Įkraunama...
Įkraunama...

Dermatologai Kaune

paskyre gydyma liepe ateit po menesio, atejau, paziurejo, pasakiau kad nuo to skyscio kur paskyre tai man visa veida grauzia ir kad lb skauda visa veida, pasake tepk toliau. nu ka tepiau. po keliu dienu isvis deginti pradejo ir tokios kaip zaizdeles atsiranda, ir tokios raudonos demes per visa veida. meciau as jo ta tepala i siuksliu deze.
Atsakyti
Man irgi nieko gero nepasakė jis schmoll.gif Tik diagnozavo ligą, ko kiti daktarai nepasakydavo, išrašė eilinio hormoninio kremuko ir konstatavo, kad liga neišgydoma. Dar paskaitėm kartu iš knygos apie ligą, paėmė pinigėlius ir ate smile.gif Kažko daugiau tikėjaus šiaip.. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(DijaD @ 2010 04 15, 14:27)
Man irgi nieko gero nepasakė jis schmoll.gif Tik diagnozavo ligą, ko kiti daktarai nepasakydavo, išrašė eilinio hormoninio kremuko ir konstatavo, kad liga neišgydoma. Dar paskaitėm kartu iš knygos apie ligą, paėmė pinigėlius ir ate  smile.gif  Kažko daugiau tikėjaus šiaip..  4u.gif

o ko tiketis jeigu liga neisgydoma g.gif

mums pasake arba isaugsim arba ne, noriu tiket kad jau isaugom unsure.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(ingauk @ 2010 04 15, 20:04)
o ko tiketis jeigu liga neisgydoma  g.gif

mums pasake arba isaugsim arba ne, noriu tiket kad jau isaugom  unsure.gif  blush2.gif

na gal ir nieko negali tikėtis, bet kai pesimistiškai nuteikia, tai ir depresija gali apimt blink.gif
Atsakyti
Sveiki, ar pas N.Grusauska vertetu vaziuoti rodytis del jaunatviniu spuogu ? Naudojau ir naudoju ivairiausias priemones bei esu ne is Kauno verysad.gif Aciu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(stalazass @ 2010 04 17, 13:51)
Sveiki, ar pas N.Grusauska vertetu vaziuoti rodytis del jaunatviniu spuogu ? Naudojau ir naudoju ivairiausias priemones bei esu ne is Kauno  verysad.gif  Aciu  smile.gif

Na, pas jį važiuoja visi dėl daug ko.... mirksiukas.gif

Dėl jaunatvinių spuogų nevažiuočiau.... Gal bandykit pirmiau kreiptis pas gyd. esantį arčiau... Jei nepadės, ar nekreips dėmesio tada....
Pas jį daugiau važiuoja žmonės, kurie jau nebežino kur kreiptis..... ir ką daryti...
4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Krisanta @ 2010 04 18, 07:49)
Na, pas jį važiuoja visi dėl daug ko.... mirksiukas.gif

Dėl jaunatvinių spuogų nevažiuočiau.... Gal bandykit pirmiau kreiptis pas gyd. esantį arčiau... Jei nepadės, ar nekreips dėmesio tada....
Pas jį daugiau važiuoja žmonės, kurie jau nebežino kur kreiptis..... ir ką daryti...
4u.gif


Viskas aisku, aciu uz atsakyma smile.gif
Atsakyti
4u.gif Sveikos,
gal žinote, kiek kainuoja vizitas pas Jolantą Urbšienę privačiai? Būčiau lb dėkinga, jei kas atsakytų.
Atsakyti
4u.gif
negi niekas nžno?
Atsakyti
QUOTE(DijaD @ 2010 04 15, 14:27)
Man irgi nieko gero nepasakė jis schmoll.gif Tik diagnozavo ligą, ko kiti daktarai nepasakydavo, išrašė eilinio hormoninio kremuko ir konstatavo, kad liga neišgydoma. Dar paskaitėm kartu iš knygos apie ligą, paėmė pinigėlius ir ate  smile.gif  Kažko daugiau tikėjaus šiaip..  4u.gif

Ir aš tikėjausi, bet galų gale pasakė, kad niekuo nebegali padėti... doh.gif
Liga jokiems vaistams nepasiduoda.... 30 m. ligos savo padarė....
verysad.gif verysad.gif verysad.gif
Atsakyti
GERIAUSIAS DERMATOLOGAS NAURIS GRUSAUSKAS,NUVEZIAU VAIKA PAMATE BERIMA ANT VEIDUKO IR TOLIAU NURENGINETI JAU NEREIKEJO ISKART PASAKE NERENK TOLIAU NEREIKIA JAU MATAU PROBLEMA thumbup.gif thumbup.gif ISRASE VAISTUKUS PADAROMUS VAISTINEJ IR PO 2 DIENELIU NEI POZYMIU BEDOS NELIKO thumbup.gif thumbup.gif GRUSAUSKAS DIRBA 2 LIGONINEJ IR AZUOLYNO KLINIKOJ JEI KAM REIKIA KONTAKTU GALIU ATSIUSTI!! smile.gif
Atsakyti
QUOTE(raminta23 @ 2010 06 02, 12:26)
4u.gif  Sveikos,
gal žinote, kiek kainuoja vizitas pas Jolantą Urbšienę privačiai? Būčiau lb dėkinga, jei kas atsakytų.


Jei kam įdomu, tai Jolantos Urbšienės konsultacija kainuoja 50lt. Daktarė numeris vienas Kaune, klientės (tarp kitko, senos tetulytės) gyrė ją ir minėjo, kad gydosi vos ne visą gyvenimą pas ją (cituoju: „Nuostabią daktarytę..“) thumbup.gif 4u.gif
Atsakyti