Įkraunama...
Įkraunama...

♥ Pajūrio mamytės plepa čia (21tema) ♥

Nikuma, tikrai neturejau taves FB, o vakar lyg ir tu suradai mane bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(pupenelis @ 2015 07 22, 09:13)
Nikuma, tikrai neturejau taves FB, o vakar lyg ir tu suradai mane  bigsmile.gif


taip pioneer.gif
Atsakyti
Labas rudenėli! Sveikos Mamytės ir vaikučiai smile.gif

Kaip sekasi? Jau sugrįžot į klases ir grupes.
Mūsų rugsėjo 1d. praėjo puikiai.
Pupenėli, kaip jum sekasi, kaip rugsejo pirmoji? ji pas jus neįprasta wink.gif
Atsakyti
labas!
mūsų rugsėjo pirma truputį liūdna 4u.gif po atostogų mano mažius nenoriai išsiskiria, kojas apsikabinęs stovi, kad tik neišeičiau namo... iš naujo pradedam visą adaptacijos procesą... labai tikiuosi, kad su darganom neišlįs ir ligos...

mes vasarą vėl remontą apturėjom, vis jis eina ratuku jau kokie 5 metai pirma vienam bute, dabar kitam biggrin.gif kitąmet vėl planuoju pasiremontuot, bet jau kukliau, tik virtuvę pertapetuosiu biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo egliosha: 02 rugsėjo 2015 - 09:52
Su Rugsėjo 1-ąja 4u.gif 4u.gif 4u.gif

Egliosha, stiprybės Tau ir sveikatos Aivariukui 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(egliosha @ 2015 09 02, 09:50)
labas!
mūsų rugsėjo pirma truputį liūdna 4u.gif  po atostogų mano mažius nenoriai išsiskiria, kojas apsikabinęs stovi, kad tik neišeičiau namo... iš naujo pradedam visą adaptacijos procesą... labai tikiuosi, kad su darganom neišlįs ir ligos...

mes vasarą vėl remontą apturėjom, vis jis eina ratuku jau kokie 5 metai pirma vienam bute, dabar kitam biggrin.gif kitąmet vėl planuoju pasiremontuot, bet jau kukliau, tik virtuvę pertapetuosiu biggrin.gif

Jau didesnis yra, gal ir ligos taip nekibs. Lengvos adaptacijos 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Drum @ 2015 09 02, 14:45)
Jau didesnis yra, gal ir ligos taip nekibs. Lengvos adaptacijos 4u.gif

tikiuosi...
su ta adaptacija matysim kaip bus, parsivedžiau labai sudirgusį, gavau nusiraminumui net buteliuką pienuko taisyt.
Atsakyti
Labas rytas,

QUOTE(egliosha @ 2015 09 02, 18:45)
tikiuosi...
su ta adaptacija matysim kaip bus, parsivedžiau labai sudirgusį, gavau nusiraminumui net buteliuką pienuko taisyt.


nežinau ar tai labai gerai, bet aš vaikams, kai buvo maži ir matydavau, kad labai sudirgę, paduodavau Sedatif. Praeis pradinis nerimas, o po to jau bus apsipratęs.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nikuna: 03 rugsėjo 2015 - 07:26
QUOTE(Nikuna @ 2015 09 03, 08:25)
Labas rytas,
nežinau ar tai labai gerai, bet aš vaikams, kai buvo maži ir matydavau, kad labai sudirgę, paduodavau Sedatif. Praeis pradinis nerimas, o po to jau bus apsipratęs.

na mums kol kas pakanka buteliuko, paskui buvo geras vaikas visą vakarą, tiesiog susinervino išeidamas iš darželio, kam mašinų neleido namo neštis, buvo tragedija.
šiandien kažkaip apgavau su tom mašinėlėm, spėjau paslapčia paimti, tai grįžom puikiai, žaidžia šauniai sau thumbup.gif

tik va auklėtojos nesužiūri vaikų. nenuveda į tualetą, tai antra diena iš eilės šlapias kelnes parsinešu, nors namie niekada nebūna taip. atėjus radau šlapią lakstantį doh.gif striukė pas vieną vaiką, kepurė pas kitą, kažkoks vaikas svetimais triusikėliais. bardakas. ir kam daro tokias grupes po 18 vaikų, jei nesusitvarko... ir tikrai ne visi eina kol kas net.
Atsakyti
Labas rytas,

na, griupių dydžius nustato ne auklėtojos ir net ne direktorė, o mūsų valdžia, kurie nėra dirbę tokio darbo....

dėl šlapių kelnyčių - kai vaikai apsipras, patys paprašys.... 4u.gif

Sėkmės Jums 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Kokia rugsejo 1 oji? mes dar atostogaujame smile.gif
Emilijai veliau prasides mokslai, tikiuosi gal sia savaite, nes jau vaikas pats sunerimes, klausineja kada cia tos pamokos prasides biggrin.gif
Atsakyti
Jums gerai biggrin.gif o ma rytais į tokius veidus reikia žiūrėti verysad.gif
Atsakyti