Įkraunama...
Įkraunama...

TV3 serialas Virtuvė

QUOTE(Mistake @ 2013 07 08, 06:06)
Youtube tai nė vienos nėra, bet jaučiu, kad sukurtas tai pilnai yra 3 sezonas.


Pasidomėjau - sukurtas visas 3 sezonas, bet Rusijoje jį rodys tik nuo 2013 spalio mėn. Teks palaukti wink.gif
Atsakyti
QUOTE(kotrynalis @ 2013 07 08, 13:27)
Pasidomėjau - sukurtas visas 3 sezonas, bet Rusijoje jį rodys tik nuo 2013 spalio mėn. Teks palaukti wink.gif



Ilgai laukti teks smile.gif
Atsakyti
Kartais paziuriu si seriala per tv, dukra nors ir menkai supranta rusu kalba, bet ziuri internete ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mikaela: 09 liepos 2013 - 11:57
QUOTE(mikaela @ 2013 07 09, 12:55)
Kartais paziuriu si seriala per tv, dukra nors ir menkai supranta rusu kalba, bet ziuri internete ax.gif


Aš tai taip užsikabliavau, kad per atostogas abu sezonus ir pažiūrėjau. Ir jau 3-iam buvau pasiruošus, tai taip liūdėjau kai neradau smile.gif
Atsakyti
Aš irgi į šio serialo gerbėjų gretas thumbup.gif Neseniai tik užsikabinau, tai reikės pasieškoti serijų, kurių nemačiau. Toks geras rusiško humoro pavyzdys biggrin.gif
Atsakyti
Vakar diena tv3 parode paskutines serijas, nes vakarais per krepsini neparode... sad.gif Labai laukiu 3 sezono! smile.gif
Atsakyti
Oj kaip man jis patinka! Gal kas gali pasakyti kada db ji per tv rodo?
Atsakyti
As suziurejau internetu viska ir laukiu naujo sezono, labai geras serialas thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Jogmile @ 2013 09 04, 12:49)
As suziurejau internetu viska ir laukiu naujo sezono, labai geras serialas  thumbup.gif

Velnias, reikia rusu kalba mokytis... smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Jogmile @ 2013 09 04, 13:49)
As suziurejau internetu viska ir laukiu naujo sezono, labai geras serialas  thumbup.gif

o kur ji galima rasti?? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(katanelis @ 2013 09 04, 18:05)
o kur ji galima rasti?? 4u.gif

virtuve serialas
Atsakyti
Kartais paziuriu, patinka smile.gif
Atsakyti