes penktad jau namuku leksim:) o jei rimciau,kad tik kuo daugiau geru oru ir kitom mamytem kliutu,gaila mum ne itin nuskilo su oru,na bet nieko buna ir prastesniu
Atsakyti
sveikos 4u.gif

aš tai tikiuos jog rugpjūtį dar bus gerų orų biggrin.gif
Atsakyti
Siandien suzynojau,kad mes siais metais isvis nebegausim sanatorijos cray.gif neva visos kvotos jau panaudotos ir mums neliko.
Atsakyti
QUOTE(simsiuke @ 2014 04 03, 16:22)
Siandien suzynojau,kad mes siais metais isvis nebegausim sanatorijos  cray.gif  neva visos kvotos jau panaudotos ir mums neliko.




Iš kur jus cia taip isgirdote g.gif
Kreipkites pagal gyvenama teritorija i ligoniu kasas ir uzklauskite ar taip būna, neesu girdėjusi, jei reikia ir skiria g.gif
Atsakyti
QUOTE(Roga @ 2014 04 03, 16:17)
Iš kur jus cia taip isgirdote g.gif
Kreipkites pagal gyvenama teritorija i ligoniu kasas ir uzklauskite ar taip būna, neesu girdėjusi, jei reikia ir skiria g.gif

Mane taip siandien apsviete seimos gyd.
Atsakyti
QUOTE(simsiuke @ 2014 04 03, 19:36)
Mane taip siandien apsviete seimos gyd.



Pasiskambinkite ar nurikite i ligoniu kasas, netikiu, nes Šiauliai vieni iš daugiausiai gaunančių siuntinys i sanatorija.
Atsakyti
QUOTE(Roga @ 2014 04 03, 19:12)
Pasiskambinkite ar nurikite i ligoniu kasas, netikiu, nes Šiauliai vieni iš daugiausiai gaunančių siuntinys i sanatorija.


Pasiskambinau ,sako turetu duot... jei yra reikalinga ,tai vaikus visada siunciam. Bet va gyd .sako ,kad nera kvotu.... 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(simsiuke @ 2014 04 06, 10:02)
Pasiskambinau ,sako turetu duot... jei yra reikalinga ,tai vaikus visada siunciam. Bet va gyd .sako ,kad nera kvotu.... 4u.gif




Tada jus pas poliklinikos direktore uzklauskite. Jei reikia turi atsirasti, nes juk dar nei pusmetis nepraėjo o jau nėra, man mistika g.gif
Atsakyti