Įkraunama...
Įkraunama...

Ananasas

QUOTE(gida @ 2006 01 22, 13:41)
Pavyko  thumbup.gif .Nupjautą viršūnę mirkiau kol vanduo prarūgo,paskui pasodinau ir prigijo.Ir sėkmingai auga jau penktus metus

g.gif matai kaip. O aš galvojau pasidaigini ir po metų jau valgai. O viršūnę nupjovus vėl augini naują. Galvojau kaip runkelis per pusmetį ir užauga mastau.gif . O čia 5 metai doh.gif ir vieni lapai tik... irnesakyk.gif
Atsakyti
Gal kas nors zinote, kaip isauginti ananasa is seklos?
Kada seti, i kokia zeme, kaip paruosti seklas sejimui?

Vakar ananase aptikau seklu, negalejau patiketi, kad taip buna, bet pasirodo, kad buna, kai ananasas prinokes smile.gif
Atsakyti
Labas ananasų augintojos,

Man ananasą vyras padovanojo ir per darbus jo tuoj pat nepersodinau. Augo greitai ir gražiai, bet ties apačia buvo labai plonas. Tai gi, svoris padarė savo ir nulužo. Gal žinote ar ta nulužusi dalis dar gali išleisti šaknis ir jei gali, tai merkti į vandenį ar kaip nors kitaip. Begalo gaila augalo.
Atsakyti
Mes ir turim ananasą smile.gif Dukra gavo gimtadienio proga. Atrodo gražiai su tuo vaisiumi, bet vat žiūriu, kad jau lapai geltonuoja, džiūsta, negi jis jau nyksta sad.gif ? Gaila būtų augaliuko, nes tikrai įspūdingai atrodo, o kad vėl taip atrodytų, tai ocho kiek laiko reiks doh.gif
Atsakyti
o niekad neatkreipiau demesio parduotuveje i si augala, visos ji turit, o gal pamenat kiek toks kainuoja??? g.gif
Atsakyti
QUOTE(zmonele @ 2006 02 08, 23:42)
o niekad neatkreipiau demesio parduotuveje i si augala, visos ji turit, o gal pamenat kiek toks kainuoja???  g.gif


Nenukainuotas Ananasas kainuoja apie 30 litų lotuliukas.gif Aš savąjį nukainuotą nusipirkau už 10 litų. Būvo tiesiog nužydėjęs 4u.gif
Mano Ananasas
Atsakyti
Ir aš susidomėjau, niekada nepagalvojau kad jį galima augint bigsmile.gif geras būtinai pabandysiu, gal pavyks ax.gif na vaisiu nesitikiu, bent draugus bus su kuo nustebint 4u.gif Ačiū už įdėja thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Samanta @ 2006 02 09, 01:58)
Nenukainuotas Ananasas kainuoja apie 30 litų  lotuliukas.gif Aš savąjį nukainuotą nusipirkau už 10 litų. Būvo tiesiog nužydėjęs  4u.gif
Mano Ananasas

Gražus taviškis. Ir mano buvo šaunuolis gražuolis kol nenulūžo. Kad aš žinočiau ką daryti su ta nulužusia dalimi. Niekur nerandu informacijos.
Atsakyti
QUOTE(RamuneM @ 2006 02 09, 14:36)
Gražus taviškis. Ir mano buvo šaunuolis gražuolis kol nenulūžo. Kad aš žinočiau ką daryti su ta nulužusia dalimi. Niekur nerandu informacijos.


Gal bandyk kišti nulaužtą ananasą į žemę, užmaut permatomą maišelį. Tada laistyti ir kasdien pravėdinti, kad neįsimestų pelėsis ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Samanta @ 2006 02 10, 02:13)
Gal bandyk kišti nulaužtą ananasą į žemę, užmaut permatomą maišelį. Tada laistyti ir kasdien pravėdinti, kad neįsimestų pelėsis  ax.gif

Palauksiu dar kokias 2-3 dienas ir jei ne viena šaknelė nepasirodys, tai bandysiu kaip tu sakai. Blogiau jau nebebus. Dėkui.
Atsakyti
QUOTE(Onora @ 2006 02 05, 07:51)
Gal kas nors zinote, kaip isauginti ananasa is seklos?
Kada seti, i kokia zeme, kaip paruosti seklas sejimui?

Vakar ananase aptikau seklu, negalejau patiketi, kad taip buna, bet pasirodo, kad buna, kai ananasas prinokes smile.gif



Kaip idomu! bigsmile.gif As skaiciau kazkada(labai labai seniai) angliskame forume,kad kai kas randa ananasuose seklu,bet jau nebeprisimenu,ka tada darydavo.Gali paieskoti rusu arba anglu kalba,gal rasi.O idomu,ar daug seklu radai ir kaip jos atrodo?
Atsakyti
aš užsiauginau ananasa pati.nupirkau parduotuvei vaisiu nupjoviau viršunelė imerkiau i vandenuka[tik pačia pačia apačia,kad nesuputu]stovejo gan ilgai kol praaugo.persodinau i durpias.gan neblogai augo ketverius metus kol katiniukas nesugalvojo ananaso vazona paskirt savo tualetu!
Atsakyti