Įkraunama...
Įkraunama...

Be kaltės kalta

QUOTE(sigulka @ 2014 07 25, 14:34)
sveikos merginos kas jau toliau ziuri noriu paklausti kuom santazuoja mustafa aseranai, nes bjis jiems prisipazino, kad nuzude vurala, nelabai supratau tos vietos[COLOR=yellow]

Kai sulaike Mustafa ir ji apklausinejo tam sandely, jis prisipazino kad nuzude Vurala netycia, kad tai buvo nelaimingas atsitikimas ir pan. Tik Mustafa galvojo kad ten policininkai ji apklausinejo ir tik kai prisipazino, suprato kad tai buvo Yasaranu samdyti zmones. Jie turi ta irasa ir grasina ji panaudoti pries ji
Atsakyti
o man labiau gaila ne Vuralo, o to kad jis turejo tikrai ne viena proga apsivalyti sazine (jau matyta progu, per apklausa, teisme), bet per skystas, deja...
Atsakyti
QUOTE(nandriu @ 2014 07 25, 16:06)
o man labiau gaila ne Vuralo, o to kad jis turejo tikrai ne viena proga apsivalyti sazine (jau matyta progu, per apklausa, teisme), bet per skystas, deja...

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(nandriu @ 2014 07 25, 17:06)
o man labiau gaila ne Vuralo, o to kad jis turejo tikrai ne viena proga apsivalyti sazine (jau matyta progu, per apklausa, teisme), bet per skystas, deja...

Iš dalies sutinku mirksiukas.gif skystas neskystas, bet tikrai nuoširdžiai gailisi, ne taip kaip Selimas ir jau net nekalbu apie Erdoganą mad.gif
Atsakyti
Kaip cia tylu.. ax.gif
Mane Asu ziauriai nervuoja.. Jau tokia mazgote.. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Leiton @ 2014 07 29, 11:50)
Kaip cia tylu..  ax.gif
Mane Asu ziauriai nervuoja.. Jau tokia mazgote..  doh.gif

Mustafa jai vienintele viltis, niekas daugiau jos neimtu su tokia "karjera". Ten gi pas juos garbe auksciau visko. Tai kas jai belieka- tik kenteti. Nors seriali pradzioje ji tokia savim pasitikinti, nepriklausoma buvo, o dabartinis jos elgesys visai jai netinka.
Atsakyti
QUOTE(Rasvyte @ 2014 07 29, 13:08)
Mustafa jai vienintele viltis, niekas daugiau jos neimtu su tokia "karjera". Ten gi pas juos garbe auksciau visko. Tai kas jai belieka- tik kenteti. Nors seriali pradzioje ji tokia savim pasitikinti, nepriklausoma buvo, o dabartinis jos elgesys visai jai netinka.

Bet pradzioj ji neatrode labai nelaiminga ir pati pasirinko toki gyvenima..
Atsakyti
Asu tokia priestaringa asmenybe, dvilype, is vienos puses atrodo ir protinga ir galinti uz save pastoveti, is kitos puses labai moteriska ir mylinti... Ta prasme, jei jau myli, tai susitaiko su Mustafos elgesiu, pazeminimais. Ji juk zino kad jis kita, tai kitaip jai priversti ji ja pamilti? Tik nusileidziant, susitaikant... O dar daug jos kas ateiti laukia...

Siandien buvo grazi pabaiga, kai Fatmagul padave ranka Kerimui wub.gif Viena is graziausiu vietu...
Atsakyti
QUOTE(Simbulis @ 2014 07 29, 17:25)

Siandien buvo grazi pabaiga, kai Fatmagul padave ranka Kerimui  wub.gif  Viena is graziausiu vietu...

Man Asu patinka ax.gif ir gaila jos belenkaip, kad nesugebejo atsispirt Mustikui...
Aga ir ryt bus bent man nerealiai grazi pabaiga wub.gif
Atsakyti
Ne labai saziningai ziuriu si seriala ax.gif galvoju praleista vieta issiaiskinsiu filmo eigoj, bet taip dar ir nezinau.
Tai gal kuri pasakytu kas buvo, kaip reagavo, ka sake ir pan, kai Mukades nuvaziavo i ta sandeli pas savo sunaus biologini teva?
Atsakyti
Man sis serialas labai prie sirdies. Jau ten lyginti kokia Meile ir busme net ner ko su siuo serialu. Jis toks griebiantis sirdi, labai dziaugiuosi, kad neatsispyriau ir pradeju ziureti. Isgyvenu su Fatmagul, lyg paciai visa tai butu teke patirti. Beren Saat saunuole, itikina 100 proc.
Atsakyti
QUOTE(oziarage @ 2014 07 30, 15:17)
Man sis serialas labai prie sirdies. Jau ten lyginti kokia Meile ir busme net ner ko su siuo serialu.  Jis toks griebiantis sirdi, labai dziaugiuosi, kad neatsispyriau ir pradeju ziureti. Isgyvenu su Fatmagul, lyg paciai visa tai butu teke patirti. Beren Saat saunuole, itikina 100 proc.

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti