Įkraunama...
Įkraunama...

Be kaltės kalta

QUOTE(xiuke @ 2014 06 30, 15:04)
pastebėjau kad mėgsta jie baltą spalvą ir langus, duris tokia mėlyna spalva dažyti, kaip kažkas ir minėjo, greit viską ten susiremontavo  ax.gif
Aš ir galvoju, kad Mustafa-egoistas, manau, Fatmagulė būtų buvusi tyli pelytė namuose su juo...nuolaidi žmona ir pan...labai jis jau toks savininkiškas F atžvilgiu ir pavydus... doh.gif


drinks_cheers.gif jau sitas derinukas visuose ju namuose bus biggrin.gif dabar tai namai taip prastokai atrodo, bet kai bobute atsives savo baldus, tai isvis man jei taip graziai isikurs, kukliai, bet tvarkingai.
O Fatmagul man tokia moteriska, tokia tikra namu moteris butu, ir tvarkinga, ir valgyt viska moka padaryti, ir mezga ir neria, turbut nera tai ko ji nemoketu smile.gif

dar vienas pastebejimas, kaip jie visi vienas kita atslikeliais vadina lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo širlė: 30 birželio 2014 - 14:44
QUOTE(širlė @ 2014 06 30, 14:41)
drinks_cheers.gif jau sitas derinukas visuose ju namuose bus biggrin.gif dabar tai namai taip prastokai atrodo, bet kai bobute atsives savo baldus, tai isvis man jei taip graziai isikurs, kukliai, bet tvarkingai.
O Fatmagul man tokia moteriska, tokia tikra namu moteris butu, ir tvarkinga, ir valgyt viska moka padaryti, ir mezga ir neria, turbut nera tai ko ji nemoketu smile.gif

dar vienas pastebejimas, kaip jie visi vienas kita atslikeliais vadina lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

Aha man visad idomu buvo ar paciai aktorei teko tiek visko ismokt, ar ten kas nors tuos darbus kitas atlikdavo:bigsmile:
Atsakyti
Kerima gun_rifle.gif gun_rifle.gif Siose serijose jis daugiau isterikuoja nei Mustafa. Moteris patyre grupine prievarta, o jis jega tempia F pasikalbeti. As buciau is valties issokus bash.gif Drista dar liesti, stumdyti. Suprasciau, butu kokie metai praeje, o dabar, lai dziaugiasi, kad F dar zudytis neina ir apskritai neisprotejo. Vargselis mat, supykau visai ant jo gun_rifle.gif
Kad ir koki nuostabu Kerima jus matote, bet jis su ta saika sugriove F gyvenima. Ja isprievartavo, to nepakeisi, cia ne avarija, ne namas sudege, neatstatyti, neisbrauksi is gyvenimo, sudauze jos svajones.
Pagalvojau, jei man taip kas per diena atimtu namus, seima, svajones, ateiti, nezinau nezinau g.gif unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(vemvet @ 2014 06 30, 19:18)

Pagalvojau, jei man taip kas per diena atimtu namus, seima, svajones, ateiti, nezinau nezinau  g.gif  unsure.gif

Tai cia savaime aisku, kad ne kiekvienas zmogus sugebetu tokia tragedija isgyventi, bet juk serialas buvo kuriamas, kad tokios pat aukos suprastu, jog viltis visa yra , jog imanoma isgyti. Fatmagul be galo stipri moteris, kuri su sutiktu zmoniu pagalba, sugebejo pakilti ir gyventi is naujo.
Atsakyti
QUOTE(Raimusiuxxx @ 2014 06 30, 19:53)
Tai cia savaime aisku, kad ne kiekvienas zmogus sugebetu tokia tragedija isgyventi, bet juk serialas buvo kuriamas, kad tokios pat aukos suprastu, jog viltis visa yra , jog imanoma isgyti. Fatmagul be galo stipri moteris, kuri su sutiktu zmoniu pagalba, sugebejo pakilti ir gyventi is naujo.


Tai prisikeli as prisikelciau (manau), bet Kerima nudeciau prisikelusi biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(vemvet @ 2014 06 30, 20:18)
Kerima gun_rifle.gif  gun_rifle.gif Siose serijose jis daugiau isterikuoja nei Mustafa. Moteris patyre grupine prievarta, o jis jega tempia F pasikalbeti. As buciau is valties issokus bash.gif Drista dar liesti, stumdyti. Suprasciau, butu kokie metai praeje, o dabar, lai dziaugiasi, kad F dar zudytis neina ir apskritai neisprotejo. Vargselis mat, supykau visai ant jo  gun_rifle.gif
Kad ir koki nuostabu Kerima jus matote, bet jis su ta saika sugriove F gyvenima. Ja isprievartavo, to nepakeisi, cia ne avarija, ne namas sudege, neatstatyti, neisbrauksi is gyvenimo, sudauze jos svajones.
Pagalvojau, jei man taip kas per diena atimtu namus, seima, svajones, ateiti, nezinau nezinau  g.gif  unsure.gif

As suprantu tiek viena tiek kita. Kerimas ir taip jauciasi kaltas del viso to ivykio, o dabar kai suzinojo kad jis jos neprievartavo, nors aisku tai jo kaltes nemazina, jis nori visa tai pasakyti jai, bet kai Fatmagul jo net klausytis nenori, bega, kas jam belieka? Kaip kitaip priversti ja isklausyti? Namuose gi nepakalbesi, nes gi yra kas nuolat trukdo, tai issiplukdyti ja valtimi nebuvo blogas variantas... Si tema yra skaudi jiems abiems, tai atvira ir puliuojanti zaizda, o kad ji pradetu gyti ir imtu trauktis, reikia karstais ir drastiskai gydyti...

Sakot Kerimas su saika sugriove Fatmagul svajones, ateiti. Taip, tas tiesa, bet ne vien Fatmagul turejo svajones apie grazu ir laiminga gyvenima, ju taip pat turejo ir Kerimas, turejo ir Vuralas vaziuot studijuot i uzsieni, Selimas ketino vesti, Erdoganas...

Serialas ir yra apie tai, kaip vienas neprotingas zingsnis gali visiems laikams pakeisti gyvenima tiek aukai, tiek skriaudejui (-ams), tiek artimiesiems vienos ir kitos puses...
Atsakyti
QUOTE(Simbulis @ 2014 06 30, 20:24)


Serialas ir yra apie tai, kaip vienas neprotingas zingsnis gali visiems laikams pakeisti gyvenima tiek aukai, tiek skriaudejui (-ams), tiek artimiesiems vienos ir kitos puses...

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif butent, kad ta naktis pakeite apsoliuciai visu gyvenimus.
Atsakyti
QUOTE(Simbulis @ 2014 06 30, 20:24)
Sakot Kerimas su saika sugriove Fatmagul svajones, ateiti. Taip, tas tiesa, bet ne vien Fatmagul turejo svajones apie grazu ir laiminga gyvenima, ju taip pat turejo ir Kerimas, turejo ir Vuralas vaziuot studijuot i uzsieni, Selimas ketino vesti, Erdoganas...


Bet jie susigriove patys savo gyvenimus, o F ne savo noru. Toks ir skirtumas.
O Kerimas galejo nesutikti jos vesti, bet tylejo kaip meme. Butu tada koks Erdoganas vedes, gi siule pats sudaryti fiktyvia santuoka.


Atsakyti
QUOTE(vemvet @ 2014 06 30, 20:51)
Bet jie susigriove patys savo gyvenimus, o F ne savo noru. Toks ir skirtumas.
O Kerimas galejo nesutikti jos vesti, bet tylejo kaip meme. Butu tada koks Erdoganas vedes, gi siule pats sudaryti fiktyvia santuoka.

lotuliukas.gif aha jau matau Erdogana Fatmagules vyro vaidmeny.
Atsakyti
QUOTE(Simbulis @ 2014 06 30, 20:24)
Sakot Kerimas su saika sugriove Fatmagul svajones, ateiti. Taip, tas tiesa, bet ne vien Fatmagul turejo svajones apie grazu ir laiminga gyvenima, ju taip pat turejo ir Kerimas, turejo ir Vuralas vaziuot studijuot i uzsieni, Selimas ketino vesti, Erdoganas...



Atsiprašau bet mano nuomone čia palyginimas niekam tikęs, sakyčiau kad juos kas vertė sugriaut savo gyvenimą, o dabar savo noru išniekino merginą niekas pistoleto į galvą jiems nerėmė, o kad jau po to jie gailisi ir sugriovė ale savo gyvenimą tai čia jau patys kalti.
Atsakyti
QUOTE(Raimusiuxxx @ 2014 06 30, 21:10)
lotuliukas.gif aha jau matau Erdogana Fatmagules vyro vaidmeny.


A mazu ka ir tam galvele susisuktu. Grazi F, ziuretu ziuretu, gal atsiverstu i gerieti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(širlė @ 2014 06 29, 19:32)
kadangi nustojo ties dvidesimt kelinta versti angliskai,

Gal pamenate kur žiūrėjote angliškai? bigsmile.gif
Atsakyti