Įkraunama...
Įkraunama...

Devious maid

Pagaliau pažiūrėjau ir aš bigsmile.gif Prikaupiau devynias serijas ir sužiūrėjau per tris dienas o jau prisijuokiau thumbup.gif Labai geras sezonas bigsmile.gif
Idomiausia turbūt Marisol ir jos vyro linija bigsmile.gif
Gražuolės visos wub.gif
user posted image
Atsakyti
O kiek siame sezone bus seriju?
Tikiuosi ne tik tos 9serijos kurios yra pasirodziusios unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(DG* @ 2014 06 21, 16:04)
O kiek siame sezone bus seriju?
Tikiuosi ne tik tos 9serijos kurios yra pasirodziusios  unsure.gif

Tai kiek praeitam buvo, tiek ir šiame matyt bus.
Atsakyti
QUOTE(Twiggy @ 2014 06 21, 16:25)
Tai kiek praeitam buvo, tiek ir šiame matyt bus.

Tai, kad pirmame sezone buvo 13 serijų smile.gif
Atsakyti
QUOTE(cindy @ 2014 06 21, 18:36)
Tai, kad pirmame sezone buvo 13 serijų smile.gif

Na tai tikiuosi bus daugiau biggrin.gif
Atsakyti
Tai, kad cia pabaigos, ir arba kitaip jokio issiaiskinimo nebuvo, kaip tik dar daugiau klaustuku atsirado unsure.gif
Atsakyti
10 seriją mačiau jau įkėlė tongue.gif Man į pabaigą irgi visai nepanašu biggrin.gif
Atsakyti
Siam sezone bus 13 seriju kaip ir praeitame, liepos 13 ju finalas. svarbiausia, kad jos visos labai idomios, ne ju kiekyje esme smile.gif
Atsakyti
QUOTE(abiga @ 2014 06 23, 18:06)
Siam sezone bus 13 seriju kaip ir praeitame, liepos 13 ju finalas. svarbiausia, kad jos visos labai idomios, ne ju kiekyje esme  smile.gif

Kai tokios idomios tai ir norisi, kad butu daugiau negu 13. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(cindy @ 2014 06 23, 10:23)
10 seriją mačiau jau įkėlė tongue.gif Man į pabaigą irgi visai nepanašu biggrin.gif

Truputį panašu rolleyes.gif Po truputį aiškėja Marisol vyro istorija, taip pat Valentinos vaikino istorija.
Atsakyti
Ir vis tiek man atrodo, kad butu tu seriju daugiau, nebutu tokios fainos biggrin.gif Prasidetu tusti dialogai, scenos, skirtos uzkimsti eteriui ir pan. - viso to DM bent dabar nera.
Nesiseka Marisol su vyrais - nes nemanau, kad jie bus kartu, isaiskejus paslaptims.
Atsakyti
Šį sezoną taip pat bus 13 serijų, tad jau į pabaigą. Manau, kad nebedaug ir liko kulminacijai, nes viskas rutuliojasi į pabaigą. Tikėkimės, kad bus tolesni sezonai smile.gif

Čia aprašiau serialą savo bloge: http://lady-cinemati...ious-maids.html

Kuri jūsų mylimiausia kambarinė? Man Rosie labai miela smile.gif
Atsakyti