Įkraunama...
Įkraunama...

Lotynų Amerikos serialai

QUOTE(Dinariuke @ 2012 01 27, 19:25)
O kazin ten nera La fuerza del destino, bandziau ieskot bet to psl nelb man krauna...  unsure.gif

intv.ru sito nera..
Atsakyti
QUOTE(isdykusS @ 2012 01 27, 19:51)
intv.ru sito nera..

As jo niekur seriju neberandu, kiek psl ar blogu radau visur serijos istrintos, cia buvo paskutine mano viltis, na ka teks palaukt 30seriju ir su tv3 kartu ziuret unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Isila @ 2012 01 26, 10:56)
Passion labai geras serialas  thumbup.gif  thumbup.gif


Pasion man kol kas ne labai. Pagrindine aktore nepatinka. Gal veliau, kai prasides meile, bus idomiau. As su Fernandu matau tik Lucero. wink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lyre: 28 sausio 2012 - 15:49
Abismo de pasion pas mus dar neanonsavo? Bukit geros, kai bus zinoma, nuo kada ir per koki kanala, parasykit man i az. topsecret.gif
Atsakyti
QUOTE(Lyre @ 2012 01 28, 16:22)
Abismo de pasion pas mus dar neanonsavo? Bukit geros, kai bus zinoma, nuo kada ir per koki kanala, parasykit man i az.  topsecret.gif

Jau anonsavo blink.gif Taigi Meksikoje dar tik 5serijos parodytos unsure.gif
Atsakyti
Ir kas? Pas mus labai greitai pradeda rodyt. Ir paprasiau is anksto, kad nepraleisciau, ne siaip LT televizijos neziuriu.
Atsakyti
Ir nieko, tiesiog keista, kad taip greit gali LT nupirkt biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Lyre @ 2012 01 28, 16:47)
Pasion man kol kas ne labai. Pagrindine aktore nepatinka. Gal veliau, kai prasides meile, bus idomiau. As su Fernandu matau tik Lucero. wink.gif

drinks_cheers.gif
Papildyta:
QUOTE(isdykusS @ 2012 01 27, 18:57)

4u.gif
Atsakyti
Pas mus gal kartais ir greit serialus parodo, bet kad anonsas būtų po 5 serijų, dar nepasitaikė smile.gif Anksčiau nei per Tv3 baigsis "Likimo galia" nemanau, kad šią telenovelę pamatysim.
Kada gi Abismo de pasion vaikai užaugs, visus įvykius galima būtų sudėti į mažiau serijų. pritariu anksčiau išsakytai nuomonei, kad tie vaikai kažkokie "nefaini", ypač Elisa - nenatūrali man jinai, akis tik sprogdina. Nors Dominika Paleta čia labai žavi ir Cesar Evora geras aktorius, tai gal neverta skųstis biggrin.gif
Atsakyti
Aš dar pagalvojau jei jau pirktu lieka tik tv3, nebent lnk apsigalvotu ir grazintu i etery telenovele bent vieną lotuliukas.gif
Meiles triumfo liko apie 50seriju, gal daugiau, Likimo galios apie 80net net galvot apie nauja telenovele nesigalvoja schmoll.gif rolleyes.gif

Kas del Elisos ji man irgi kazkokia keista unsure.gif
Atsakyti
Ka tik pasižiūrėjau 5ta seriją, tai sekanti serija turėtų būti labai įdomi sulauksim ir Estefanijos ir Rosendo mirties (tikriausiai) o Estefanijos vyras irgi nusišaus unsure.gif

Na įdomu įdomu, negi Estefanijos sesuo augins jos dukra blink.gif unsure.gif
Atsakyti
Gal žinot ar 6ta serija yra dailymotion tai nerandu unsure.gif
Papildyta:
Biški nuotraukyčių temos pagyvinimui

user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti