Įkraunama...
Įkraunama...

The Walking Dead (Vaikščiojantys negyvėliai)

kazka ne taip supratot. Kokia kalba ziurejot? jis sako "they're screwing with the wrong people" - "jie (pagrobejai) uzsirove ne ant tu zmoniu", vienu zodziu,- kad jie dar pasigailes, kad su Rick'o zmonemis taip pasielge smile.gif
Atsakyti
Lietuviskai ziurejau. smile.gif jau tie vertejai.... smile.gif kagi dabar viskas aiskiau.
Atsakyti
Sveikos, tik neperseniausiai pradejau ziureti sita seriala. Kazkaip rdau internete neblogus atsiliepimus paziurejau kelias serijas labai uzkabino. Tai va nepajauciau kaip ir visus 4 sezonus perziurejau. Na dabar belieka laukti spalio menesio 5 sezono.
Man jis patinka tuo, kad idomus, nenuspejamas, nezinau kas kada mirs, taip pat ir veikeju gyvenimas itraukiamas tarpusavio bendravimas. Manau super, todel ir musa visus rekordus JAV. Paskutniu metu labai domejausi, ziurinejau interviu per youtube, ivairiu ziurovu nuomones ju mintis. Kiek skaiciau planuojama kurti iki kazkur 12 sezonu, tai manau dar tikrai viso daug bus, kazkuriam straipsni skaiciau, kad kurejau jau mazdaug zino kuo viskas turetu baigtis. Be to cia kazkuriam komentare skaiciau, kad bus naujo veikejai ar kazkas panasaus.Manau, kad sumaiset su vadinamomis split off serijomis - kurejau planuoja 2015 metais isleisti naujas serijas kur veiksmas vyks kitoj vietoj, vissiskai nesusijes su komiksais. Tos serijos dar neaisku kaip bus rodomos ar tarpuose kai nerodys dabartinio serialo, ar vienu metu tik skirtingu laiku, dar del to nera nuspresta. Bet dabartinis walking deads kaip bus rodomas taip ir bus kol aisku neateis paskutinis sezonas. Kazkas cia rase idomu kur Beth, kiek ziurejau youtube labai jau daug visokiu pamastymu, yra siaip visokiu spojleriu siuo klausimu, jie kam idomu galiu imesti nuorodas. o kaip jus manot ar Daryl su Beth kazka vienas kitam jausti pradejo(na gal dar to nesupranta) ar cia tik draugyste?
Atsakyti
Labai patiko serialas! Visus 4 sezonus peržiūrėjau per savaitę. Kur galima rasti komiksus paskaityti?
Atsakyti
Be galo laukiu naujo sezono.Su vaikinu daug serialu ziurime, sis uzkabino labiausiai smile.gif
Atsakyti
Tikrai geras serialas;) bet manau video žaidimas daug geresnę istoriją vysto nėgu serialas:) siūlau visiems pažėti tikrai kaikur kvapa gniaužia kaip tik ir lietuviškai vienas vaikinas daro smile.gif https://www.youtube....h?v=DYWulLPkSh8 jau trečio epizodo antro sezono viena is serijų
Atsakyti
Na, liko tik viena savaitė laukti naujo sezono.
Ar aš čia vienintelė tokia, kuri beprotiškai laukia?smile.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Agata0710 @ 2014 10 05, 20:51)
Ar aš čia vienintelė tokia, kuri beprotiškai laukia?smile.gif

laukiu laukiu thumbup.gif drinks_cheers.gif thumbup.gif drinks_cheers.gif thumbup.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
Labiausiai laukiamas serialas!
Atsakyti
Aš taip pat laukiu smile.gif
Jis man kažkuo primena "Lost", tik pastarasis geresnis smile.gif
Beje, kam patinka Walking dead, galit pamėgtinti pažiūrėti "Strain". Pabaigiau pirmą sezoną ir visai patiko smile.gif
Atsakyti
jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaau beveik
Atsakyti
na, ir kaip bigsmile.gif
man labai greit laikas praleke beziurint, prikauste veiksmas visa laika, net nustebau kai baigesi,- nes atrode jog tik 10min tepraejo thumbup.gif
Atsakyti