Įkraunama...
Įkraunama...

Korean Drama

QUOTE(deluxe @ 2012 07 23, 13:40)
Aha balsu ,rusu vertimas 49 daysBet tik 7 serijos  verysad.gif ,verteju balsai tikrai malonus. Bet jau ir prie subtitru pripratau  biggrin.gif . Del pabaigos nesidomiu specialiai,nes neidomu paskui ziuret. Netycia internete narsydama suzinojau taip miglotai,kad pabaiga graudoka cry.gif

Taip jau buvo ta melodija  thumbup.gif ,nepamenu kurioj serijoj....
Jau parsisiunciau kelias serijas Big,bet dar nebuvo laiko paziuret. Kas ziuri,kokie atsiliepimai?

As big ziuriu,tikrai idomu,geras serialas,tik dbr man atostogos,tai sveciuojuos Lietuvoje,ner kada ziuret blush2.gif
Atsakyti
Na merginos, gal pradėjot žiūrėti ką nors naujo ar ką nors pabaigėt?smile.gif

Aš pabaigiau žiūrėti "The Equator Man". Duodu 9/10 , vien tik dėl to kad mano mylimiausiam aktoriui .... spoiler :biggrin.gif

http://wiki.d-addict...The_Equator_Man

user posted image

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kyounghee: 01 rugpjūčio 2012 - 17:41
As baigiu ziuret 49 days,paskutine serija liko. Buvo suleteje ziurejimo tempai,nes atostogavau,buvau isvaziavusi. Bet uztat parsisiunciau dar City hunter ir secret garden ax.gif tik kada viska spesiu ziuret ,tai neisivaizduoju biggrin.gif
Atsakyti
Sveikutes 4u.gif
Aš jau baigiau žiūrėti Big smile.gif Eisiu ieškotis kažko naujo smile.gif Kai kažką rasiu duosiu žinot ką radau smile.gif
Big - visas serialas buvo įdomus,tik pabaiga nuvylė ir deje nelabai jos supratau blush2.gif Tikėjau kad ji bus kitokia smile.gif Bet šiaip tikrai neblogas smile.gif
Atsakyti
Priimsit padiskutuot? 4u.gif
Aš jau kelis metus žiūriu ir tai jau tapo neatsiejama laisvalaikio dalimi.

QUOTE(KimNaNa @ 2012 08 06, 12:03)
Big - visas serialas buvo įdomus,tik pabaiga nuvylė ir deje nelabai jos supratau.

Pritariu. Ta pati problema ir man. g.gif Mano nuomone, kelių serijų pritrūko ir kažkaip tikrai nei šiaip, nei taip viskas baigės.

Prie dramų po pertraukos mane sugrąžino ir nebeleido pabėgt Chuno.
Muzika iš šios dramos liko mano numylėta iki šiol. wub.gif
http://wiki.d-addicts.com/Chuno

Iš naujesnių patiko Wild Romance. Ir komedijos, ir detektyvo buvo. Žodžiu, patiko. lotuliukas.gif
http://wiki.d-addicts.com/Wild_Romance

O iš tų, kurios dabar eina, tai paskutinė užkabinusi - Golden Time.
To nesitikėjau, bet gana įsijaučiau.

Dabar laukiu nesulaukiu Arang and the Magistrate ir Faith @ The Great Doctor. wub.gif
Atsakyti
Na va isijungiau naują drama Yellow boots (108 episodes)
Pirmą kartą nusprendžiau žiūrėti ilgą dramą smile.gif
user posted image

This drama is about the revenge of a woman who lost everything because of fake accusation.

Seo Yeon Hwa (Lee Yoo Ri) is a nice girl who her life is turned down by her stepsister because being framed as a murderer. Choi Kang Wook (Jung Chan) who grew up abroad and lived in loneliness because of hidden family problems. He fells pity for Seo Yeon Hwa and helps her. Ha Yun Jae (Hyun Woo Sung) is Seo Yeon Hwa’s first love but they become enemy because of some reason.

Įdomi tikiuosi bus,kas kiek laiko vis parašysiu apie ją 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo KimNaNa: 09 rugpjūčio 2012 - 12:52
O as vakar paziurejau pirma serija Secret Garden ir kazkaip.... g.gif nezinau, dar nelabai uzkabino ir aktoriai man nelabai simpatiski, net kai kurie tokie pobaisiai biggrin.gif . Nu gal reik daugiau paziuret,gal dar uzkabins...
Atsakyti
QUOTE(deluxe @ 2012 08 09, 13:01)
O as vakar paziurejau pirma serija Secret Garden ir kazkaip.... g.gif  nezinau, dar nelabai uzkabino ir aktoriai man nelabai simpatiski, net kai kurie tokie pobaisiai  biggrin.gif . Nu gal reik daugiau paziuret,gal dar uzkabins...

Man būna irgi, kad kelios pirmos serijos nelabai,bet po to kai įsižiūri pasirodo visai nieko smile.gif
Aš va 1 episodą Yellow boots pažiūrėjau - užkabino iškart thumbup.gif Žiūrėčiau dar, bet reikia ruoštis į darbą doh.gif
Atsakyti
QUOTE(KimNaNa @ 2012 08 09, 15:06)
Man būna irgi, kad kelios pirmos serijos nelabai,bet po to kai įsižiūri pasirodo visai nieko smile.gif
Aš va 1 episodą Yellow boots pažiūrėjau - užkabino iškart  thumbup.gif  Žiūrėčiau dar, bet reikia ruoštis į darbą  doh.gif

Nu gal ir man taip,dar gal prisiversiu veliau paziuret ,bet vakar paziurejau Big pirma serija ir is karto uzkabino,kad net visas 6 paziurejau is eiles biggrin.gif ir dar buciau ziurejus,jei nereiktu jau miegot eiti lotuliukas.gif Nu tikrai toks fainas ir juokingu vietu yra thumbup.gif kazkoks nuotaika keliantis biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(deluxe @ 2012 08 10, 10:21)
Nu gal ir man taip,dar gal prisiversiu veliau paziuret ,bet vakar paziurejau Big pirma serija ir is karto uzkabino,kad net visas 6 paziurejau is eiles biggrin.gif ir dar buciau ziurejus,jei nereiktu jau miegot eiti lotuliukas.gif  Nu tikrai toks fainas ir juokingu vietu yra thumbup.gif kazkoks nuotaika keliantis  biggrin.gif

Na taip,jis įdomus,bet kaip ir minėjau - pabaiga deje nevykus blush2.gif
Aš šiandien pažiūrėjau antrą episodą Yellow boots - nu patinka,labai įdomus,užkabinantis,ir į tokį greit įsijauti thumbup.gif
Atsakyti
Suintrigavo tas Yellow boots, iš aprašymo atrodo, kad visai įdomi drama turėtų būti, bet radau tik kelias serijas angliškais titrais, o korėjietiškai, bijau, kad nelabai suprasiu. biggrin.gif

Secret Garden rekomenduoju pažiūrėti bent kelias serijas, pradžioje man taip pat nelabai patiko, o vėliau labai įtraukė. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Fula @ 2012 08 11, 09:56)
Suintrigavo tas Yellow boots, iš aprašymo atrodo, kad visai įdomi drama turėtų būti, bet radau tik kelias serijas angliškais titrais, o korėjietiškai, bijau, kad nelabai suprasiu.  biggrin.gif

Secret Garden rekomenduoju pažiūrėti bent kelias serijas, pradžioje man taip pat nelabai patiko, o vėliau labai įtraukė.  ax.gif

Jei nori aš tau galiu nuorodas įmest episodų jei norėtum smile.gif Nes tikrai įdomus,aš jau 3 episodus pažiūrėjau wub.gif Ir aktoriai gražūs wub.gif
Atsakyti