Įkraunama...
Įkraunama...

Mamos is Akmenes krasto (2-a tema)

Labas rytas 4u.gif

Cia kad linksmiau butu: biggrin.gif

Pabėga žmogelis iš kalėjimo, kuriame praleido 15 metų. Įsilaužia į namą ieškodamas pinigų ir ginklų, bet aptinka jauną porelę lovoje. Jis liepia vyrui lipti iš lovos ir pririša jį prie kėdės. Rišdamas prie lovos užlipa ant merginos, biučiuoja kaklą, o paskui atsistoja ir nueina į
vonią. Kol jis būna vonioj, vyras pašnibždomis sako žmonai:
- Klausyk, jis yra pabėgęs kalinys - pažiūrėk į jo rūbus! Jis turbūt daug laiko praleido kalėjime ir daug metų nematė moters. Aš mačiau kaip jis bučiuoja tavo kaklą. Jei jis norės sekso, nesipriešink ir nesiskųsk, daryk ką tik jis lieps. Patenkink jį kad ir koks jis tau būtų šlykštus. Jis turbūt yra labai pavojingas. Jei jis supyks, nužudys mus. Būk tvirta, brangioji. Myliu tave.
Į tai žmona atsako:
- Jis nebučiavo man kaklo. Jis man kuždėjo į ausį. Jis pasakė, kad yra gėjus ir mano, jog tu esi simpatiškas ir dar paklausė ar mes turime vazelino. Aš jam pasakiau, kad vonioje turime. Būk tvirtas, brangusis. Aš irgi tave myliu.




Atsidarė prekybos centras, kuriame moterys gali nusipirkti sau sutuoktinį. Prie įėjimo kabo taisyklės:
1. Apsilankyti čia galite tik vieną kartą;
2. Parduotuvėje yra šeši aukštai ir kylant aukščiau, kyla sutuoktinių
kokybė;
3. Jūs galite užsukti į bet kurį aukštą ir išsirinkti iš jo sutuoktinį arba
pakilti į kitą aukštą;
4. Draudžiama grįžti į žemesnį aukštą, jei nusprendėte kilti aukščiau.
Viena moteris nusprendė užsukti į tą parduotuvę. Prie įėjimo į pirmą aukštą ji rado iškabą: "Gerai uždirbantys vyrai" ir iš karto pakilo į antrą aukštą. Ten iškaba skelbė: "Gerai uždirbantys vyrai, kurie myli vaikus". Moteris nutarė kilti aukščiau. Trečiame aukšte rado užrašą: "Gerai uždirbantys,
ištikimi vyrai kurie myli vaikus". Oho - pagalvojo moteris - "Tai kas tada laukia viršuj?" Ketvirtame aukšte ji pamatė užrašą: "Labai gražūs, gerai uždirbantys, ištikimi vyrai, kurie myli vaikus." "Negali būti!" – moteriai net kvapą užėmė, - "O tai čia tik ketvirtas aukštas!". Ji ėmė kilti į penktą aukštą. Ten ją pasitiko toks užrašas: "Nepaprasto grožio, ištikimi, gerai uždirbantys vyrai, kurie myli vaikus, padeda namuose ir yra tikri romantikai." Moteris jau norėjo lygtai eiti į šitą aukštą, bet juk liko dar vienas. Ten turėtų būti iš viso dievai. Šeštame aukšte ji perskaitė tokį skelbimą: "Jūs esate 98 567 473 šio aukšto lankytoja. Čia nebėra vyrų. Šis aukštas pastatytas tik tam, kad įrodytų, jog moterims neįmanoma įtikti. Ačiū, kad apsilankėte mūsų parduotuvėje."

O kitoje gatvės pusėje atsidarė tokia pat parduotuvė vyrams. Su tokiomis pat taisyklėmis. Pirmame aukšte iškaba skelbia: "Moterys, kurioms patinka seksas." Antrame aukšte lankytojus pasitinka skelbimas: "Moterys, kurioms patinka seksas ir kurios moka skaniai gaminti." O aukščiau nė vienas dar nebuvo pakilęs...




Vyrai:
- kaip kava: patys geriausi - karšti, stiprūs ir neleidžia užmigti visą naktį;
- kaip prekybos agentai: negalima tikėti nė vienu jų žodžiu;
- kaip kompiuteriai: juos sunku suprasti ir jie amžinai turi problemų su atmintim;
- kaip kopijavimo aparatai: tinka tik reprodukcijai ir niekam daugiau;
- kaip sąskaitos banke: be pinigų nereikalingi niekam;
- kaip sniegas: nežinai, kada bus, kiek bus centimetrų ir kiek ilgai prasilaikys;
- kaip padėvėti automobiliai: nebrangūs, bet visiškai nepatikimi;
- kaip makiažas: niekad neišlieka pakankamai ilgai;
- kaip horoskopai: visada pataria, kaip elgtis, ir visuomet klysta;
- kaip oras: neįmanoma pakeisti;
- kaip minisijonai: tik užsižiopsok, ir jie tuoj pat apnuogins tavo kojas;
- kaip valstybės tarnautojai: paprašius ką nors padaryti, jie visada atranda
svarbesnių darbų;
- kaip parkavimosi vietos: geriausios jau užimtos, o laisvos nepatogios arba per
mažos;
- kaip žoliapjovės: sunkiai užvedamos, skleidžia nemalonų kvapą ir dažnai
nedirba;
- kaip plaustai: be problemų plaukia pasroviui, kad tik nereikėtų įdėti pastangų;
- kaip traktoriai: įpylus bet kokio spiritinio skysčio, dirba toliau;
- kaip gydytojai: niekad nesuprasi, ką jie nori pasakyti;
- kaip vaistai: nemalonu su jais turėti reikalų, bet jie būtini;
- kaip šunys: jei jų neišauklėsi, jie lakstys po namus ir visur terš;
- kaip direktoriai: nieko nemoka padaryti, bet viskas turi dirbti idealiai;
- kaip laiškanešiai: beldžiasi į visas duris tikėdamiesi, kad kas nors atidarys;
- kaip inžinieriai: teoriškai jiems viskas dirba, bet praktiškai pirmas pasitaikęs santechnikas viską padaro daug geriau;
- kaip advokatai: kuo juos bekaltintum, jie visada randa krūvas pasiteisinimų;
- kaip spermatozoidai: tik vienas iš milijono gali būti tinkamas;
- kaip mikrobangės: įkaista per 15 sek;
- kaip delfinai: sako, kad yra protingi, tačiau niekas dar to neįrodė;
- kaip vėžiai: viskas pas juos gerai, išskyrus galvą;
- kaip reklama: viskas, kas jose sakoma, kelia abejones;
- kaip obligacijos: reikia daug laiko, kad jos "sunoktų";
- kaip mikseriai: jis tau reikalingas, bet tiksliai nežinai kam;
- kaip sraigės: raguoti, seilėti, šliaužioja... ir tuo pačiu mano, kad tai JŲ namai;
- kaip debesys: kai jie nuplaukia, galima tiketis gražesnės dienos;
- kaip arkliai: jei gerai įkinkysi, gali jais važinėti ilgus metus;
- kaip kukurūzų spragėsiai: malšina alkį, bet trumpam;
- kaip naujagimiai: is pradžių jie įdomūs, bet po to užsiknisi, tvarkydama tai, ką jie pridirba;
- kaip pašto ženklai: jei gerai palaižysi, sunkiai beatplėši.
Atsakyti
biggrin.gif thumbup.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Kaip Jūsų sveikatytė g.gif
Atsakyti
QUOTE(viilda @ 2009 03 24, 16:33)
Kaip Jūsų sveikatytė g.gif

aciu, neblogai thumbup.gif .Slogyte dar yra - bet ji taip greit ir nepraeis. dabar namuciuose tupi - bijau dar i lauka eit su mazaja, kad neatkristu, o ir orai nekokie:)
Atsakyti
Aš šeimynai kibinų prikepiau ir sėdau prie mokslų doh.gif verysad.gif
Šaunu,kad Rugilė sveiksta 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(viilda @ 2009 03 24, 21:33)
Aš šeimynai kibinų prikepiau ir sėdau prie mokslų doh.gif  verysad.gif
Šaunu,kad Rugilė sveiksta 4u.gif

kur mokais?
Atsakyti
QUOTE(gintute.j @ 2009 03 25, 10:08)
kur mokais?


Šiauliuose,prekybos vadybą mirksiukas.gif

Labukas 4u.gif
Atsakyti
Labas rytas,tai su gandrinėm,gal gandrai ant savo sparnų parneš pavasarį

user posted image
Atsakyti
Alacka33,kad tavo žodžiai tiesiai Dievui į ausį 4u.gif Taip jau noris šilumos wub.gif
Atsakyti
QUOTE(viilda @ 2009 03 24, 09:32)
Labas rytas  4u.gif

Cia kad linksmiau butu:  biggrin.gif ....



pirmi du geri...paskutinis man netinka beee.gif

trimestrai išvesti jau...ir dvejetų privedžiau...ir šiaip...kažko pervargau...dukrikė vėl serga...šuniukas...katinas...ech...nesu savanaudė, bet kai dukrytė daržely tiek darbukų pasidarau...o dabar durnėju doh.gif smile.gif šuniukas kabinėjasi prie mažosios...ji laksto...tas žaisdamas įkanda...žaisliuką nusineša...šuns negaliu dabar išvest, nes serga mažoji...o ta energijos kupina...ech pasiguodžiau...

mano mokinė laikys egzaminą dailės...tai po savaitės pirmoji peržiūra...o paskyrė datą tik vakar doh.gif tai megyčka išsigandus...(aš irgi...mat pirmasis egzaminas mano praktikoje...)

nesirkit 4u.gif ...jau gal pavasaris ateis...bet neaišku...Pirmadienį buvau jau paltą išsiėmus pavasarinį...še tau kad nori...vėl su žiemine vaikštau...kažko niūrokas man pavasaris...tik neužsikrėskit mano negatyvu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(brytva @ 2009 03 26, 17:48)
trimestrai išvesti jau...ir dvejetų privedžiau...ir šiaip...kažko pervargau...dukrikė vėl serga...šuniukas...katinas...ech

mano mokinė laikys egzaminą dailės...tai po savaitės pirmoji peržiūra...o paskyrė datą tik vakar  doh.gif tai megyčka išsigandus...(aš irgi...mat pirmasis egzaminas mano praktikoje...)

nesirkit  4u.gif ...jau gal pavasaris ateis...bet neaišku...Pirmadienį buvau jau paltą išsiėmus pavasarinį...še tau kad nori...vėl su žiemine vaikštau...kažko niūrokas man pavasaris...tik neužsikrėskit mano negatyvu biggrin.gif


1. blink.gif ,iš dailes dvejetai unsure.gif
2.Įsivaizduoju kiek streso doh.gif Kažkada ir aš lankiau dailę,kultūros namuose wub.gif O mokykloj mano darbus trejetais vertino blush2.gif lotuliukas.gif
3.Man tai jau nuotaika pavasarinė wub.gif 4u.gif

Sveikatytės tavo pupai 4u.gif
Atsakyti
supratau, kodėl tokios negatyvios nuotaikos...taigi abi su pupa su temperatūrom gaivaliojamės...tėvelis iš proto baigia išeit...vargšelis pats irgi nekaip jaučias...bet apie mus šokinėja...

o dėl dailės dvejetų...na nesu giežta mokytoja...tik dvejetai yra tiems, kurie visai nieko nedaro...ir jiems jokio streso nėra...sėdi šūstri per pamoką - nervus gadina ir tiek...***** negaliu...bet nors po trupučiuką jau kelis į savo pusę palenkiau...nors atsineša kokį pieštuką ir dirba...o kiti mandravoja prieš jauną mokytoją doh.gif

einu gulėt, nebegaliu smile.gif

jūs nesirkit, mielosios 4u.gif
Atsakyti