Įkraunama...
Įkraunama...

Be kaltės kalta

QUOTE(Justmina @ 2014 06 30, 22:56)
Atsiprašau bet mano nuomone čia palyginimas niekam tikęs, sakyčiau kad juos kas vertė sugriaut savo gyvenimą, o dabar savo noru išniekino merginą niekas pistoleto į galvą jiems nerėmė, o kad jau po to jie gailisi ir sugriovė ale savo gyvenimą tai čia jau patys kalti.

As nelyginu nesulyginamu dalyku, tiesiog konstatuoju fakta, kad kiekvienas is ju turejo savo gyvenima, savo siekiu, tikslu.
Atsakyti
QUOTE(Irrita @ 2014 06 30, 23:29)
Gal pamenate kur žiūrėjote angliškai?  bigsmile.gif


youtube 4u.gif


Simbulis, nieko necitavau, bet po kiekvienu postu drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(širlė @ 2014 06 30, 15:41)
dar vienas pastebejimas, kaip jie visi vienas kita atslikeliais vadina lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

Jojo sita ir as pastebejau biggrin.gif dar visi gedytis visko turi ir jeigu tik ka iskar rekia "ka iskretei?" biggrin.gif Kai kurios frazes per visus turku serialus eina biggrin.gif
O jie ten toj valty kai snekejo tai buvoprie sechrezados ir onuro namo, ane? biggrin.gif biggrin.gif
As palaikau,kad Kerimas ja drastiskai issitempe ir pasake tiesa, sis jo poelgis ja prakalbino, bent jau issiliejo mergina rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Leiton @ 2014 07 01, 12:19)
Jojo sita ir as pastebejau  biggrin.gif  dar visi gedytis visko turi ir jeigu tik ka iskar rekia "ka iskretei?"  biggrin.gif  Kai kurios frazes per visus turku serialus eina  biggrin.gif
O jie ten toj valty kai snekejo tai buvoprie sechrezados ir onuro namo, ane?  biggrin.gif  biggrin.gif
As palaikau,kad Kerimas ja drastiskai issitempe ir pasake tiesa, sis jo poelgis ja prakalbino, bent jau issiliejo mergina  rolleyes.gif


as irgi drinks_cheers.gif nes kartais kad ir kaip sunku ar skaudu, bet reikia issikalbet, nors jos vietoje tikiu kalbetis su juo yra labai sunku
Atsakyti
QUOTE(širlė @ 2014 07 01, 12:42)
as irgi drinks_cheers.gif nes kartais kad ir kaip sunku ar skaudu, bet reikia issikalbet, nors jos vietoje tikiu kalbetis su juo yra labai sunku

bet vis tiek kuo anksciau ji suzinojo kad jis jos neliete, tuo jai turejo buti lengviau gyventi su juo vienuose namuose. kaip sakant , jos labui
Atsakyti
As siandien vis ziurejau i Kerema ir kuo toliau tuo labiau mane juokas eme is jo eisenos, lekia jis kaip vilkas is multiko "Na palauk", tie plaukai ir ta eisena lotuliukas.gif lotuliukas.gif

Fatmangul su Kerimu visa laika gyvens su ta "nepakartojama" Mukades? 4u.gif
Atsakyti
realiam gyvenime nepalaikyčiau ir to Kerimo ir jo poelgio, bet kai čia serialas ir nori, kad viskas susiklostytų teigiamai su F, tai nori nenori palaikai jo pusę ir pyksti, kad F dar spyriojasi... biggrin.gif
Bet kaip sakau realiam gyvenime būtų kitaip, juolab sunku išgyventi kito skausmą, įlysti į žmogų...vieni atsigauna, kiti palūžta, visaip būtų... 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Taurida @ 2014 07 01, 17:21)

Fatmangul su Kerimu visa laika gyvens su ta "nepakartojama" Mukades? 4u.gif

Ju vargsu nelaimei iki pat 75 seijos biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Taurida @ 2014 07 01, 17:21)
As siandien vis ziurejau i Kerema ir kuo toliau tuo labiau mane juokas eme is jo eisenos, lekia jis kaip vilkas is multiko "Na palauk", tie plaukai ir ta eisena lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

Fatmangul su Kerimu visa laika gyvens su ta "nepakartojama" Mukades? 4u.gif


Man tai jis is filmuko Mauglis, labai panasus smile.gif


QUOTE(xiuke @ 2014 07 01, 17:28)
realiam gyvenime nepalaikyčiau ir to Kerimo ir jo poelgio, bet kai čia serialas ir nori, kad viskas susiklostytų teigiamai su F, tai nori nenori palaikai jo pusę ir pyksti, kad F dar spyriojasi... biggrin.gif
Bet kaip sakau realiam gyvenime būtų kitaip, juolab sunku išgyventi kito skausmą, įlysti į žmogų...vieni atsigauna, kiti palūžta, visaip būtų... 4u.gif


Na va, o kadangi as nenoriu F pabaigos su Kerimu, tai ir nepalaikau smile.gif

Faina ta bobute, versliuka tuoj susuks. Tik galetu ta Mukades kaip nors uzciaupti, nu kas per boba tongue.gif Butu F augus su tokia broliene kaip bobute, butu ir mokslus baigus, ir siaip labiau isprusus. Pasak Mukades - istekejai ir sedek tyliai, kam tie mokslai smile.gif

Man dabar idomu, Mukades irgi mokslus baigs ax.gif
Atsakyti
QUOTE(vemvet @ 2014 07 01, 18:16)
Man dabar idomu, Mukades irgi mokslus baigs ax.gif


Pagal Mukades filosofija, tai ji pati protingiausia, tai kam tokiem protingiem mokslai reikalingi? lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(vemvet @ 2014 07 01, 18:16)
uzciaupti, nu kas per boba tongue.gif

man tai labiausiai jai ir tikdavo per seriala dazniausiai nuskambanti fraze - " nu kas per moteris" biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Raimusiuxxx: 01 liepos 2014 - 18:31
QUOTE(Taurida @ 2014 07 01, 18:21)
As siandien vis ziurejau i Kerema ir kuo toliau tuo labiau mane juokas eme is jo eisenos, lekia jis kaip vilkas is multiko "Na palauk", tie plaukai ir ta eisena lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

Fatmangul su Kerimu visa laika gyvens su ta "nepakartojama" Mukades? 4u.gif


drinks_cheers.gif man irgi jis grynai tas vilkas, dar kelnes tokias uzsideda platejancias lotuliukas.gif lotuliukas.gif o jau kai bus scena, kai jis gryzta, ir issoks is taksi rekdamas(tiklsiau staugdamas biggrin.gif ) ir vysis mustafa, tai dar dabar mirstu is juoko nuo tos serijos lotuliukas.gif lotuliukas.gif antroje filmo puseje man jis isgrazes, dar plaukus tuos pasikirps, tai jie visada tokie purus bus, ne kaip dabar sulaizyti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(širlė @ 2014 07 01, 18:35)
antroje filmo puseje man jis isgrazes, dar plaukus tuos pasikirps, tai jie visada tokie purus bus, ne kaip dabar sulaizyti smile.gif

O man kaip tik pirmoj pusej grazesnis, kai tie plaukai belekokie biggrin.gif ir kudesnis biggrin.gif ai, bet ka as cia meluoju, visur jis man grazus lotuliukas.gif
Atsakyti