Įkraunama...
Įkraunama...

Geriausi kirpėjai KAUNE

QUOTE(Iceland @ 2011 09 26, 09:09)
Kai dažiau plaukus už dažymą ir kirpimą mokėjau 120 Lt. Taip, ji dirba su L'Oreal ir Kerastase  mirksiukas.gif

o patenkinta likot? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Iceland @ 2011 09 26, 10:09)
Kai dažiau plaukus už dažymą ir kirpimą mokėjau 120 Lt. Taip, ji dirba su L'Oreal ir Kerastase  mirksiukas.gif


Dazet visus plaukus ar tik saknis? ax.gif Ar patiko? As galvoju sekanti karta gal bandysiu eiti pas ja. Patiko praeitoj temoj vienos merginos foto, kur buvo idejusi is sviesios dazyta i tamsesne, tokia naturalia ruda spalvyte. As irgi panasiai noriu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Kakavinė @ 2011 09 26, 09:15)
o patenkinta likot?  smile.gif



QUOTE(Linutelia @ 2011 09 26, 10:53)
Dazet visus plaukus ar tik saknis?  ax.gif Ar patiko? As galvoju sekanti karta gal bandysiu eiti pas ja. Patiko praeitoj temoj vienos merginos foto, kur buvo idejusi is sviesios dazyta i tamsesne, tokia naturalia ruda spalvyte. As irgi panasiai noriu  ax.gif


Pas ją lankiausi apie porą metų. Eičiau ir dabar, bet nebedažau plaukų, auginu savo natūralius. Man ji super thumbup.gif Nuostabiai parinkdavo spalvą, visada išklauso ko noriu, apsitariam, paskui pasako kaip jai atrodo, saugo plaukus. Tik geru žodžiu galiu ją minėti, rekomenduoju tikrai labai retai, bet Eglė tikrai verta visų MANO pagyrų blush2.gif Iš pradžių dažiau sruogelėmis, paskui šaknis, paskui visus plaukus viena spalva (sulygino), o paskui šaknis vėl n kartų. Visada iš jos išeidavau patenkinta mirksiukas.gif
Atsakyti
Pas kokia kirpeja geriausia eiti Sarma Style Putvinskio g.? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Iceland @ 2011 09 26, 12:10)
Nuostabiai parinkdavo spalvą, visada išklauso ko noriu, apsitariam, paskui pasako kaip jai atrodo, saugo plaukus. Tik geru žodžiu galiu ją minėti, rekomenduoju tikrai labai retai, bet Eglė tikrai verta visų MANO pagyrų  blush2.gif


Super, bandysiu apsilankyti kitam dažymui pas ja thumbup.gif O beje, gal mob nr turit jos?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Linutelia: 26 rugsėjo 2011 - 12:04
QUOTE(solma @ 2011 09 26, 12:28)
Pas kokia kirpeja geriausia eiti Sarma Style Putvinskio g.? 4u.gif


Man rekomendavo Irina. Mano drauge labai ja buvo patenkinta, tik dabar nebe Kaune gyvena, tai nesilanko.

Net jeigu ir eisite pas kita, gal galite mestelti komentarus del kainu, nes paskaicius, kad kirpimas iki 100 Lt, o dazymas iki 300 Lt, tai biski baugu, kad reikia eiti vos ne su 400 Lt kiseneje biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Linutelia @ 2011 09 26, 13:04)
Super, bandysiu apsilankyti kitam dažymui pas ja  thumbup.gif O beje, gal mob nr turit jos?


Eglė 865139378 Plaukų galerija
Atsakyti
QUOTE(Iceland @ 2011 09 26, 16:30)


Ačiū 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Iceland @ 2011 09 26, 11:10)
Pas ją lankiausi apie porą metų. Eičiau ir dabar, bet nebedažau plaukų, auginu savo natūralius. Man ji super  thumbup.gif Nuostabiai parinkdavo spalvą, visada išklauso ko noriu, apsitariam, paskui pasako kaip jai atrodo, saugo plaukus. Tik geru žodžiu galiu ją minėti, rekomenduoju tikrai labai retai, bet Eglė tikrai verta visų MANO pagyrų  blush2.gif Iš pradžių dažiau sruogelėmis, paskui šaknis, paskui visus plaukus viena spalva (sulygino), o paskui šaknis vėl n kartų. Visada iš jos išeidavau patenkinta  mirksiukas.gif



QUOTE(Linutelia @ 2011 09 26, 13:04)
Super, bandysiu apsilankyti kitam dažymui pas ja  thumbup.gif O beje, gal mob nr turit jos?


Na ka, grizau is po Egles. As labai dziaugiuosi, kad pakeiciau savo kirpeja i sia. Labai kruopsciai, atsakingai, maloniai, profesionaliai viska daro.Pati labai maloni. Kai plauna galva, ismasazuoja galvos oda ir panasiai.. Daziau visus plaukus, nes jau buvo pasiplovus spalva ir kelias sruogas is apacios, taip pat, pabaigai, padare garbanas, nes man buvo idomu,kaip man tiktu jos,kai yra a la kare kirpimas, pamoke,kaip namie pasidaryt.Diskutavom apie plauko bukle, gydyma, maitinima ir panasiai.Na zodziu, labai labai super. Dar jokio kazkokios srities grozio industrijoj speco sitaip negyriau.Ir labai nustebau,kai uz viska tesumokejau 140Lt blink.gif smile.gif smile.gif
Atsakyti
o sakykit egle kerpa irgi gerai ar cia tik sazyma giriat?
Atsakyti
Kakavinė, nu tai super kad patiko ir tikrai labai normaliai sumokėjai thumbup.gif O spalvytę gerai parinko, kokia dažyt? Ar tu nedarei pasikeitimo, tik buvusia spalva atnaujinai? 4u.gif
Atsakyti
Na as jau apie 10 metu dazydavau baltomis sruogelemis plaukus, bet prireike pokyciu ir dabar dziaugiuosi tokia pilksva, naturalia spalvyte 4u.gif


user posted image
Atsakyti