Įkraunama...
Įkraunama...

Įvairios grindų dangos - 2

QUOTE(Renata_Bo @ 2011 04 11, 23:35)
Man tai kazkas panasaus i linoleuma  g.gif Mazoka info apie jas kazkaip.


Jau radau placiau ir jau apziurejom su vyru, niu labai faina danga, doremus.lt galima pasiziureti jei ka domina, labai tinka sildomoms grindims, silumai labai laidi.
Atsakyti
Gal kas galite patarti kas geriau-laminato grindys su tarpeliu ar be tarpelio?Konsultantas sako su tarpeliu geriau, bet draugai sako valymas sudetingesnis g.gif
Atsakyti
QUOTE(sania @ 2009 10 16, 08:32)
Sveiki

Mano namuose kamstine danga sudeta vaiku kambariuose. TAi dziaugiames neatsidziaugiam:siltos, ir svarbiausia praktiskos. Jos tik turi man vieninteli minusa-grozi...Del sios priezasties kituose kambariuose buvo sudeta kitokia grindine danga. Nors kiek teko dometis, sumokejus daug daugiau galima ir grazu kamsti isigyti. Pas mus va toks http://www.gerosgrin...kiojancios.html

Sveiki,
Mes irgi planuojame miegamuosiuose susideti kamstine danga. Sildymas visur bus grindinis. Gal zinote kamstiniu grindu dejimo kaina?
Is anksto aciu uz atsakymus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Marija1 @ 2011 04 12, 12:47)
Jau radau placiau ir jau apziurejom su vyru, niu labai faina danga, doremus.lt galima pasiziureti jei ka domina, labai tinka sildomoms grindims, silumai labai laidi.

Tai va ir as buvau ten nuvaziavus. Ten yra ivairios dangos, viena kaip kilimine danga - tai jos pati konsultante nepataria deti gyvenamajam name, atset nekas kai baldai stoves ir perkelt reikes ar ka tai labai duobes lieka, na ir valymas ju labai problematiskas. Kita danga ligi, kaip ir rasiau labai panasi i linoleuma, tiesiog yra kietesnis ir graziai supjaustytas. Sovietiniais laikais kazkas panasaus buvo. Del tinkamumo sildomom grindym tai tinka ir tiek.Tas antras variantas man labai patiko, kaina zinoma biski kandziojasi 160Lt uz kvadrata i kaina ieina klijai ir darbas. Yra galimybe pigiau paklot - tiesiog tada jau tokia nelabai grazi danga, plonesne, kvadratais na ir ne taip ispudingai atrodanti.Privaciam asmeniui gamintojas suteikia garantija. Tai geresnei 15 ar 20 metu( bijau pameluot), tai pigiasnei 10m. Del kilimo net neklausiau.Zodziu seile ir man nutyso, bet tokia kvadratura kazin ar istengsym ipirkt, bet vaiko kambariui manau tikrai bandysim sukrapstyt.
Atsakyti
QUOTE(Renata_Bo @ 2011 04 17, 22:33)
Tai va ir as buvau ten nuvaziavus. Ten yra ivairios dangos, viena kaip kilimine danga - tai jos pati konsultante nepataria deti gyvenamajam name, atset nekas kai baldai stoves ir perkelt reikes ar ka tai labai duobes lieka, na ir valymas ju labai problematiskas. Kita danga ligi, kaip ir rasiau labai panasi i linoleuma, tiesiog yra kietesnis ir graziai supjaustytas. Sovietiniais laikais kazkas panasaus buvo. Del tinkamumo sildomom grindym tai tinka ir tiek.Tas antras variantas  man labai patiko, kaina zinoma biski kandziojasi 160Lt uz kvadrata  i kaina ieina klijai ir darbas. Yra galimybe pigiau paklot - tiesiog tada jau tokia nelabai grazi danga, plonesne, kvadratais na ir ne taip ispudingai atrodanti.Privaciam asmeniui gamintojas suteikia garantija. Tai geresnei 15 ar 20 metu( bijau pameluot), tai pigiasnei 10m. Del kilimo net neklausiau.Zodziu seile ir man nutyso, bet tokia kvadratura kazin ar istengsym ipirkt, bet vaiko kambariui manau tikrai bandysim sukrapstyt.


Nu mes ziurejom Kaune Karaliaus Mindaugo pr. tai ta pigesne dvieju su puse milimetru storio kainuoja apie 84 lt. uz kvadrata, o ta stpresne triju milimetru kaina apie 105 kazkur uz kvadrata. Be kliju ir be dejimo. Labai faina siaip, o del tinkamumo sildomom grindim, kur deti dvieju su puse ar triju milimetru storio, o kur pvz kokio laminato ar parketlenciu apie 10 milimetru.Skirtumas jausis, silumos nuostolis kazkoks bus tikrai.
Atsakyti
QUOTE(aureka @ 2011 04 15, 18:58)
Gal kas galite patarti kas geriau-laminato grindys su tarpeliu ar be tarpelio?Konsultantas sako su tarpeliu geriau, bet draugai sako valymas sudetingesnis  g.gif



su tarpeliu graziau, o valymas niekuo nesiskiria: pas mane beveik baltos su tarpeliu- kaip buvo taip yr, apie valyma net nepagalvojau, gal tarpeliai kitoki g.gif
Atsakyti
Va tokias http://www_lispimeks...x.php?cid=24164 ,mes desim pirmam aukste.Antram bus parketlentes. Maciau 2 namuose kaip atrodo sudetos tokios grindys,tai atsitupus ciupinejau, netikejau,kad tai PVC danga biggrin.gif Atrodo superr thumbup.gif O kaina nusiderejo - 59 lt.( aisku be kliju ir dejimo) Ir dar pliusas tu grindu nemazas, jei kartais kokiam lopui kas nutinka, lengvai galima gabala isimti ir nauja iklijuoti. Tai mes jas visur klijuosim,neisskiriant ir virtuves, nedesim jokiu plyteliu,bus visas pirmas aukstas su tokiom grindim
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zikas1970: 21 balandžio 2011 - 21:21
QUOTE(1000inis @ 2011 04 21, 19:44)
su tarpeliu graziau, o valymas niekuo nesiskiria: pas mane beveik baltos su tarpeliu- kaip buvo taip yr,  apie valyma net nepagalvojau, gal tarpeliai kitoki g.gif

Jei planuojate laikyti suni, darykiyte be tarpelio blush2.gif apsidraudimui, jei ilgai nepavyks pripratinti suniuko slapintis lauke Cia patarimas is praktines puses rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Marija1 @ 2011 04 18, 01:19)
Labai faina siaip, o del tinkamumo sildomom grindim, kur deti dvieju su puse ar triju milimetru storio, o kur pvz kokio laminato ar parketlenciu apie 10 milimetru.Skirtumas jausis, silumos nuostolis kazkoks bus tikrai.

Atsiprasau, jus klystat. Silumos nuostoliu nebus. Kuo storesne danga tuo ilgiau jinai prasyla, bet energines sanaudos nuo to nesikeicia.Nes stora grindu danga neleidzia ilgesni laika atiduoti siluma patalpai ir del to energija grizta atgal i katila ar kita prietaisa.Pagal fizikos desnius energija dingti negali, na nebent jusu namas kiauras kaip rietis.
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti