Įkraunama...
Įkraunama...

Elektrėnų mamų pašnekesiai

Na mamukai kaip gyvi? Kaip vasara bega? Zuzuti kaip tu? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Karolilna @ 2013 07 24, 14:49)
Na mamukai kaip gyvi? Kaip vasara bega? Zuzuti kaip tu?  4u.gif

Mes labai ramiai siemet...Prisiavieciavom per lietu,o daugiau nieko idomaus.Savaitgali aplankysim Klaipeda,tradiciskai juros svente ir toliau ramiai vasarosim. Ar turim nestukiu siai vasarelei?

Atsakyti
Labas rytas,
mes gyvuojame neblogai. Mažiukui prasikalė du dantukai thumbup.gif tai dabar jau kai šypsosi, negaliu vadinti bedančiuku doh.gif
Iš nėštukių būrio yra Zuzutis. Manau šiandien arba kelių dienų bėgyje Zuzutis turės mažą kleckiuką wub.gif
Atsakyti
Sveikos smile.gif

Mes savaite atostogavom Slovakijoj, vaiksciojom po kalnus ir pilis smile.gif Dabar namie, Elze su aukle ir su seneliais menesiuka praleis, kol darzelis atostogauja, nes nebeturesiu daugiau atostogu... Ir aisku laukiam sauletu ir kartsu oru, kuriu vis nesulaukiu smile.gif

Ziurekit dabar klausimelis, o kiekvienais naujais darzelio "mokslo" metais reikia naujos sveikatos pazymos?
Atsakyti
Sveiki, tai, Čeponke, reikia kiekvieną kartą naujos pažymos į darželį. Man irgi šiais metais nesigavo pasiimti atostogų per darželio atostogas - atostogavau liepą, buvo su vaikais Palangoj savaitę. O aš nusipirkau mašinuką ir jau nuo vasaros pradžios ratuota į darbą važinėju smile.gif
Atsakyti
QUOTE(balsima @ 2013 07 26, 13:51)
Sveiki, tai, Čeponke, reikia kiekvieną kartą naujos pažymos į darželį. Man irgi šiais metais nesigavo pasiimti atostogų per darželio atostogas - atostogavau liepą, buvo su vaikais Palangoj savaitę. O aš nusipirkau mašinuką ir jau nuo vasaros pradžios ratuota į darbą važinėju smile.gif


sveikinimai isigijus "ratus" smile.gif
Atsakyti
Balsima sveikinimai thumbup.gif thumbup.gif

Atsakyti
Jo, smaguma su savo mašinuku smile.gif
Atsakyti
Turiu naujienų apie Zuzutį biggrin.gif
Vakar 14 val. Zuzutis pagimdė sūnelį 4u.gif
Dideliausi sveikinimai. Aukit sveiki ir stiprūs wub.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif

O mes po visų klajonių džiaugiamės namučiais ax.gif Pradėsim vėl Elektrėnų takelius "zulinti" smile.gif Jei kam reik draugijos, jungiamės 4u.gif

QUOTE(chriss @ 2013 07 26, 17:25)
Turiu naujienų apie Zuzutį  biggrin.gif
Vakar 14 val. Zuzutis pagimdė sūnelį  4u.gif
Dideliausi sveikinimai. Aukit sveiki ir stiprūs  wub.gif

Sveikinimai wub.gif Sraunių pieno upių, ramių naktelių wub.gif
Atsakyti
Sveikinimai Zuzuciui 4u.gif 4u.gif 4u.gif

Kas perimat estafete? mirksiukas.gif
Atsakyti
Zuzuti, didžiausi sveikinimai slapukei wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif labai dėl tavęs džiaugiuosi smile.gif

Sveikos

aš guliu užvertus kanopas biggrin.gif , vis tik tulžies pūslės akmenligė mane nugalėjo, kariavau nuo vasaros pradžios, bet nepavyko, teko skubiai operuoti, nes vienas akmuo įstrigo kaklelyje ir prasidėjo uždegimas, kurio dėka vos neprasidėjo tulžies pūslės gangrena doh.gif
Rytoj jau mane paleis, bet aš šešta para nieko nevalgau, neduoda nieko doh.gif , skrandis persisukęs per pusę
Atsakyti