Įkraunama...
Įkraunama...

Lotynų Amerikos serialai

QUOTE(Tigris @ 2014 07 02, 00:35)
Man dar is paauglisku laiku baisiausiai istrigo i atminti ''Soledad''. Netgi buvau isisvajojus, kaip as irgi dirbsiu sekretore ir turesiu toki sefa wub.gif wub.gif na sekretore padirbau, tik su sefu maziau pasiseke hihihi.gif ne per seniausiai vel pasiziurejau...tik kai kurios siuzeto linijos labai jau nuobodzios...ech...jaunyste buvo...biggrin.gif

Siek tiek prisimenu sita seriala, grazi buvo pagrindine aktore, kiek pamenu. O siuzetas visai neisliko atminty, nors ne taip seniai tas buvo.
P.S. Vis tik svajones pildosi bigsmile.gif
Atsakyti
Na va,peržiūrėjau visas kiek kol kas yra serijas La Malquerida.Iš pradžių kai tik pradėjau žiūrėti tikrai nemaniau kad užkabins,ne itin mėgstu Victorią Ruffo (dėl nuolatinio jos žliumbimo serialuose).Bet visgi užkibau.Jei tokia istorija nutiktų realiame gyvenime tikrai niekada nė už ką to nepalaikyčiau ir nepritarčiau.Nu bet čia žiūriu,ir gražiai man žiūrisi Esteban su Acacia,vis laukiu kada ir kaip čia kas bus,nejau tikrai kažkas tarp jų įvyks...Ir dar man labai įdomu su kuria gi motina ar dukra Esteban pabaigoje liks?Beje Ruffo čia (bent kol kas) beveik neverkia,tai jau pliusas.Christian Meier kaip visada tobulas,tos jo veido išraiškos,žavesys,paprastumas varo iš proto smile.gif .Ariadne Diaz taip pat patiko,pirmą kartą ją mačiau telenovelėje,ir likau sužavėta.Mane de la Parra mano manymu kažko čia trūksta,kažkaip neįtikina manęs jo scenos su Acacia...O štai German ir Alejandra...mmmm....super žiūrisi smile.gif .Ar yra dar žiūrinčių?Labai prašau išreikšti savo mintis 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Dorina21 @ 2014 07 08, 23:35)
Na va,peržiūrėjau visas kiek kol kas yra serijas La Malquerida.Iš pradžių kai tik pradėjau žiūrėti tikrai nemaniau kad užkabins,ne itin mėgstu Victorią Ruffo (dėl nuolatinio jos žliumbimo serialuose).Bet visgi užkibau.Jei tokia istorija nutiktų realiame gyvenime tikrai niekada nė už ką to nepalaikyčiau ir nepritarčiau.Nu bet čia žiūriu,ir gražiai man žiūrisi Esteban su Acacia,vis laukiu kada ir kaip čia kas bus,nejau tikrai kažkas tarp jų įvyks...Ir dar man labai įdomu su kuria gi motina ar dukra Esteban pabaigoje liks?Beje Ruffo čia (bent kol kas) beveik neverkia,tai jau pliusas.Christian Meier kaip visada tobulas,tos jo veido išraiškos,žavesys,paprastumas varo iš proto smile.gif .Ariadne Diaz taip pat patiko,pirmą kartą ją mačiau telenovelėje,ir likau sužavėta.Mane de la Parra mano manymu kažko čia trūksta,kažkaip neįtikina manęs jo scenos su Acacia...O štai German ir Alejandra...mmmm....super žiūrisi smile.gif .Ar yra dar žiūrinčių?Labai prašau išreikšti savo mintis 4u.gif

ar ispaniškai žiūri?Aš tik rusų forumuose paskaitinėju...laukiu vertimo
Atsakyti
QUOTE(Amapatria @ 2014 07 20, 19:34)
ar ispaniškai žiūri?Aš tik rusų forumuose paskaitinėju...laukiu vertimo

Žiūriu ispaniškai smile.gif
Atsakyti
http://serialu.net/vdova-blanko-2006/
Papildyta:
http://serialu.net/donja-barbara/
labai geri serialai .....
Atsakyti
Arteja i pabaiga per TV3 rodoma telenovele Nuostabi meile, kaip manote ka vietoje jos TV3 nupirks. Kokios telenoveles noretumete.

O kas del La Malqueridos, tai as irgi ja ziuriu, kiekviena serija kazkuo prikausto, o dar ir Arturo Peniche prisijunge, man jo personazas visai patinka, noreciau kad jis ir Cristina butu pora finale, nes Estebanas jau mane nervinti pradeda. lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(DG* @ 2014 08 07, 00:29)
Arteja i pabaiga per TV3 rodoma telenovele Nuostabi meile, kaip manote ka vietoje jos TV3 nupirks. Kokios telenoveles noretumete.


Jau reklamuoja, jei nemaisau pavadinimo, Aistru spalvos..
Gal matet anonsiuka, kazi koks orig pavadinimas, idomu butu pasiziuret, ar vertas demesio bus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(isdykusS @ 2014 08 14, 15:40)
Jau reklamuoja, jei nemaisau pavadinimo, Aistru spalvos..
Gal matet anonsiuka, kazi koks orig pavadinimas, idomu butu pasiziuret, ar vertas demesio bus smile.gif

El color de la pasion.
Tai yra originali telenovele ne remeikas ir tai jauciasi, o ir seriju turetu buti 130 kazkur.
Jau 107 serijas perziurejau ir ne karto nebuvo kad nuobodu, ar ziuri kad ziureti, idomumas islaikytas iki pabaigos. Iskart TV3 maloniai nustebino, tik kadangi sia telenovele ziuriu ispaniskai tai per TV 3 jau neziuresiu.
Siap rekomenduoju. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(DG* @ 2014 08 14, 18:18)
El color de la pasion.
Tai yra originali telenovele ne remeikas ir tai jauciasi, o ir seriju turetu buti 130 kazkur.
Jau 107 serijas perziurejau ir ne karto nebuvo kad nuobodu, ar ziuri kad ziureti, idomumas islaikytas iki pabaigos. Iskart TV3 maloniai nustebino, tik kadangi sia telenovele ziuriu ispaniskai tai per TV 3 jau neziuresiu.
Siap rekomenduoju.  biggrin.gif


paziurejau treileri, na gal ir nieko bus, idomu tik, ar sia viena rodys (po 2 serijas), ar dar kokia viena nauja prades..
Atsakyti
Kur žiūrite Cosita linda? Per youtube nerodo mūsų šalyje, užrakintos... g.gif Keista, tiek serijų parodė, o po to nusprendė blokuoti... blink.gif Pietiečiai, nėr ko stebėtis biggrin.gif
Atsakyti
Tai, kad rodo, paciame Venevision telenovelas kanale neradau, bet ivedus i paieska galima rasti 118seriju, dabar pats idomumas, o plius yra kitu online puslapiu kur serijos dedamos, ne vien youtube. ax.gif

Penktadieni dar budama NO ir per youtube tame kanale visos serijos buvo. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(DG* @ 2014 08 19, 11:26)
Tai, kad rodo, paciame Venevision telenovelas kanale neradau, bet ivedus i paieska galima rasti 118seriju, dabar pats idomumas, o plius yra kitu online puslapiu kur serijos dedamos, ne vien youtube.  ax.gif

Penktadieni dar budama NO ir per youtube tame kanale visos serijos buvo.  mirksiukas.gif


Dabar jų kanale nėra nieko. Užblokavo. O tokios įdomios serijos... blink.gif Reik kažkur kitur ieškoti...
Atsakyti