Įkraunama...
Įkraunama...

Pagyrų puodas

QUOTE(sobieska @ 2013 04 17, 00:18)
Butelaitis...

user posted image


nieko nesuprantu g.gif , ir vel as nematau sobieskos darbo???
Atsakyti
Bumbasi, mano akimis jūsų dėžutė labai šauni. Krupštus tvarkingas darbas wink.gif
Sobieska, žavingas butelis wink.gif
Truputį "terlinausi". Užsakymas. Daugiau foto, pas mane temoj.
user posted image
Atsakyti
Dar vienas dūžtantis smile.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(VasareV @ 2013 04 17, 18:21)

Truputį "terlinausi". Užsakymas. Daugiau foto, pas mane temoj.



Komplektelis kriskto mamai grazus, o vat tas uzrasas Taupau kriksto dukrai tai zinok nelabai man... Nes, nu bent jau man, taupymas asocijuojasi su kazkokio daikto pirkimu, bet gi cia zmogus ir jo nenupirksi... 4u.gif Niu nzn ar paaiskinau ka turejau omeny, bet man to uzraso formuluote neskamba... blush2.gif
Atsakyti
Jūsų teismui papuošalinė:
user posted image

Atsakyti
Vytautepie, nustebinai, labai, labai gražu... wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Saulika @ 2013 04 18, 04:45)
Vytautepie, nustebinai, labai, labai gražu... wub.gif


Aciu 4u.gif
Kodel nustebinau? Nejaugi visi kiti mano darbai tokie nevyke? g.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(AnAngel @ 2013 04 17, 21:12)
Komplektelis kriskto mamai grazus, o vat tas uzrasas Taupau kriksto dukrai tai zinok nelabai man... Nes, nu bent jau man, taupymas asocijuojasi su kazkokio daikto pirkimu, bet gi cia zmogus ir jo nenupirksi... 4u.gif Niu nzn ar paaiskinau ka turejau omeny, bet man to uzraso formuluote neskamba... blush2.gif

Supratau wink.gif NEžinau, gal ten krikšto tėtis kažkam konkrečiai taupys g.gif Aplinkybių nežinau.
Atsakyti
Vytautepie, na, jau visai...biggrin.gif Ne dėl pasisekimo dekupažuoti įvertinau, tiesiog tokio švaraus, nekalto darbelio nesitikėjau, nes tavo darbai man pasirodė visada ryškūs, kupini spalvų, o čia kažkas naujo. Bent jau man taip pasirodė. Man labai gražu. wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Saulika @ 2013 04 18, 05:50)
Vytautepie, na, jau visai...biggrin.gif Ne dėl pasisekimo dekupažuoti įvertinau, tiesiog tokio švaraus, nekalto darbelio nesitikėjau, nes tavo darbai man pasirodė visada ryškūs, kupini spalvų, o čia kažkas naujo. Bent jau man taip pasirodė. Man labai gražu. wub.gif


Aciu dar karta 4u.gif
"švarus" todėl, kad užsakovė pageidavo ŠVIESIOS smile.gif , tai ir dirbau...
Nors pastebejai teisingai, man labiau patinka šiltos - žemiškos spalvos...
Atsakyti
Sveikutės auksarankės 4u.gif Išparduodu savo priemones dekupažui, taip pat servetėles, medinius daiktus skirtus dekoravimui. Tarp skelbimų lentos neradau tokios temos, tad nesupykit kad čia įsikišau.
Jei kas nors ką nors domina, rašykit. Priemonių aprašymus rasit po nuotraukom, dėl kainų tarsimės. Viskas sukelta čia:
http://public.fotki....inio/dekupazas/
Atsakyti
vytautepie, miela dėžutė 4u.gif , vat aš gal tik kitą filco spalvytę būčiau pasirinkusi rolleyes.gif

user posted image
Atsakyti