Įkraunama...
Įkraunama...

Šauniausių palangiškių pokalbiai

Gal kas agurkų daigelių turi atliekamų rolleyes.gif priglausčiau ax.gif
Atsakyti
Sveikutes, gal galit padeti. Atvaziavom i palanga ir matyt perpute vejas. Trecia diena 39 ir krutiy guzu. Gal zinot ar yra cia krutu masazisciu. Taip nesinori vaziuot namo. Poliklinikoj apie jokius masazistus nieks nezuno, o leliukas menesio laiko matyt nepajegia tu guzu istraukt.
Atsakyti
QUOTE(maman8 @ 2012 05 17, 12:08)
Sveikutes, gal galit padeti. Atvaziavom i palanga ir matyt perpute vejas.  Trecia diena 39 ir krutiy guzu. Gal zinot ar yra cia krutu masazisciu. Taip nesinori vaziuot namo. Poliklinikoj apie jokius masazistus nieks nezuno, o leliukas menesio laiko matyt nepajegia tu guzu istraukt.

gerk paracetamoli ir kuo daugiau duok is tos kruties, man dar sesute patardavo po siltu dusu pakist krutine kad pieno liaukos atsidarytu ir svelniai spaust piena lauk, as dar dedavau tai leliaus slapima, tai kopusto lapa ant krutines kad istrauktu karsti, sekmes, tikrai nemaloni savijauta, ne viena karta yra taip buve, bet apsiejau be gydytoju ax.gif
Atsakyti
QUOTE(neringuska @ 2012 05 17, 12:14)
gerk paracetamoli ir kuo daugiau duok is tos kruties, man dar sesute patardavo po siltu dusu pakist krutine kad pieno liaukos atsidarytu ir svelniai spaust piena lauk, as dar dedavau tai leliaus slapima, tai kopusto lapa ant krutines kad istrauktu karsti, sekmes, tikrai nemaloni savijauta, ne viena karta yra taip buve, bet apsiejau be gydytoju  ax.gif

sakai žindymas ir paracetamolis gerai?
aš tai sakyčiau geriau pieną nutraukt g.gif
Atsakyti
QUOTE(Pasišiaušęs @ 2012 05 17, 12:54)
sakai žindymas ir paracetamolis gerai?
aš tai sakyčiau geriau pieną nutraukt  g.gif

man net dabar nesciai gydytoja leido 1-2 tabletikes gert paracetamoli kai turejau temperaturos ax.gif tikrai ta viena ar dvi tabletikes nepakenks, ir aisku stengtis paciai nutraukt kuo daugiau pieno is tos krutines, man su visais vaikais buvo tokios pacios problemos
Atsakyti
Man gydytoja sakeibuprofena gert o jei negeres tai antibijotikus. Bet su pirmu vaiku irgi taip buvo tik temperatura 40, tai buvau susiradus masaziste , kuri taip atmasazavo kad antivijotiku nereikejo. O pats sau taip neatmasazyosi ypac kai skauda. Tai ir iejau i jusu skyreli, galvoju gal kas kokius kontaktus turi, juk turetu buti krutu maszisciu ir palangoj?
Papildyta:
Atsiprasau uz klaidas, is telefono rasau mazos raides 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(maman8 @ 2012 05 17, 14:48)
Man  gydytoja sakeibuprofena gert o jei negeres tai antibijotikus. Bet su pirmu vaiku irgi taip buvo tik temperatura 40, tai buvau susiradus masaziste , kuri taip atmasazavo kad antivijotiku nereikejo. O pats sau taip neatmasazyosi ypac kai skauda. Tai ir iejau  i jusu skyreli, galvoju gal kas kokius kontaktus turi, juk turetu buti krutu maszisciu ir palangoj?
Papildyta:
Atsiprasau uz klaidas, is telefono rasau mazos raides 4u.gif

kokio amžiaus jūsų leliukas?

man pamenu ligoninėj buvo sukilus temperatūra, krūtys kaip akmenys buvo, nutraukus pieną viskas susitvarkė
Atsakyti
QUOTE(Pasišiaušęs @ 2012 05 17, 15:03)
kokio amžiaus jūsų leliukas?

man pamenu ligoninėj buvo sukilus temperatūra, krūtys kaip akmenys buvo, nutraukus pieną viskas susitvarkė

1 men leliukui. O ir pientrauki namie palikau nemaniau kad prireiks, o rankom traukiant vos keli lasai bega , matyt nemoku schmoll.gif
Atsakyti
Sveiki.Pomidoru daigu jau nebeturiu.
Papildyta:
Palangoje radome katyte. Zydru akiu,panasi i siamo,tik ilgo plauko. Gal kas iesko?
Atsakyti
nu ir kaip atsirado seimininkai grazuoliukui?
gal kas laikot amadinus? atiduociau patele ax.gif
Atsakyti
Mergaitės gal kam reikia kėdutės tvirtinamos ant dviračio galo iki 22 kg. Atiduočiau už 40 litukų.
Atsakyti
QUOTE(elevin @ 2012 05 28, 09:44)
Mergaitės gal kam reikia kėdutės tvirtinamos ant dviračio galo iki 22 kg. Atiduočiau už 40 litukų.


Ir kodel neparasei keliom dienom anksciau smile.gif
Atsakyti