Įkraunama...
Įkraunama...

Pretty little liars 4 sezonas

user posted image
Atsakyti
biggrin.gif Jei taip toliau, visai tiketina...
Eilini karta vel pasirodo A, kuris, kaip mano merginos, jau zuves.
Atsakyti
QUOTE(abiga @ 2014 07 17, 18:36)
biggrin.gif Jei taip toliau, visai tiketina...
Eilini karta vel pasirodo A, kuris, kaip mano merginos, jau zuves.



drinks_cheers.gif
Atsakyti
Man šitas sezonas kol kas nepatinka, matyt dėl Ali, kuri labai nefainas personažas biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Twiggy @ 2014 07 18, 17:38)
Man šitas sezonas kol kas nepatinka, matyt dėl Ali, kuri labai nefainas personažas biggrin.gif


Pritariu, Ali - nelabai simpatiška, bet nebėra tokia sterva, kokia buvo prieš dingimą.
Atsakyti
QUOTE(Twiggy @ 2014 07 18, 17:38)
Man šitas sezonas kol kas nepatinka, matyt dėl Ali, kuri labai nefainas personažas biggrin.gif

drinks_cheers.gif Tikrai kažkaip ne faina, drauges mausto ir pan doh.gif
Jau dabar tiek naujų-senų linijų siužeto, kad merginos ir A jau kaip antraeilės darosi, tai koks nužudymas, tai psichetrinė doh.gif
Atsakyti
Džiugu bent vienas,kad tos draugės jau be didelio džiugesio su Ali bendrauja... smile.gif
Atsakyti
O jau yra nauja serija? Niekur nerandu g.gif
Atsakyti
QUOTE(jurguze @ 2014 07 30, 08:05)
O jau yra nauja serija? Niekur nerandu g.gif

Kaip visada filmai.in, filmux.net.
Atsakyti
Nu šita serija, tai didžiausia nesąmonė doh.gif Hanna per dvi serijas baigia paverst alkoholike doh.gif o dar Arios mamos sužadėtinis - WTF? doh.gif Žiauru tiesiog
Atsakyti
Bet ir Hana drauges staiga pradejo nepasitiket, anksciau gi taip nebuvo, ketvertukas laikes kartu. Cia gal Alison sujauke viska g.gif
Dar ka pastebejau, tai kad Emily nauja plaukimo komandos drauge labai baisi plastic - fantastic biggrin.gif Turbut bus eiline blogiete.
Atsakyti
QUOTE(Salt @ 2014 07 30, 16:47)
o dar Arios mamos sužadėtinis - WTF? doh.gif Žiauru tiesiog

Čia tai tikrai, nereikalinga siužeto linija doh.gif
Vienintelės įdomesnės dalys - žirgyno epizodai ir Arija Radley su ta stora mergina.
Atsakyti