Įkraunama...
Įkraunama...

Rusiški filmai ir serialai (XXVII Tema)

QUOTE(Krištolinė ledi @ 2014 06 26, 09:40)
i mokykla eina 3 metuku (nuline klase lankys iki 7 metu cool.gif ),

Jūs ne LT gyvenat? Ar ir pas mus jau taip, nebe darželis?
Atsakyti
QUOTE(Tekšė @ 2014 06 26, 10:02)
Jūs ne LT gyvenat? Ar ir pas mus jau taip, nebe darželis?

LT,bet uzmiestyje smile.gif tai,kad prieme nuo 3 metu-tai cia yra pirmas kartas smile.gif tiesa mokykla ne LT
Atsakyti
Москва Слезам Верит. Легкий Способ Заплакать! Как Снимают Кино smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Krištolinė ledi @ 2014 06 26, 12:25)

Mačiau 4u.gif
Dar pas juos daug tokių filmukų iš tos pačios serijos Как Снимают Кино. Visai įdomu pažiūrėti į tą virtuvę smile.gif
Atsakyti
Mano didysis baigė mokslus smile.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Ramsius @ 2014 06 26, 18:04)
Mano didysis baigė mokslus smile.gif

[

Sveikinimai 4u.gif
Bandau atspėt, kokius, bet vidurinei - per senas, kolegijai ar universitetui - per jaunas. Gal po 10 kl. į profesinę stojo? Teisinga mano "matematika"?
Atsakyti
QUOTE(Tekšė @ 2014 06 26, 18:23)
Sveikinimai 4u.gif
Bandau atspėt, kokius, bet vidurinei - per senas, kolegijai ar universitetui - per jaunas. Gal po 10 kl. į profesinę stojo? Teisinga mano "matematika"?


Kaip pirštu į akį smile.gif
Atsakyti
Aš VGV 7-am sezone, tai niekaip negaliu atsistebėt Iros vaidyba thumbup.gif Gal, sakau, ji ir gyvenime tokia pobjaurė, negi šitaip sugebėtų įsijaust g.gif
Atsakyti
Laba smile.gif
Man po vakarykščio pasisedėjimo kažkoks kosulys ir gerklę jaučiu, tai prisisedėjau matomai, terasoj iki 00.30val doh.gif

Žiūrėjau ''Золотая страна'' /2011/

Артём Артемьев ir taip nelabai mėgstu, tai čia vapščie iki minimumo simpatijos jam sumažėjo irnesakyk.gif
O ir taip juokingai tos mados ir šukuosenos tų '90 metų atrodo, vaje vaje su tom grifkom biggrin.gif


Turtingiausias šalies žmogus kalėjo 15 metų dėl melagingų kaltinimų, vėliau buvo reabilituotas.
Istorija prasideda taip:

Keturi vaikinai ir viena mergina. Visi studentai, gyvena bendrabutyje, v.ž. visas penketukas geriausi draugai, tiesiog stačiai не разлей вода. Jų kompanijoje mergina (Анна Назарова- 'Марька')
user posted image
– pagrindinio herojaus vaikystės draugė ir jo geriausio draugo sesuo. Visi ją daboja kaip tikrų tikriausią seserį, ir žiūri į ją tik kaip į seserį, ir ne kitaip, nes kitaip ir būt negali. Juolab jai tik 17. Nežiūrint į jos amžių, ji ten jais visais rūpinasi kaip mama kokia.
Pagrindinis herojus (Александр Константинов- 'Евгений Шахов'),
user posted image
toks kaip sakoma смышлёный парень, turi fix idėją, įsteigti kazino, vėliau plėsti tą tinklą ir t.t. Problema tame, kad tas laikmetis buvo nedėkingas vystyti ir plėtoti tokį verslą, mat tai buvo nelegalu. Tuomet padarė padpolnai.
Savo nelaimei, matyt netinkamu laiku ir netinkamoje vietoje, sutiko jis merginą (Анна Горшкова- 'Лера').
user posted image
Viskas būtų gerai. Bet ji turi draugą (Артём Артемьев- 'Игорь Луговцов' сотрудник КГБ)
user posted image
Na ir žinoma, tas pagrindinis herojus ją nuo jo nuvylioja. Na, dar ir čia nėra taip blogai. Blogiausia tai, kad nei ji pati nei tas pagr.herojus nieko neįtaria apie to, vadinkim buvusio vaikino, profesiją. Jis slėpė, kad yra vyr. pareigūnas iš ypatingo KGB skyriaus.
O dabar dar buvusio ir ambicijos ir savimeilė užgauta dėl nuvyliotos merginos...
Vis tik jau antroje serijoje pagrind.herojų supakavo, bet vėliau paleido, su sąlygą- turi keliaut į tarnybą, t,y, į kariuomenę.
Ana jo mylimoji atsisakė už jo tekėti, tėvai padarė spaudimą, ištekėjo už to KGB vyruko. Gimė kūdikis. Jos vyras įsivėlė į kažkokią ten tamsią istoriją, žulikai iš jos reikalavo pinigų sumą, grasino susidoroti su kūdikiu.
Žinoma tas gerietis (pagr.herojus) padovanojo jai tą didelę pinigų sumą vyro išgelbėjimui, tiesiog iš meilės jai, net nežiūrint į tai, kad anas jį suėmęs buvo.
. O kaip žinia, jei meilė akla, tuomet ji gali būti ir neprotinga, ir net pavojinga. Ji taip apakina, kad net nepastebi, šalia savęs tyliai mylinčios ir laukiančios. Gal... Kada nors...
Tuo žinoma niekas nepasibaigė, vyko įvairios ten peripetijos, lemtos ir nelemtos.
Azartas, veržlumas, nuoskaudos, meilė akla, meilė be atsako, humoras, v.ž. man patiko toks mix'as. Ypač man patinka filmai jei nors šiek tiek humoro yra.

Filmas, pirmas filmas (šis), baigiasi tuo, kad jis dar nepasodintas tiem 15-kai metų, o antrą filma, t.y. likusias 8 serijas kuria jau metus laiko, turėjo būti 2013 doh.gif Na nieko, kaip sakoma мы негордые, palauksiu irnesakyk.gif

Labiausiai patiko čia tas jų konfliktas, bet jis protingas, всё таки вывел на чистую воду biggrin.gif
Фрагменты из к/ф ''Золотая страна'' /2011/

user posted image

QUOTE(Krištolinė ledi @ 2014 06 26, 08:40)
,nes viena bus pirmoke,kita i mokykla eina 3 metuku (nuline klase lankys iki 7 metu cool.gif ),tai pati nenueis smile.gif vyresnele tai jau sestoke.
Va kaip bigsmile.gif O aš galvojau, kad pas tave visi vaikai dar mažiuliai ir kad nėr mokiklinukų smile.gif
QUOTE(Ramsius @ 2014 06 26, 17:04)
Mano didysis baigė mokslus smile.gif
Oho, sveikinimai, malačius smile.gif Čia tas sportininkas, kur tu kažkada anksčiau čia rodei?
Atsakyti
QUOTE(Visgi @ 2014 06 26, 20:29)
Laba smile.gif
Man po vakarykščio pasisedėjimo kažkoks kosulys ir gerklę jaučiu, tai prisisedėjau matomai, terasoj iki 00.30val doh.gif

Золотая страна

Va kaip bigsmile.gif O aš galvojau, kad pas tave visi vaikai dar mažiuliai ir kad nėr mokiklinukų smile.gif

sveik 4u.gif

oho,koks aprasymas bigsmile.gif

ane? biggrin.gif nu auga tie vaikais kazkaip labai greitai cool.gif

Ramsius sveikinu 4u.gif
Atsakyti
''Старое ружьё'' /2014/
премьера
http://kinozal.tv/de....php?id=1228074

user posted image

Jei jis bus kaip analogas to prancūziško filmo tokiu pat pavadinimu, o spėju kad taip ir bus, tai tikrai nežiūrėsiu, koks jis bebūtų stiprus.
Man jis per žiaurus. Užteko vieno epizodo kurį mačiau (o kaip suprantu jis irgi bus šiame rusiškame filme).
Net negera, fu. Negaliu aš tokių žiūrėti.

YouTube'je rasit tokiu pavadinimu
Эпизод фильма "Старое ружьё" с Роми Шнайдер 1975.

Доброе утро

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Visgi @ 2014 06 27, 08:19)
''Старое ружьё'' /2014/
премьера
http://kinozal.tv/de....php?id=1228074

user posted image

Jei jis bus kaip analogas to prancūziško filmo tokiu pat pavadinimu, o spėju kad taip ir bus, tai tikrai nežiūrėsiu, koks jis bebūtų stiprus.
Man jis per žiaurus. Užteko vieno epizodo kurį mačiau (o kaip suprantu jis irgi bus šiame rusiškame filme).
Net negera, fu. Negaliu aš tokių žiūrėti.

YouTube'je rasit tokiu pavadinimu
Эпизод фильма "Старое ружьё" с Роми Шнайдер 1975.

Доброе утро

user posted image

vakar pirmą seriją pradėjau žiūrėt, bet nepabaigiau. vakaras gilus jau buvo, prieš miegą nesinorėjo pasikraut neigiamų emocijų.

labas rytas. jungiuos su kavos puodeliu drinks_cheers.gif
Atsakyti