Įkraunama...
Įkraunama...

Šv. Kristoforo pagrindinė mokykla


Kreipiuosi į tuos , kurių vaikai mokosi Kristoforo mokyklos 1-8 klasėse.
Gerbiami tėveliai,
primenu, kad mūsų vaikai ( pirmos –aštuntos klasės) nuo 2009 metų rugsėjo pirmos dienos iškeliami į šv. Kristoforo pagrindinę mokyklą. Naujų patalpų adresas yra Kalvarijų g. 87. Tuo tarpu dabartinėse patalpose lieka vidurinė mokykla( devintos – dvyliktos) su viltimi iki 2011 gauti gimnazijos statusą. Paklausus, kodėl didesnėse patalpose lieka mažiau vaikų, buvo paaiškinta, kad į būsimą gimnaziją bus norinčių ateiti iš kitų mokyklų.
Norėčiau atkreipti jūsų dėmesį į tai, kaip mums plaunamos smegenys dėl naujų mokyklos patalpų. Netikėkite pasakomis apie neva suremontuotą mokyklos dalį. Mokykla praktiškai avarinės būklės. Pati mačiau.
Galiu patikinti, kad situacija yra tikrai klaiki. Šiuo metu neturiu kokybiškų nuoutraukų, tačiau rytoj ikelsiu vaizdelius. Mažas pavyzdėlis: tualetai ten dar tupimi(t.y. skylė grindyse). Kaip jums toks paremontavimas?
Aš bandau po balandžio 14 dienos, kuomet toje mokykloje bus atostogos, suorganizuoti "ekskursiją" po naująją mokyklą. Gal bus norinčių prisijungti.
Manau tylėti nebėra laiko. Mus ir taip ilgai apgaudinėjo. Suremontuoti iki rugsėjo tas patalpas yra nerealu. Net pats ponas Šapalas, kuris savivaldybėje kuruoja mūsų mokyklą, patvirtina, kad langų pakeitimo, ar varvančio stogo sutvarkymas bus padaryti tik kada nors, bet tikrai ne iki 2009 m. rugsėjo.

Visus neabejingus kviečiu atsiliepti ir prisijungti. Mūsų tėvelai planuoja kreiptis į Vilniaus merą. Nesileiskite užliuliuojami nerealių pažadų ir saldžia dezinformacija, Būkite aktyvūs. Labai prašau nelikite abejingi ir paremkite mus. Ketiname siekti, kad mūsų neiškeltų į nesutvarkytas patalpas.
Atsakyti
Godaite , baisingai pašiurpino Jūsų žinios wacko.gif , mums taip ir pasakė- suremontavo - patikėjom blink.gif . o ką reikia daryti? raštą į švietimą jau rašėm, kokie keliai dar galimi? Kai bus "ekskursija" į tą mokyklą, prašau, praneškit , mes jokiais būdais nenorim būti iškelti. Gal televiziją kokią užsiundyt, grinevičiūtę kokią g.gif ?
Atsakyti
QUOTE(oaze @ 2009 04 08, 21:36)
Godaite , baisingai pašiurpino Jūsų žinios  wacko.gif , mums taip ir pasakė- suremontavo - patikėjom  blink.gif . o ką reikia daryti? raštą į švietimą jau rašėm, kokie keliai dar galimi? Kai bus "ekskursija" į tą mokyklą, prašau, praneškit , mes jokiais būdais nenorim būti iškelti. Gal televiziją kokią užsiundyt, grinevičiūtę kokią  g.gif ?

Labai ačiū už atsiliepimą thumbup.gif
Tikrai smagu žinoti kad ir daugiau neabejingų tėvelių yra.
Manau televizijos kolkas kviesti nereikia. Svarbu nepasirašinėti jokių sutarčių ir pan. Tikrai zonduosiu visus įmanomus kelius, bet realiausa yra meras, nes miesto savivaldybė, o tiksliau taryba sprendžia šituos reikalus. Todėl planuojame pradėti rinkti nepatenkintų tėvų parašus ir su jais eiti pas merą. Tiesa pamiršau paraštyti savivaldybės atstovas man pasakė, kad mokykla pasirodo su mumis diskutavo šiuo klausimu ir mes visi sutikome su tuo ką jie siūlo lotuliukas.gif . Vienas pagrindinių kelių yra atsisakymas išsikelti į naujas patalpas, nes jos yražymiai prastesnės. Ir kas , kokiais kriterijais rementis nusprendė kad, mes tie durneliai, kurių vaikai gali mokytis bet kur. Tegul kelia gimnaziją.(žinoma juokauju, ten juk irgi vaikai). Žinau, kad Žemynos mokyklos tėvai sukilo ir jų į blogesnes patalpas neiškėlė.
O dėl "ekskursijos" tariausi su rusų mokyklos direktore pasiskambinti 14 dieną. Tuomet sutarsiu dėl tikslesnės datos ir laiko. Tikrai informuosiu. Būtų smagu, jei galėtųmėte ir kitus savo klasės tėvelius informuoti. Kuo mūsų daugiau tuo realiau ką nors pasiekti.
Atsakyti
šiaip mes nei šiokioj , nei tokioj padėty - sūnus 9-okas, dukra- 1-okė, kažkuriam vistiek teks kraustytis, o taip tikėjomės, kad rytais kartu eis į mokyklą verysad.gif . sakot, duos sutartis pasirašyt? nemanau... tiesiog iškels ir viskas. bet kovoti reikia drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(oaze @ 2009 04 08, 21:59)
šiaip mes nei šiokioj , nei tokioj padėty - sūnus 9-okas, dukra- 1-okė, kažkuriam vistiek teks kraustytis, o taip tikėjomės, kad rytais kartu eis į mokyklą  verysad.gif . sakot, duos sutartis pasirašyt? nemanau... tiesiog iškels ir viskas. bet kovoti reikia  drinks_cheers.gif

Jo... tikrai ne kas. Bet galiu garantuoti, kad mano tiksas yra ne vyresniokų iškėlimas. Man svarbu, kad nieko neiškeltų tol, kol patalpos nebus sutvarkytos.
Mano mergičkos yra 3 ir 6 klasėje. Todėl ir man svarbu kad ir vieni ir kiti gautų tolygias salygas. Tikrai pakovosime, o jei matysime, kad nepakrutinami, tai ir Grinevičiųtę pasikviesim... drinks_cheers.gif
Atsakyti
bet kaip nervina tokie dalykai, negaliu gun_bandana.gif .. suplanuoji, kur leisi mokytis vaiką, apsižiūri patogią sau vietą ir pan. ir še tau
Atsakyti
QUOTE(oaze @ 2009 04 08, 22:16)
bet kaip nervina tokie dalykai, negaliu  gun_bandana.gif  .. suplanuoji, kur leisi mokytis vaiką, apsižiūri patogią sau vietą ir pan.  ir še tau


Ne tas žodis, kad nervina. Aš kaip durnelė 6 metus po du procentus pervedinėjau ir štai gavau. Pikčiausia, kad viską tyliai ir ramiai bando prastumti. Mums per susirinkimą ir gi aiškino ,kad mokykla suremontuota, aš ir patikėjau. Tieas Musų tėveliai parašė dirikei raštą, kad iki gegužės supažindintu mus su patalpomis. Gerai, kad mūsų viena mama ph34r.gif nepatikėjo ir nuėjo dabar pasižiurėti kaip atrodo tos patalpos. Ačiū Dievui, nes kitaip rugsėjo mėnesį būtų infarktas ištikęs blink.gif
Atsakyti
ir, mano supratimu, turėjo organizuot visuotinį susirinkimą ar kažką panašaus... o čia viskas pletkų lygyje - bus- nebus. oficiali versija, kiek žinau, ta, kad nebūtų antros pamainos. o faktiškai matyt, tik nori gaut gimnazijos statusą, kad finansavimas didesnis būtų. Nors iki gimnazijos lygio, oi kaip toli.. cool.gif
Atsakyti
QUOTE(oaze @ 2009 04 08, 22:46)
ir, mano supratimu, turėjo organizuot visuotinį susirinkimą ar kažką panašaus... o čia viskas pletkų lygyje - bus- nebus.  oficiali versija, kiek žinau, ta, kad nebūtų antros pamainos. o faktiškai matyt, tik nori gaut gimnazijos statusą, kad finansavimas didesnis būtų. Nors iki gimnazijos lygio, oi kaip toli..  cool.gif

Sutinku drinks_cheers.gif .
Dar žinau, kad komitetų pirmininkų susirinkime buvo pranešta, kad mažiukai eis į naujas patalpas, o tik paskui bandė padalinti tėveliams taštus, kur jie tipo galėjo apsispręsti, kur jiems patogiau.
tiesa įdomu ar jūs gavote tokį lapelį? Žinau, kad daug tėvų išviso jokių žinių neturi ir jokių lapelių negavo.
Štai čia kelios nuotraukytės iš tos mokyklos.
http://picasaweb.goo...eat=directlink#
Atsakyti
jokių lapelių schmoll.gif , mums mokytoja pasakė dar prieš kalėdas, tada rašėm raštą , rinkom parašus.. ir viskas
Atsakyti
QUOTE(oaze @ 2009 04 08, 23:00)
jokių lapelių  schmoll.gif , mums mokytoja pasakė dar prieš kalėdas, tada rašėm raštą , rinkom parašus.. ir viskas

O ką konkrečiai rašėte ir ar dar turite tuos parašus?
Atsakyti
Rašėme į savivaldybę (kopija Grušnienei), jog kategoriškai nesutinkame, jog būtų perkeltos kalsės į tą mokyklą , manau parašų originalai ir yra savivaldybėj g.gif
Atsakyti