Įkraunama...
Įkraunama...

"Velvet"

nuostabiai nuostabus serialas wub.gif
Atsakyti
pažiūrėjau aštuntą seriją, dabar dar labiau laukiu kitos.. man kuo toliau tuo labiau intriga ax.gif bigsmile.gif
Atsakyti
Gaila, kad Ana arsisake slapta isteketi, butu buve idomu pziurieti, kaip Albertas issisuktu nuo vedybu su Kristina. smile.gif o dabar visaksas aisku jis baisiausiai isizeis ir nenores Anos matyti, o ji baisiausiai pergyvens.
Atsakyti
QUOTE(Ner4Leo @ 2014 08 04, 17:38)
Gaila, kad Ana arsisake slapta isteketi, butu buve idomu pziurieti, kaip Albertas issisuktu nuo vedybu su Kristina. smile.gif o dabar visaksas aisku jis baisiausiai isizeis ir nenores Anos matyti, o ji baisiausiai pergyvens.


drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif man tai jau pradeda patikti Kristina, nes jau nusibodo tas Anos nuolankumas doh.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(širlė @ 2014 08 04, 18:03)
drinks_cheers.gif  drinks_cheers.gif  man tai jau pradeda patikti Kristina, nes jau nusibodo tas Anos nuolankumas doh.gif  doh.gif

Man Kristina irgi patinka, Kaip jau minejau, tokia samojinga ir vyrai su tokia nepražūtų. O iš anonso supratau, kad Anai dabar nesmagiausias laikas. Bet Albertas tikrai įrodė jai meilę
Atsakyti
QUOTE(Dzenete @ 2014 08 04, 21:33)
Man Kristina irgi patinka, Kaip jau minejau, tokia samojinga ir vyrai su tokia nepražūtų. O iš anonso supratau, kad Anai dabar nesmagiausias laikas. Bet Albertas tikrai įrodė jai meilę

pirma ji praso apsispresti, kai jis apsisprendzia tai atsisako, po to vel lipa ir glaustos... nu ir gerai kad si karta ja atstums, jau pabodo tu gailesatingu akeliu ziurejimas
Atsakyti
Laukiu- nesulaukiu šios dienos serijos. 4u.gif
Atsakyti
Aš galvoju ar yra dar koks serialas kad "moteris konkurentė" (Kristina) būtų ne kokia kalė intrigantė, o faina, kaip kad čia.
Kažkas minėjo, kad bus nėščių, tai spėju Klara. Ir pati nežinos nuo kurio.
Kiek dar serijų liko?
Atsakyti
QUOTE(Dzenete @ 2014 08 10, 12:22)
Aš galvoju ar yra dar koks serialas kad "moteris konkurentė" (Kristina) būtų ne kokia kalė intrigantė, o faina, kaip kad čia.
Kažkas minėjo, kad bus nėščių, tai spėju Klara. Ir pati nežinos nuo kurio.
Kiek dar serijų liko?

man atrodo vienam sezone 15 seriju. 2 sezonas dar lyg neišėjęs.

Patinka man šitas serialas. Labai patinka dėl stiliaus, dėl to laikmečio, mados, detalių, rūbų, šukuosenų. Žiūriu ir kaifuoju wub.gif
Atsakyti
Ne nu Ana nupušėjo visai nieko nepridursi.

O dėl antro sezono, tai būtų gerai kad nesugadintų gero filmo, kaip kad dažnai būna.
Atsakyti
nu man gaila cia ju abieju. Idomu kas ten su ta nauja kolekcija bus, anonse rode, kad neperka. Nors kolekcija tokia idomi idomi biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Forgete @ 2014 08 10, 21:50)
nu man gaila cia ju abieju. Idomu kas ten su ta nauja kolekcija bus, anonse rode, kad neperka. Nors kolekcija tokia idomi idomi biggrin.gif

Mums idomi, o prieš 60 metų kažin kaip g.gif Nors čia filmas turėtų viskas išsispręsti.
Atsakyti